Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Infraszaunába mi legyen rajtam? Fürdőruha vagy törölköző csak? fórum

Infraszaunába mi legyen rajtam? Fürdőruha vagy törölköző csak? (beszélgetős fórum)


16. Ms.Ani
2017. okt. 25. 13:30
Az infra mindenhogy hatásos. Fürdőruha, vagy törölköző, mindegy. A lényeg, hogy legalább 20 percig benn kell maradni, hiszen itt nem olyan magas hőmérsékletről beszélünk, mint a finn szaunában. Az izzadás is később indul el, szóval, aki nrm szereti a fullasztást, annak bátran ajánlható. :) Viszont jóval mélyebb tisztítást is végez, mint bármelyik másik szauna.
15. bnedora (válaszként erre: 10. - Klimpírozi)
2017. okt. 20. 18:16
Az infraszaunában nincs gőz, az egy másik lehetőség.
2014. jan. 24. 11:38
Általában egyszemélyes az infra,ahová én jártam függönnyel volt előtte elválasztva,így semmi nem kellett,de a törölközőmre ültem rá.Még a szaunába is ittam. Nagyon hatásos fogyókúra alkalmával is.
13. grizus
2014. jan. 24. 01:11
Én is csak törülközőben lennék hajlandó, nem akarom mutogatni a hájamat. Úgy nem ciki?
12. byvette (válaszként erre: 3. - Pegasus0629)
2009. szept. 19. 22:45

Szia!


Ne higgy annak, aki azt mondja, hogy egyáltalán nem hatásos fogyókúra céljából az infraszauna! Nagyon is látványos eredményt lehet vele elérni. Én amikor csak tehetem, elmegyek, ha tudok, akár heti ötször-hatszor is, tehát majdnem mindennap, mert gyors eredményt akartam, annak érdekében, hogy ne menjen el a kedvem a fogyózástól és hatásos, én mondom! Meg kell innod előtte másfél-két órával legalább 1 liter vizet, de inkább másfelet, ha tudsz, és izzadni fogsz garantáltan, nyugodtan ülj be meztelenül, főleg, ha egyedül csak te ülsz be a kabinba, ezt nem is szokták másokkal együtt csinálni, max. ha találsz egy olyan barátnőt, aki előtt nem vagy szégyenlős, és akkor fele annyiba kerül, ha megengedik, hogy ketten beüljetek. Bekenheted magad még különböző zsírégető krémekkel is, mint pl. paprikakrém vagy fahéjas krém, ha nem vagy rá allergiás, esetleg mézzel, bár azt az infraszauna tulajdonosok nem annyira szeretik, mert ragacsos lesz a kabin és nem tudják tisztítani. Még a törölközőt se tekerd magadra, szerintem úgy jobban eljut a bőröd mélyére a meleg, azáltal égeti a kalóriát, hogy behatol a bőrbe 3-4 mm-re és úgy fejti ki hatását, hogy egyfajta lázas állapotot hoz létre, ami ellen a szervezeted elkezd küzdeni, hogy hűtse a testedet, ezért a vérkeringés felgyorsul, stb, magasabb lesz a pulzusod is, ha megfigyeled majd, ki lehet tapintani. Szóval menj és hidd el, hatásos, persze meg kell próbálni mellette keveset enni, nem zabálni, főleg a vacsit elhagyni, de ha minden nap mész, vagy legalább négyszer egy héten, és közben nem zabálsz, akkor szinte a napi bevitt kalóriamennyiség felét elégeted általa. Sok sikert!

11. Mrs. Lovett (válaszként erre: 3. - Pegasus0629)
2009. máj. 14. 13:16
Hát, sajnos ez nem igaz, bár az lenne! :) Kalóriát a mozgás éget el (már alapból a belső szerveké is, de főleg az izomzat), nem pedig a hő. A szaunától csak izzadsz, ezért leszel könnyebb, mert elvesztesz egy csomó vizet. Azt viszont nagyon fontos pótolni, úgyhogy vigyél magaddal egy palackot és közben folyamatosan igyál kis kortyokat!
2009. máj. 13. 19:31
jó vastag mézréteg magadon, és egy fürdőlepedő..meg a gőz, és a zene..ennyi legyen veled, meg a béke:)
2009. máj. 13. 19:28
"Nálunk" kötelező levenni a fürdőruhát, ha jól emlékszem, de már rég voltam...
2009. máj. 13. 19:21
Pegasus, nekem saját infraszaunám van. Önmagában nem fogyaszt, ezt elhiheted nekem, mert akkor már nádszálkarcsú lennék... :-))) Ha egyébként fogyózol, akkor segít egy picit a méregtelenítésben és tényleg szép lesz tőle a bőröd. Törölközőben ülj be, a müa. fürdőruci nagyon kellemetlen.
7. Pegasus0629 (válaszként erre: 6. - Virág3)
2009. máj. 13. 19:20
Köszi:)
6. Virág3 (válaszként erre: 5. - Pegasus0629)
2009. máj. 13. 18:38

Igen, így.

Pamuttörölköző sokkal jobb, mint egy műszálas fürdőruha.

5. Pegasus0629 (válaszként erre: 4. - 94c02c5bb5)
2009. máj. 13. 18:36
A törölköző alatt meztelen legyek vagy hogy szokták?
2009. máj. 13. 18:33
Törölköző.
3. Pegasus0629 (válaszként erre: 2. - Mrs. Lovett)
2009. máj. 13. 18:12
Én úgy hallottam, hogy fogyás céljából pedig nagyon jó,kifejezetten ajánlják egy alkalom minimum 600 kalóriát éget el
2009. máj. 13. 17:45

Szia!

Tedd úgy, ahogy szeretnéd. Én mindig törölközőt használok csak.

Fogyni viszont nem fogsz tőle, de méregtelenítésre jó, meg szép lesz a bőröd :)

2009. máj. 13. 17:44
Még sosem voltam infraszaunában és kiváncsi lennék mibe kell oda beülni.Mert elég szégyenlős vagyok, és nem szeretném mutogatni a hurkáim:D De viszont fogyás céljából kipróbálnám

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook