Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Információk az anonim fórumokról fórum

Információk az anonim fórumokról (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Információk az anonim fórumokról

23. simple
2022. márc. 13. 08:08
Továbbra is nagyon el vannak szaporodva az anonim kamufórumok sajnos.
2022. febr. 14. 08:57

Szerintem jók az anonim fórumok. Nem mindenki akar saját nickel kényes témákról beszélni.

Amiből meg már sok van vagy számos "hüvelygombás", lombikos, stb fórum van és nem érint vagy érdemben nem tudok hozzászólni, tovább görgetem.

21. Hoxa (válaszként erre: 18. - Dafke)
2022. febr. 14. 07:53
Szia! Köszönöm szépen az észrevételed, már rajta vagyunk az ügyön.
20. simple (válaszként erre: 18. - Dafke)
2022. febr. 14. 06:37
Én is pont ezen gondolkodtam, hogy az lehetne a megoldás, ha az indítható témák száma korlátozva lenne. Az utóbbi időben nagyon megszaporodtak azok, akik ugyanarról indítanak fórumot, van aki naponta, és van aki ritkábban, kb. hetente, de ő meg már legalább egy éve folyamatosan csinálja.
19. globus (válaszként erre: 18. - Dafke)
2022. febr. 13. 20:20
Ma is vot egészen más témában... Nem írtam bele, csak követtem. Abszolút normális, reálisan segítőkész hsz-ek voltak kb 15-ig. Aztán FI elkezdett hadoválni, végül kiderült hogy először eltagadott, majd letagadott és kikelt magából, hogy nem helyeselnek.
18. dafke
2022. febr. 13. 20:08

Kedves Hoxa!

Szeretném jelezni, hogy alapvetően egy jó ötletnek tartom az anonim fórumokat, én is nyitottam már így fórumot. Nem tartom ördögtől valónak.

Viszont.

Az anonim fórumnyitók többsége elég durván visszaél ezzel. Nem elég, hogy elvárják a távgyógyászatot, holott többen leírjuk nekik, hogy orvos a megoldás (akár pszichés problémákra, akár testszag miatt, akár hüvelygombára), csak nem nyugszanak, és újabb fórumokat indítanak.

Kicsit szinesztéziás vagyok, bevallom (köszönöm, nem kell gyógyítani, elvagyok általában...fórumot se fogok róla indítani), így kicsit érzékenyebben érint, mikor valakinek egyfolytában a büdös hüvelyéről kell olvasnom.

Aztán ha valaki megelégeli, és odaszól, akkor ő kerül büntetésbe.

Nem értem, miért nem lehet pl. korlátozni egy felhasználó által maximálisan kiírható anonim fórumok számát. Akkor talán nem lenne ennyi baromság, vagy egy ember mentális problémái rögtön 4-5 fórumban megjelenítve.

Köszönöm, ha elolvastad.

17. andi6020 (válaszként erre: 14. - Gyöngy:))
2020. febr. 3. 17:41
Úgy láttam, hogy pár nap.
16. simple (válaszként erre: 15. - L.luiselotte)
2020. febr. 3. 17:38
Én most írtam ki erről egy szavazást, meglátjuk mi lesz az eredmény.
15. l.luiselotte (válaszként erre: 9. - 63d6abf1d7)
2020. febr. 2. 10:39
Én is tennék egy javaslatot. Bebizonyosodott hogy az anonim fórumok egyáltalán nem töltik be rndeltetésüket,csak a veszekedés és ellenségesksdés melegágyai. Be kellene tiltani őket, gondolom A HOXA sem ilyen eredményre számított, amikor bevezette. Egyetlenegyet mondjatok, amikor a fóruminditó a problémájára választ kapott ...
14. gyöngy:) (válaszként erre: 13. - Gyöngy:))
2020. febr. 2. 10:31

Kedves Hoxa!

Válaszolnál erre?

2020. jan. 28. 19:20
Meddig tart egy olyan eltiltás, ahol valaki azért lett tiltva mert anonimként trollkodott?
2019. dec. 18. 15:20
jobb a realitás talaján maradni legalább is azt gondolom erről
11. dd41cc22f1 (válaszként erre: 10. - Bless the child)
2019. dec. 18. 15:16
Nem mi, hanem ki. :))))
2019. dec. 18. 15:10
A szellemes fórummal mi volt a gond?
2019. dec. 18. 14:54

Tennék egy javaslatot.

Az anonim fórumok jók lennének azok számára, akiknek tényleg gondjaik vannak. De pl, ha az egyik legutóbbit veszem alapul: Meleg a gyerekem ... akkor senki nem fog vele beszélgetni, mert azoknak, akik hasonló cipőben járnak, nincs meg a lehetőségük, hogy anonimok legyenek. Egy ilyen kérdésben nagyon kevesen vállalják fel névvel a tapasztaltok megbeszélését.

Bár nincs meleg gyermekem, de így nem könnyítitek meg azok helyzetét, akiknek tényleg segítő tanácsra van szüksége.

Az meg nonszensz, hogy majd úgy beszélgetnek, hogy létrehoznak egy új reget, hogy homályban maradjon a kilétük.. mert jelenleg más lehetőségük nincs.

8. Hoxa (válaszként erre: 7. - Fokhagyma)
2019. dec. 7. 14:12
Nem listázzuk külön őket.
2019. dec. 5. 23:52
Hogyan találom meg a már elindított anoním fórumokat?
6. Amaunet (válaszként erre: 5. - Hoxa)
2019. dec. 5. 09:21

OK. Köszönöm a választ!


Segíteni szerettem volna azzal, hogy linkeltem a két létező fórumot - ha netán kezdő lenne az oldalon és nem tudja használni a keresőt.

5. Hoxa (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2019. dec. 5. 09:17

Mint a szabályzatban is írtuk, bármilyen kérdés feltevésére van lehetőség anonim módon is. A többire meg válaszoltam a nyugdíjas kérdésnél.

Szerintem ne vedd személyes sértésnek, ha valaki fórumot indít, nem kell rögtön leoltani azt sem, aki olyat kérdez, ami már létezik. Majd ha úgy ítéljük meg, hogy ez szükséges, akkor mi felvesszük a kapcsolatot a fórumindítóval és megbeszéljük vele, hogy töröljük a fórumát és itt találja a másikat.

2019. dec. 5. 08:52

Jó ötlet volt, mert valóban vannak/lehetnek olyan rég fórumozó tagok akik a saját regisztrációjuk alatt nem szívesen kérdeznének rá dolgokra.


Viszont olyan kérdéseket nem hagynék ebben a kategóriában feltenni ami nem személyes.

pl. itt van ez a nyugdíjfolyósításról szóló kérdés.

Mi indokolja itt, hogy anonim nyissa meg valaki?

Nem beszélve arról, hogy létezik már erről fórum, ahol érdemben már meg is válaszolták a kérdést.


Ha jól emlékszem régebben működött a fórumok összevonása - ma már ez nincs?

2019. dec. 4. 14:38
De jó. Szerintem ez tök jó ötlet volt!
2. Hoxa
2019. dec. 2. 11:10

Sziasztok! Élesbe tettük az anonim fórum fejlesztést, mostantól használható.

Kérem, hogy olvassátok el a rá vonatkozó szabályokat a cikkben, mert nagyon fontos!

1. Hoxa
2019. dec. 2. 11:08
Új fejlesztésünkkel a felhasználói neved megjelentetése nélkül indíthatsz új fórumot vagy írhatsz ki tudásbázis kérdést.

Ugrás a teljes írásra: Információk az anonim fórumokról

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook