Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » ING állásinterjú, átverés lehet? fórum

ING állásinterjú, átverés lehet? (beszélgetős fórum)


2013. febr. 27. 21:16
Igazatok van, el sem megyek, es nem is valaszolok. Lehet a profession.hu-nak irok majd egy levelet.
14. kisj
2013. febr. 27. 20:11
Olyan csalókán tudják már megfogalmazni -főleg a biztosítók- az álláshirdetések szövegét, hogy álmodban sem gondoltad volna, hogy oda jelentkezel:)
13. Caprica76 (válaszként erre: 1. - Pinkvanilia)
2013. febr. 27. 17:20
Engem telefonon hívtak fel tegnap,de én már fel sem vettem. Pár hónappal ezelőtt is hívtak akkor elmentettem a számukat így tudtam most, hogy megint ők azok. (Fura, hogy nem figyelik kivel beszéltek már és kivel nem.) Tuti ügynöki munka, mert a telefonba szinte semmi konkrétumot nem mondtak anno. Amúgy nekem is a professionon van fenn az önéletrajzom.
2013. febr. 27. 17:11
Ugyanez volt a férjem lányával is, sőt ő egy olyanra jelentkezett, hogy az alább említett biztosító olyat keresett, hogy irodai asszisztens. Ez meg is felelt volna a lányzónak, ment is nagy elánnal. Aztán volt több körös interjú, és a végén benyögte a pasi, hogy voltaképpen ügynöki munka. Akkor miért írnak mást az elején?:((
11. 9d7907a17a (válaszként erre: 9. - Pinkvanilia)
2013. febr. 27. 16:41
Mivel ma Magyarországon ezzel egy hivatal sem foglalkozik érdemben, így csak a profession.hu-nak jelezném, hogy mire használják az adatbázisukat valamint a facebook falamra is kitenném a teljes történetet, sőt az ING facebook oldalán is megírnám a véleményemet. Persze ez rajtad már nem segít, de minél többen teszik ezt, annál valószínűbb, hogy idővel megváltozik valami. Ha bármelyik verziót megléped, akkor azért tartsd meg azt az e-mailt amiben leírják, hogy nem ügynöki munka.
2013. febr. 27. 16:32
Egy barátnőm és a férje is bele kezdett valami ilyesmibe. Az elején nagyon tetszett nekik, mert kapták a támogatásokat, vitték őket továbbképzésre, de nem sikerült nekik teljesíteni az elvárásokat (nem tudtak beszervezni elég embert), és ott kellett hagyniuk. ING és társai mind ilyenek, ügynök leszel náluk. Kaptam amúgy hasonló e-mailt már én is, de nem foglalkoztam vele, mert nem rémlett, hogy jelentkeztem volna, de a mail címem több álláskereső portálon megtalálható.
2013. febr. 27. 16:29
hat lehet az lesz, megirom nekik, de mar elore latom hogy azt irjak, hogy dehogy az :)
8. 9d7907a17a (válaszként erre: 6. - Pinkvanilia)
2013. febr. 27. 16:28
Írd meg, hogy ha ügynöki munkáról van szó, az nem érdekel. Így ha erről szól az ajánlat, köszönöd, de nem Te vagy az emberük.
7. 9d7907a17a (válaszként erre: 5. - Pinkvanilia)
2013. febr. 27. 16:25
Akkor onnan vették.
2013. febr. 27. 16:24
De akkor miert irjak hogy a hozzank bekuldott oneletrajz alapjan? Nem felnek hogy rajuk boritanam az asztalt, ha rajovok hogy beszervezes? :) Irtak hogy vigyem a bizonyitvanyokat is. De tenyleg nem tudom mit csinaljak, abban az idopontban lenne mas dolgom is.
5. pinkvanilia (válaszként erre: 2. - 9d7907a17a)
2013. febr. 27. 16:23
a profession.hu-ra van feltoltve az oneletrajzom, lehet ott talaltak volna meg?
4. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Pinkvanilia)
2013. febr. 27. 16:06
Én már voltam anno náluk interjún..igaz, Szolnokon. De a lényeg az lett volna, hogy 3 hónapig kapsz vmi alap fizut, amíg tart a tanfolyam. A vizsga - és a jogsi letéte után, ha nincs!! -, után pedig az a dolgod, hogy minél több ügyfeled legyen és ezáltal minél több szerződést köss. Jutalékos rendszerben! Vagyis ügynöki munka... ja és ha x hónapon belül nem viszel x ügyfelet, vissza kell fizetned a 3 hónapig a képzés időszakára kapott pénzt.
3. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Pinkvanilia)
2013. febr. 27. 16:05
Igen, valószínű be akarnak szervezni :)
2. 9d7907a17a (válaszként erre: 1. - Pinkvanilia)
2013. febr. 27. 16:04
Nincs feltöltve valahova az önéletrajzod?
2013. febr. 27. 16:03
Kaptam egy email-t ma, hogy az oneletrajzom alapjan szivesen latnak, egy allasinterjura az ING biztositohoz, penteken, Budapesten. Itt csak az az erdekes, hogy nem emlekszem egyaltalan, hogy jelentkeztem volna hozzajuk. Ha be is adtam 1-2 palyazatot, az kizarolag titkarnoi allas volt. Szerintetek irodai munkast keresnek, vagy atveres, es az lesz a vege ennek is, hogy legyek ugynok? Arra gondoltam, hogy ez egy regi trukk, csak en nem tudok rola? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook