Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ingyenhirdetés, ami mégsem az 30 nap után. Fizessek? fórum

Ingyenhirdetés, ami mégsem az 30 nap után. Fizessek? (tudásbázis kérdés)

2009. febr. 15. 00:31
Akkor ide én sem teszek fel hirdetést. Bár hozzám úgysem jön ki a postás! hihi!
2009. febr. 14. 21:46

hát az biztos hogy én is mindenkinek azt ajánlom, hogy velük nem szabad foglalkozni.

Igen, a nyugalmam többet ér, mint ez az egész cirkusz. Bár megérdemelnék, hogy per induljon ellenük. Biztos vagyok benne hogy nagyon sok emberrel kitoltak.

2009. febr. 14. 21:40
én befizettem, mert nem hiányzott az idegeskedés, hogy mi lesz ha jön a végrehajtó.de cserébe sehol senkinek nem ajánlom őket.
2009. febr. 14. 21:37
igen, ők azok. Tehát azt tanácsolod, hogy fizessem be, ugye.
2009. febr. 14. 21:36
ingatlandepo.com? én 12900-at fizettem...
2009. febr. 14. 21:22
2008 novemberben regisztráltam egy oldalon és feladtam egy hírdetést, amit el is felejtettem. Most kaptam egy emailt, hogy fizessek, majd 4 db csekket, 3 db 4200 forint, és l db 12400 ft-t, azzal hogy 30 nap után már nem ingyenes a hirdetésem, és hogy 6 hónapra kötöttem velük szerződést. Tény, hogy nem olvastam el a szerződést (amit egyébkén jól elrejtettek az oldalon). Ez a csaló banda nagyon becsapott. Miért nem küldtek egy figyelmeztető emailt, bezzeg most tudtak küldeni. És miért ilyen sok időre küldték a csekkeket. Nem tudom mit tegyek.
2009. febr. 14. 17:35

Ilyen cégkereső oldal volt, amiről hallottam, de van egy érdekes filozófiája a biznisznek:

Ha a Googleben nem jönne fel egy darab oldal se, ha beírsz valamit, amit keresel, akkor nem használnád a Googlet. Ha van egy cégkereső, ahol nincsenek cégek, akkor senki nem fogja használni, ergo, ha nem fizetsz, akkor is fenthagyják a hirdetést. Ha meg fizetsz, még jól is járnak.

Természetesen ez nem minden cégkeresőre vonatkozik, de van ilyen is. Szerintem is gáz.

2009. febr. 14. 17:23
én is hirdettem így, és azt gondoltam, hogy ha letelik a 30 nap,majd küldenek e-mailt, hogy innentől fizetős lesz. persze mindenfélét küldtek, csak ilyet nem, én meg szépen elfelejtettem. egyszer csak jött a csekk, én befizettem, mert benne volt, hogy ha nem fizetek, átadják végrehajtóknak. azóta küldtek névnapi köszöntő e-mailt, szemét banda!
2. Zarahell (válaszként erre: 1. - 5201aef1e3)
2009. febr. 14. 17:16
Ne fizesd ki, szerintem jogtalan... De ez mi? Valami internetes dolog? Mert hallottam már ilyenről nem is egyszer..
2009. febr. 14. 17:12
Feladtam egy hírdetést, ami kiderült, hogy 30 nap után nem ingyenes, (ez egyébként tavaly történt), de erről nem értesítettek, megkaptam a csekket. Átverve érzem magam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook