Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Informatikában profik, segítsetek! fórum

Informatikában profik, segítsetek! (beszélgetős fórum)


13. Milchi
2011. dec. 20. 02:50
Sziasztok,végső kétségbeesésemben fordulok ide eddig csak olvastalak titeket...tudna vki segiteni abban h hogy lehet IE8 ban kikapcsolni a gyorssegédeket? nem csak egyet hanem az egész alkalmazást,folyamatosan kijelölget nekem sürün beirt oldalakon ,iszonyat idegesítő...szeretem az explorert de emiatt kb törlés vár rá...előre is köszönöm ha vki tudja a megoldást
12. yeeenky (válaszként erre: 11. - Ada0822)
2011. jún. 9. 11:21
Már bizonyára nem aktuális, de ez driver hiba lesz.
2011. febr. 17. 16:10
Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem,hogy a Technika webkamera miért fagyasztja az Lg gépet? Nem értem...pedig felismeri egy ideig jól is működik,aztán hirtelen lefagy minden. Segítsetek légyszi,köszi :)
10. J.B. (válaszként erre: 7. - Cimoka)
2010. jún. 12. 16:21
Teljesen igazad van. Utazás közben netezésre csakis a mobilnet az egyetlen megoldás.
2010. jún. 12. 10:19

Mindenkinek köszi a segítséget :) A V-betűssel nemrég vívtam egy két hónapos mérkőzést állítólagos tartozásom miatt. Aztán a banki bizonylatokkal igazoltam a befizetést és hopp, meg lett a pénz :)

Hatezer pénztől akartak megszabadítani. Nem adtam oda :)

8. Lyrian (válaszként erre: 7. - Cimoka)
2010. jún. 12. 10:10

nem írtál baromságot, sajnos sima jelet nagyon nehéz találni. mondjuk van olyan hely, ahol direkte kiírják, hogy ott tudsz jelet fogni.

a mobil internet pontosan ezért van, bár drága, de mi nem drága manapság.

ha csak simán nézegetni akarsz, talán találsz olcsón a három szolgáltató közül. A V-betűvel kezdődőt nem ajánlom. Piszok sokan panaszkodnak rájuk, bár a többire is.

2010. jún. 12. 10:06

nem hinném, hogy nagy baromságot írok, de ha mégis, akkor javítsatok ki... :) szerintem ha utazásközben akarsz netezni, arra találták ki a mobil internetet...

csak úgy buszon / vonaton ülve nem tudsz majd netezni...

6. Lyrian (válaszként erre: 3. - Müzliszelet)
2010. jún. 12. 09:56

nálam be van kapcsolva, én itthon saját kapcsolaton dolgozom, de ha máshol vagy, és fogsz jelet, de kiírja, hogy kell a biztonsági kód, akkor az titkosított kapcsolat


egyébként a hálózati kapcsolatoknál lehet keresni jelet. ritka a szabad jel egyébként. mindenki korlátozza.

5. J.B.
2010. jún. 12. 09:54

A te wifi-d be van kapcsolva, az egy dolog. Utána a rádiós hálózatoknál keresni kell egy hálózatot, ami:

-elérhető

-van térerő rendesen

-nincs titkosítva, vagy tudod a jelszavát

Ha ez a három megvan, akkor kapcsolódsz ehhez a hálózathoz, utána tudsz netezni.

Olyan viszont nincs, hogy bárhol az országban netezni akarok, és akkor lesz net. A fenti három pontnak amit írtam, mindnek meg kell lennie.

2010. jún. 12. 09:54

A hálozati kártya fel van e instalálva?

Annyira profinak nem vallom magam...de lehet létre kéne hozz egy internet kapcsolatot, a "netrwork conections" ban.

De a router az nem kell...az csak elosztja a meglevő internetet...

ha wifi benne van ha talál jelt kapcsolodnia kéne...

2010. jún. 12. 09:37

Elég, ha a wifi be van kapcsolva?

Nem kell semmilyen beállítást elvégeznem?

2. Lyrian (válaszként erre: 1. - Müzliszelet)
2010. jún. 12. 09:33
ezzel simán fel tudsz menni netre, természetesen akkor ha van a közelben jel és nincs titkosítva.
2010. jún. 12. 09:30

Vettem egy kínai gyártmányú mini netbookot, amelyet arra szántam, hogy utazás közben is tudjak a netre kapcsolódni, ha kell. Beépített wifi kártya van benne, de nem tudok vele felmenni a netre. Ide másolom a paramétereit. Kérem segítsen aki tud. Kell hozzá valamilyen router is?


Részletes adatok:


CPU: ARM 32bit CPU ARM8505

Memory : 128MB RAM

Storage Device : 2GB Nand-fiash

LCD: 7”High resolution TFT.(800×480 pixels)

Operation System : WIN CE 6.0


Built in 2×0.5W speaker,1×mircrophone.

External Memory:SD card,U-Disk,USB-HDD

LAN: 10/100M Ethernet Access

WIFI IEEE : 802.11b/g

Connect: USB 2.0×1(aid external memory),USB 1.1×2

(aid keyboard & mouse only),SD/MMC card slot (8GB)

,Microphone×1,earphone×1,DC input×1

Keyboard: QWERTY 86 keys

Mouse Touch Place: 2.2”

IM Software: MSN

Battery:7.4V1800Mha built in Lithium battery

Power:110~240V input,9V 2A output

Browser:IE

Media player:Windows Media Player

Software:Outlook mailbox,POP3/IMAP/SMTP email protocols,

Word Viewer,Excel Viewer,Powerpoint Viewer,PDF Viewer,Imager Viewer,Microsoft Wordpad,Microsoft SpreadExcel

Audio:MP3/WAV/WMA/AAC,AAC+

Video:MP4 SP,AVI(XVID,H.263,DIVX),Flash,3GP,H.263+WMA

Img:Jpeg,Gif

Built in Games:Playcard

Size:213.5×141.8×30.5mm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook