Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ingatlanfinanszírozási szakértő fórum

Ingatlanfinanszírozási szakértő (beszélgetős fórum)


3. kisj
2017. júl. 10. 21:03

Az ingatlanos hitelese minden bank hiteleit ismeri, személyre szabottan tudja neked a legjobbat ajánlani.

Neked ez meg azért jó, mert nem kell 100 bankba elszaladgálnod.

Szerintem rajta keresztül sem számítja meg neked a bank olcsóbban,miért is tenné?

2017. júl. 9. 21:12

Létezik-e olyan, hogy rajta keresztül kedvezőbb hitelajánlatot kapok valamelyik banktól, mintha saját magam intézem?

Azért kérdezem, mert amikor személyesen voltam bent az egyik bankban, kissé bizonytalan volt az ügyintéző, hogy megkaphatom-e az adott feltételekkel a hitelt, most pedig úgy tűnik, teljesen megfelelek bármely bank elvárásainak.

2017. júl. 9. 20:40

Sziasztok!

Lakást szeretnénk vásárolni. Az ingatlaniroda hirdet egy nekünk megfelelőt. Hitelt kell felvennünk, aminek kiválasztásában és az ezzel kapcsolatos ügyintézésben az ingatlanfinanszírozási szakértőjük nyújt segítséget.

Mivel egyáltalán nem értek ezekhez a banki dolgokhoz, kérlek segítsetek, mire kell figyelnem? A hitelügyintéző mindenképp az én érdekeimet képviseli vagy annak a banknak a termékét fogja ajánlani, amelyiktől magasabb jutalékot kap?

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook