Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Információk az anonim fórumokról fórum

Információk az anonim fórumokról (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő cikkhez nyílt: Információk az anonim fórumokról

8. Hoxa (válaszként erre: 7. - Fokhagyma)
dec. 7. 14:12
Nem listázzuk külön őket.
dec. 5. 23:52
Hogyan találom meg a már elindított anoním fórumokat?
6. Amaunet (válaszként erre: 5. - Hoxa)
dec. 5. 09:21

OK. Köszönöm a választ!

Segíteni szerettem volna azzal, hogy linkeltem a két létező fórumot - ha netán kezdő lenne az oldalon és nem tudja használni a keresőt.

5. Hoxa (válaszként erre: 4. - Amaunet)
dec. 5. 09:17

Mint a szabályzatban is írtuk, bármilyen kérdés feltevésére van lehetőség anonim módon is. A többire meg válaszoltam a nyugdíjas kérdésnél.

Szerintem ne vedd személyes sértésnek, ha valaki fórumot indít, nem kell rögtön leoltani azt sem, aki olyat kérdez, ami már létezik. Majd ha úgy ítéljük meg, hogy ez szükséges, akkor mi felvesszük a kapcsolatot a fórumindítóval és megbeszéljük vele, hogy töröljük a fórumát és itt találja a másikat.

dec. 5. 08:52

Jó ötlet volt, mert valóban vannak/lehetnek olyan rég fórumozó tagok akik a saját regisztrációjuk alatt nem szívesen kérdeznének rá dolgokra.

Viszont olyan kérdéseket nem hagynék ebben a kategóriában feltenni ami nem személyes.

pl. itt van ez a nyugdíjfolyósításról szóló kérdés.

Mi indokolja itt, hogy anonim nyissa meg valaki?

Nem beszélve arról, hogy létezik már erről fórum, ahol érdemben már meg is válaszolták a kérdést.

Ha jól emlékszem régebben működött a fórumok összevonása - ma már ez nincs?

dec. 4. 14:38
De jó. Szerintem ez tök jó ötlet volt!
2. Hoxa
dec. 2. 11:10

Sziasztok! Élesbe tettük az anonim fórum fejlesztést, mostantól használható.

Kérem, hogy olvassátok el a rá vonatkozó szabályokat a cikkben, mert nagyon fontos!

1. Hoxa
dec. 2. 11:08
Új fejlesztésünkkel a felhasználói neved megjelentetése nélkül indíthatsz új fórumot vagy írhatsz ki tudásbázis kérdést.

Ugrás a teljes cikkre: Információk az anonim fórumokról

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook