Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Inkontinencia - Mire számítsak egy második terhesség után? fórum

Inkontinencia - Mire számítsak egy második terhesség után? (beszélgetős fórum)


2022. jan. 14. 09:56
köszi mindenkinek a tippeket :)
20. Bichi (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2022. jan. 12. 12:25
Hát igen, erre gondoltam én is, ezek a népi gyógymódok legalább nem ártanak, de komoly esetben túrót sem érnek...
19. andi6020 (válaszként erre: 18. - Bichi)
2022. jan. 11. 14:54
Nekem a TOT szalag volt elegendő. :D
18. Bichi (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2022. jan. 10. 23:14
Urostemol femina szerintem, de én mindenhol azt olvastam a neten, hogy pont semmit nem ér... De ezek szerint van kivétel, vagy van akinek a placebo is elegendő :D
17. andi6020 (válaszként erre: 16. - Sirga)
2022. jan. 10. 23:08
U femina a készítmény neve?
16. Sirga
2022. jan. 10. 19:05
Édesanyámnak volt ilyen problémája - jóval idősebben -, urológián műtétet javasoltak. Hallotta erről-arról, hogy ez kiújulhat (volt, akit 2 év után újraműtöttek, és azt mondták, ez az általánosan elfogadott), meg félt is a műtéttől, ezért kipróbált egy készítményt (U. Femina). Neki bevált: már az első hónap után enyhültek, a második után megszűntek a panaszai. Azóta, ha újra megjelennek a tünetek - max. évi 1-2 alkalommal -, tart egy egyhónapos kúrát.
2022. jan. 10. 15:04
Simán megműtik, ha rosszabb lenne. Én az aranyér miatt sem aggódtam a terhesség alatt, mert ha nagyon elfajul, azt is meg lehet műteni.
14. secret8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 10. 14:46
Az intimtorna (jól csinálva) hónapok alatt mutatja meg a hatását! Szánj erre időt, minden nap csak 10-15 percedet veszi igénybe. Semmiképpen ne abban gondolkodj, hogy bététet hordj egy életen át! Nem tudod, hogy milyen... én kívülállóként tapasztalom, van ilyen idős a családban. Ne kívánd magadnak, még nagyon fiatal vagy, élj egészséges életet, és amit csak lehet, hozz rendbe.
13. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 10. 13:11
Elsőnél nekem is volt 1 évig,azóta még 2 gyerekem született. Elmúlt.
12. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 10. 12:53
"Legrosszabb" forgatókönyv, hogy megműtenek. Én 2 éve estem át a beavatkozáson, azóta semmi gondom.
11. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 10. 11:40

Gátizom tornát minimum heti 3 ,,ha jól csinálod.Vannak szakemberek akikhez lehet menni pl. Kriston intim tornára.Itt megtanítanak(ha eddig esetleg csak magadtól csináltad)

Mindenképp orvoshoz,,,van műtéti megoldás is,,nem kell vele élned.

10. Leoborta (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 10. 11:19
Korai ez 31 évesen. 50+osan 3 gyerek után, feszülő hólyaggal akad nagyritkán gondom. Úgy hiszem, ezt 70 körül kellene oldani.
9. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 10. 10:03
Menj orvoshoz mihamarabb,akár a nőgyógyászodhoz vagy urológushoz,ahol hamarabb kapsz időpontot.
8. Bichi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 10. 09:34

Nem elég, ha addig fajul, hogy már nem csak tüsszentéskor?

31 évesen semennyit nem várnék, még így 50 évesen sem...

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bichi)
2022. jan. 10. 09:29
Nincs erről szó hogy nem opció, sőt, el is megyek ez biztos, csak azt akartam tudni hogy mégis meddig "fajulhat el" a dolog 🙈 csak mert ha pl azt mondtad volna hogy rák veszély vagy ilyesmi (nyilván nincs erről szó) akkor az más lenne.. így legalább "aludni tudok" :D
6. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 10. 09:10

Ne hülyéskedj már, betétet egy életen át? Másra elvileg nem hat, kivéve, ha a hólyag elmozdul valamiért, és a süllyedés miatt valamit nyom (nem orvosi leírás, csak így talán érthető)

Miért nem opció neked az orvosi vizsgálat? Ezt én nem értem...

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2022. jan. 10. 09:03
Mi egyébként a "legrosszabb" forgatókönyv? Mármint ha netán az inkontinencián nem segít semmilyen torna vagy orvos, kihathat ez a fajta szervi "sérülés" más dolgokra is? Úgy értem lelkileg hogyan készüljek? Ha csak inkontinencia akkor még oké, mert a betét hordás (akár egy életen át) számomra a legkevesebb ha ez az ára egy babának és tényleg nem javul a helyzet.
4. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 10. 09:02
Hát sejtettem, hogy még nem vagy idős, ha most született az első baba :). Épp ezért ne vedd egy "állapotnak", mielőbb orvoshoz mész, annál inkább lehet ellene tenni...
2022. jan. 10. 08:59
ja és 31 vagyok most
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 10. 08:55

Romolhat is, meg nem is. Még fiatal vagy hozzá, menj orvoshoz, ez nem egy normális állapot, a legrosszabb, ha a betétet találod a megoldáshoz...

A gátizomtornát is lehet rosszul csinálni, úgy meg semmit sem ér, és ha komolyabb a baj, akkor meg már komolyabb "kezelésre" kell menni...

2022. jan. 10. 08:43

Sziasztok! 2020 őszén született a fiam. Tervezünk másodikat, viszont még mindig elő-előforul hogy egy tüsszentés alkalmával "pisilek" (csak vizelet) véletlenül kicsit. Gátizom tornát csinálok, de nem tűnik túl hatékonynak. Egy második terhesség után vagy alatt mire számítsak? Lehetséges, hogy rosszabb lesz az állapotom vagy netán pelenkát vagy tena betétet kelljen akár tartósan hordanom?

Jelenleg "legfeljebb" egy tisztasági betétet teszek tönkre egy-egy ilyen alkalommal, vagy ha tényleg olyan "fontos" eseményen veszek részt mint pl családi összejövetel férjemnél ott biztonság kedvéért eü betétet hordok (még ha nem is jött meg a mensim). Nyilván mindig viszek magammal cserét (betét, alsónemű) hogy bármikor bárhol tudjak azért cserélni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook