Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Influenzás a családban! Szeretnék tanácsokat kérni Tőletek, hogy egy fedél alatt élve egy influenzással, hogyan tudnám megúszni ép bőrrel? fórum

Influenzás a családban! Szeretnék tanácsokat kérni Tőletek, hogy egy fedél alatt élve egy influenzással, hogyan tudnám megúszni ép bőrrel? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2011. jan. 27. 19:05
Oscillococcinum. Elvileg pont ilyenekre jó.
8. 190124133c (válaszként erre: 2. - Aludanyi)
2011. jan. 27. 19:03
Csak az erős immunrendszereddel:-) Nálunk már mindenkit ledöntött,volt akinek magas láza is volt 40 fokos ,de csak egy éjszaka.Mézes citromos tea hektó szám,Coldrex forró ital,kamilla pára,orrcsepp,már javulunk:-)
2011. jan. 27. 19:03

Szabadgondolkodó: Nagyon köszönöm hogy írtál... Szerintem ez már késő lesz... Bár a héten gondolkodtam rajta de eddig bárkivel is beszéltem, mindenki beteg lett az oltástól


vuvuzelácska: A Te hozzászólásodat is nagyon köszönöm! :) Épp most ittam meg egy nagy bögre zöld teát 2 nagy kanál vegyes virágmézzel és jó sok citrommal. emellett grapefruit mag kivonatozok már 3 hete és most lenyomtam a torkomon 3 szipi bioparox spray-t is, mert van egy kis köhögő ingerem. De ezt leszámítva tök energikus vagyok és jól érzem magam...! Ja, és holnap veszek egy rahedli szájmaszkot is!

2011. jan. 27. 19:01

Amit nekem a doki mondott. gyakori kézmosás, szellőztetés.

és szerintem minél kevesebbet legyetek egymás közelében, jobb ötletem nincs

2011. jan. 27. 19:01

Nálunk apán kívül mindenki beteg...

A lányom kezdte aztán a kicsi aztán a nagy fiam és párnapja én is beteg vagyok.Sok mindent nem tudsz tenni hogy ne kapd el.Ne legyetek egy légtérbe.

2011. jan. 27. 18:58
ezüstkolloid, C-vit., fokhagyma, gyömbér, méz, citrom...
3. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2011. jan. 27. 18:57
Jobb megelőzni, védőoltással.
2011. jan. 27. 18:56

Sziasztok!

A Nővéremet mára leszedte a lábáról az influenza (friss értesülések szerint vagy az I-B vagy a H1N1). Szeretnék tanácsokat kérni Tőletek, hogy egy fedél alatt élve egy influenzással, hogyan tudnám megúszni ép bőrrel?

Minden hozzászólást nagyon köszönök!

2011. jan. 27. 18:55
Influenzás a családban: S.O.S hiper tanácsok influenza ellen
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook