Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Infrashape hatása? fórum

Infrashape hatása? (beszélgetős fórum)


5. Ava15 (válaszként erre: 4. - Bichi)
2022. jan. 12. 15:49
Köszi a tanácsot ☺️
4. Bichi (válaszként erre: 3. - Ava15)
2022. jan. 12. 12:23
Szakmámba vág, teljesen felesleges pénzkidobás. Ha megvan a megfelelő diéta és hozzá némi mozgás, le fogsz fogyni és kész. Az meg hogy a hasi zsír... Semmi nem csökkenti elsősorban a hasi zsírt, vagy mindenhonnan fogysz, vagy sehonnan, és jellemzően onnan utoljára, ahonnan legjobban szeretnél...
3. Ava15 (válaszként erre: 2. - Bichi)
2022. jan. 11. 16:33
Ez azt jelenti, hogy próbáltad és nem használt semmit?
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Ava15)
2022. jan. 10. 23:21
Felejtsd el, főleg ha kimondottan hasi zsírra akarod. A rászánt pénzen jutalmazd meg magad valami széppel, miután betartottad a tornát és a kajálást...
2022. jan. 9. 19:10
Volt már korábban ez a téma, viszont nem találtam hasznos válaszokat. Érdekelne, hogy próbálta-e valaki közületek, illetve, hogy milyen eredményt sikerült elérni? Sok pozitív infót olvastam a gép használatáról, árban nem is az a nagyon megfizethetetlen kategória, így kíváncsi vagyok, hogy mennyire hatásos. Tudom, hogy mellette a táplálkozás és mozgás elengedhetetlen, viszont ez hátha ad egy kis löketet a hasi zsír csökkentésének elindításában. ☺️

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook