Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ingolstadtban élő magyarok fórum

Ingolstadtban élő magyarok (beszélgetős fórum)


2015. júl. 23. 20:38

Sziasztok,


párom kint dolgozik Németországban, de szeretne munkahelyet váltani, ha lehetőség van rá Ingolstadt-ba az Audiba szeretne raktározás területén elhelyezkedni. Bármilyen segítségért hálás lennék.


Köszönöm előre is!

23. dgizus71 (válaszként erre: 17. - Zoj1975)
2015. júl. 19. 17:18

Üdvözlöm!

Segítségét szeretném kérni szeretnék érdeklődni egy állás után Ingolstadt munka volt 9 eurós órabér szállást kiutazást 1500 ft os díjárt biztosították tudna nekem ebben segíteni email cím elérhetőség ügyében.Igazán köszönöm ha válaszol a kérdésemre szép napot kívánok.

dgizus71@freemail.hu

Gizus

22. taki68
2013. nov. 16. 22:31

Sziasztok! Munkát keresek Ingolstadtban az Audi gyárban. Ha valaki ebben tud segiteni kérem irjon.

Autószerelő szakmával, B, C, kat+ PAV II.-vel rendelkezem. Előre is köszönöm a segitséget.

2013. okt. 10. 18:32
Sziasztok munkat keresek barmi erdekel Naeburgba elek koszonom elore is tel :017686814390 ezen a szamon erlertek elore is koszi udv Lorant
2013. szept. 22. 22:19
Sziasztok! Lakást keresek Vohburg vagy Ingolstadt környékén. Kérlek segítsetek!!!!
2013. máj. 16. 10:43

Sziasztok!

Tegnap erkeztem Ingolstadtba. Munkät,älläst keresek,lehetöleg magyarok között,magyar csoportba,mivel nyelvtudäsom minimälis. Bärmi erdekel.

Betanitott gyäri,szalag,raktärosi,csomagoloi, targoncäs, takaritoi, mosogatoi,kocsi moso-takarito-polirozo,kerteszeti,mezögazdasägi munkäkban van gyakorlatom,de ezeken kivül is bärmi erdekel. B,C(fuvarozo es automentö) es 5T-ig ervenyes targoncavezetöi engedellyel rendelkezem.

Ha bärkinek van tudomäsa betölthetö älläsrol,kerem jelezze nekem!

Segitsegeteket elöre is megköszönve:

Turi Läszlo

2013. máj. 6. 17:57
Sziasztok.Szeretnék érdeklődni hogy biztos e ez a munka mert engem érdekelne ha tuti:::)
17. Zoj1975 (válaszként erre: 16. - Lina87)
2013. febr. 26. 12:40

Üdvözlöm! Egy állást hírdettek Ingolstadtban autógyárba. 9 euro nettó órabérért szállással, ingyenes kiutazással. Buszban helyfoglalási díjat kértek 1500 ft-ot, német nyelvtudás nem szükséges, mivel magyar qualitik vannak. Nem nagy pénz a 1500 ft, de nem tudom, hogy valós munka állhat-e mögött, ha igen akkor viszont nagyon csábítóan hangzik.


Köszönöm válaszát: Zoltán

16. Lina87
2012. júl. 27. 09:36

nem vmi élénk ez fórum :D aki ingolstadti magyar az tud csatlakozni facebookon egy ilyen nevezetű csoporthoz.

[link]

2012. máj. 12. 14:21

Sziasztok!


Én is Ingolstadtban élek március óta, ha van valakinek kedve találkozni írjon. Bármilyen csajos programban benne lennék, kirándulás, sportolás, vásárlás, kávézás. De bármilyen egyéb program érdekel, minden hétvégén ráérek.

14. Lina87 (válaszként erre: 13. - Mazsolaful)
2012. máj. 10. 19:06

szió!


remélem hamarosan találkozzunk :)

13. mazsolaful (válaszként erre: 12. - Lina87)
2012. máj. 10. 15:04

Szia Lina,


Megkaptam az üzeneted!

Emailed-re válaszolok!Örülök hogy írtál!:-)

12. Lina87
2012. máj. 7. 17:00

sziasztok!


én ápr. 9-e óta vok ingolstadtba, munkát keresek. Párommal jöttem ki (Győrből), ő az audiba dolgozik nov.30-ig. örülök hogy megleltem ezt a fórumot :) nekem nagyon tetszik a város. Ti mit dolgoztok ? és honnan jöttetek ? üdv. minden ingolba lévő magyarnak :))

11. Vimitu (válaszként erre: 10. - Mazsolaful)
2012. márc. 30. 21:51

De jó! Örülök, hogy jól vagy!!!!

Akkor jó tavaszkodást :)

Én is úgy ott lennék... :((((

10. mazsolaful (válaszként erre: 8. - Vimitu)
2012. márc. 28. 21:14

Szia Vimitu,


Újra itt vagyok!Újult erővel!:-)Baggersee -nél épp most voltunk a hétvégén!Nagyon jó kis hely, valóban nagyon sokan kint voltak , sétálgattak, piknikeztek!Ahogy írtad korábban is tényleg nagyon sok szép hely van itt, csak fel kell fedezni!!!:-)

9. mazsolaful (válaszként erre: 7. - Timcsy86)
2012. márc. 28. 21:10

Szia,


Mi is nem rég költöztünk ki a párommal Ingolstadtba.Bár eddig olyan hideg volt hogy nem nagyon mozdultunk ki, de amióta jobb lett az idő már messzebb is mentünk mint a Westpark!:-)

Te dolgozol kint vagy csak a párod dolgozik?és sikerül lassan berendezkednetek?Hova valósiak vagytok!

Egyébként nagyon sok szép hely van itt a környéken, mi mindig interneten nézünk ki helyeket és oda elmegyünk hétvégente.


Ha van kedved, akkor írj!


Szia,

Mia

8. Vimitu (válaszként erre: 5. - Erigan)
2012. jan. 16. 13:48
Baggersee :)
2012. jan. 16. 12:42
Köszönöm az infókat! :) kezdem felfedezni a várost... :)
2012. jan. 13. 21:18
Mi többször voltunk bowlingozni is mìg kint voltam.
2012. jan. 13. 21:16

Szia! Igaz már pàr éve volt, hogy kint voltam, de én legtöbbet a Kaufland-ba meg a Marktkauf-ba jártam vásárolni.

A belvárosban van egy sétáló utca ott is elég sok üzlet van, meg finom döneres.

Ingolstadtnak van egy pláza jellegű bevásárló központja is a város szélén.

Az ottaniak hétvégén kijárnak a tó mellé sportolni, piknikezni. Sajna most a tó neve nem jut eszembe.

Amúgy a környéken elég sok szép hely van ami alkalmas kirándulásra.

2012. jan. 13. 19:17
Sziasztok! Nemrég költöztem ki Ingolstadtba....és szeretném felvenni a kapcsolatot itt élő magyarokkal! Mivel csak pár napja vagyok itt, nem igazán ismerem a várost...pár infó jó lenne róla :) hol érdemes vásárolni, hol lehet egy jót vacsizni, milyen szórakozási lehetőségek vannak... előre is köszi a válaszokat!!!
2012. jan. 9. 22:11
Mi is mostmár....valaki jár még ebben a topicban?
2. LDFE (válaszként erre: 1. - Brad)
2011. szept. 18. 16:38
igen, Ingolstadt.... :)
1. Brad
2011. máj. 30. 15:51
Van aki Ingolstadtban vagy a környékén lakik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook