Infraszauna (beszélgetős fórum)


2009. febr. 4. 15:51
Sziasztok! A hordozható infraszaunáról van valakinek tapasztalata? Előre is köszönöm
2009. febr. 4. 15:45

Sziasztok! Nekem eddig az infraszauna vált be, tekercseléssel együtt nagyon hatásos volt. 62 kg voltam amikor elkezdtem, és 54 kg amikor befejeztem. Vásároltam egy 10 alkalmas bérletet, de közben diétáztam is. Jelenleg 56-57 kg vagyok.

De valóban nagy akaraterő szükséges a fogyáshoz. Rubint Réka tornát próbálom csinálni, a napi 20 percből, de nekem nagyon nehéz. Tud valaki egy jó fittnes dvdt ajánlani? Ami mindent megmozgat? Előre is köszönöm. Legyen szép napotok!Üdv. Tünde

2008. nov. 27. 10:01

Sziasztok!

Én ajánlani tudom mindenkinek, hogy vegyen egy hordozható infraszaunát, kb 25000 FT. Nagyon jó és akkor használod amikor csak akarod otthon, egyedül. Én nagyon örülök, hogy van. Az adatlapomon van is egy kép róla :)

9. pintyőke72 (válaszként erre: 8. - 2cbb6e6a82)
2008. okt. 25. 22:11

elképzelhető,hiszen így - is - méregtelenít a szervezeted. Kár,hogy már nem csinálod rendszeresen.

Én imádom. Ma is voltam, 1x15 percet.

2008. szept. 29. 15:01

Sziasztok!


Én kb 3 hete próbáltam ki először. Nagyon kellemes volt és elhatároztam h majd járni fogok sűrűn...

Viszont azóta (nem tudom, h a szauna okozta-e, de tuti azóta) annyira pattanásos az arcom mint még soha... Tini koromban sem volt ilyen. Sok kis apró pattanás...

Szerintetek az infraszaunától van?

7. anscho (válaszként erre: 6. - Mandella)
2008. szept. 16. 19:05

Szia!


Szívesen!


600 forint egy személynek, két személynek 800, ha jól emlékszem.


Szerintem ez reális ár. :)

6. mandella (válaszként erre: 5. - Anscho)
2008. szept. 16. 15:22

heló, köszi

de a 600 forint az egy személynek? vagy kettőnek?

5. anscho (válaszként erre: 2. - Mandella)
2008. szept. 16. 15:12

Szia Mandella!


Épp most értem haza az infraszaunázásból, és gondoltam ránézek a fórumra (ezt nem tettem meg már vagy 3 hónapja), mert eddig senki se írt, úgyhogy köszönöm a hozzászólásodat! :)

Én is Szegeden járok, a Kereszttöltés utca 21/b-be, egy szalonba. Van kozmetika, fodrászat, műkörömépítés, szolárium, masszázs, szóval minden, ami kényeztet! :)


Egy alkalom (30 perc), ha nincs bérleted, akkor 600 forint.


Tényleg csak ajánlani tudom a helyet!!!!

2008. szept. 16. 13:42

Sziasztok, én 2 éve jártam 10 alkalommal, nagyon jó volt. Fogytam is és a bőröm is szép lett tőle, no meg a kedélyt is nagyon javítja.

Az a baj, hogy nincs közelemben ilyen lehetőség.

Most holnap délelőtt a Dermalife-ot próbálom ki, az olyan "kapszula gép", mint a Hypoxi, de itt csak feküdni kell, van zene, fény, infraszauna, pici rendes szauna és ergometriai masszász közben.

30 perc 2400 forint, ha majd veszek bérletet, az olcsóbbra jön ki (2100 Ft).

Szóval várom a holnap délelőttöt. Nekem kifejezetten nagyon hiányzott az infraszauna és mivel nagy a túlsúlyom, tényleg szépen elindította a kalóriavisszafogás mellett.

Csak nem tudtam tartósan járni, mert két kerülettel odébb kellett menni.

Én nagyon jónak tartom, van a startlapnak egy külön lapja: infraszauna.lap.hu, ott sok mindent meg lehet találni róla

3. mandella (válaszként erre: 1. - Anscho)
2008. szept. 16. 13:35

simább lett a bőröm mindenhol, szinte selymes (mondjuk eddig sem volt cserzett...), az arcbőröm pedig csodás... többen meg is dicsérték, tehát észre is vették.


azonkívül lehet, hogy karcsúsított is, mert annak ellenére, hogy pár napig nem figyeltem oda a diétámra, nem híztam...


ezentúl szeretném heti egyszer-kétszer használni.

(most csak wellnesshét alkalmával infráztam)

2008. szept. 16. 13:33

sziasztok!

nagyon jót tett nekem az infra, és szseretném folytatni - Szegeden.

hova menjek? konditerembe nem akarok, hanem inkább vmi kozmetikai szalonba vagy mibe...


köszi

2008. máj. 29. 12:06

Sziasztok!

Én eddig 5, egyenként 30 perces izzasztókúrán vagyok túl. Elsősorban a makacs, el nem tűnő pattanásaim, bőrhibáim miatt kezdtem el infraszaunázni. Nem állíthatom, hogy csodás lett az arcom, de vitathatatlan, hogy szebb, a narancsbőröm pedig láthatóan kevesebb. Ezeken kívül még számtalan jó hatással bír, az interneten bőven van erről információ, ha valakit érdekel.

Szeretném, ha írnátok, kinek, milyen tapasztalata van e téren. (Mióta használjátok? Milyen gyakorisággal? Jó hatással van-e?) Én nagyon bízom benne, a sok kencefice és gyógyszeres kezelés után, amik csak átmeneti meg(nem)oldások voltak.

Nagyon várom tapasztalaitokat, hozzászólásaitokat!


Üdv mindenkinek: Anscho

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook