Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Influenzás vagyok:(? fórum

Influenzás vagyok:(? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 16. 18:20
Vitamin, vitamin, vitamin. Minden formájában és mennyiségben!
13. Zebra25 (válaszként erre: 12. - Etr4)
2011. nov. 16. 17:59

kívánom, hogy ne menjen fel

Nekem rettentően fájtak az íz ízületeim minden egyes porcikám, folyt az orrom és a könnyem(nem a sírástól)...rettenetes volt

12. etr4 (válaszként erre: 11. - Zebra25)
2011. nov. 16. 17:56
Ha estére felmegy a lázam akkor az...
11. Zebra25 (válaszként erre: 10. - Etr4)
2011. nov. 16. 17:55
akkor lehet hogy nem is influenza?
10. etr4 (válaszként erre: 9. - Zebra25)
2011. nov. 16. 17:52
Hőemelkedésem van csak, de akitől elkaptam sztem, annak is ezek voltak és bejárt.
2011. nov. 16. 17:49

pppffffffffff

jobbulást

Én 1x voltam influenzás de a poklot jártam meg, Nekem orvos nélkül nem sikerült magam kikúrálni

mindent kipróbáltam de csak a gyógyszer segített

igyál sok sok teát és C vitamint és szerintem orvoshoz kellene majd menni

8. etr4 (válaszként erre: 6. - C4de233d89)
2011. nov. 16. 17:48
A szex szerintem is jöhet, rem segít:)
7. etr4 (válaszként erre: 5. - Megan O'Conell)
2011. nov. 16. 17:47
Az az igazszság h nem akarok másokat fertőzni de én is kolleginától kaptam el, senki nem hiányozhat. Úgyhogy nem fertőzni akarok én se...
2011. nov. 16. 17:44
forró húsleves, házipálinka, forrófürdő, és szex
2011. nov. 16. 17:40

Vitamin koktél - a legjobb folyékony formában pl. a Vitacolan - de gondolom ez nincs minden háztatrtásban. Nagy adag C vitamin legalább 500 - 1000 mg. Bőséges folyadék: mézes citromos tea. (Mézet és citromot ne a forró teába rakd, hanem ha már langyossabb!!!) Láz és fájdalom csillapító: pl. Algopyrin, vagy Panalgorin, vagy akár a Demalgon is jó (nem csak fogfájásra lehet szedni!) Valamint orrcsepp, vagy orrkenőcs. Hányinger ellen leginkább B6 tbl - csak súlyosabb esetben adnék Daedalont. Lázmérés. A láz egy darabig jó, mert néhány kórokozó magasabb hőfokon kipusztul, DE hosszabb távon megterheli a keringést, ezért csillapítani kell.

Ami pedig azt illeti, hogy ilyen betegen dolgozni mész, és mindenkit megfertőzöl...hát... Az infulenza veszélyes is lehet, mert ronda szövődményei lehetnek.

Szóval a (Láz és) Fájdalom csillapító + vitaminok + bőfolyadék gyors eredményt hozhat, de vannak eltérő esetek is, hiszen nem vagyunk egyformák. Mindenesetre: Jobbulást!!! :)

2011. nov. 16. 17:32

Ha van otthon C-vitamin, kapj be belőle! Esetleg valakit el tudsz küldeni Oscillococcinumért?

Nekem az Aszpirin+C is jót szokott tenni.


Forró tea és ágynyugalom kéne pedig :/

Esetleg inhalálhatsz is, ha bírod!

Jobbulást!

2011. nov. 16. 17:31
Jobbulást!
2011. nov. 16. 17:31

kalmopyrin vagy aspirin és lórúgásnyi c-vitamin

prrcsepp vagy orrspray


ha lázas is vagy, akkor nem valószínű, hogy holnap dolgozni tudsz menni

1. etr4
2011. nov. 16. 17:25
Pokolian érzem magam! Azt hittem h csak nátha, de most minden bajom van:fáj a fejem,hányingerem van,tüsszögök,folyik az orrom,egyszerűbb ha azt írom,hogy fáj mindenem!!!A gép előtt ülve valahogy elvagyok bár most semmi nem jó,de az ágyban még rosszabb!!!Mivel javíthatnék magamon holnapig? sajna be kell mennem dolgozni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook