Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Influenza elleni védőoltás beadása után tapasztaltatok valami mellékhatást gyerekeknél? fórum

Influenza elleni védőoltás beadása után tapasztaltatok valami mellékhatást gyerekeknél? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 19. 01:16
Ugyanazok a mellèkhatàsok,mimtha influenziàs lenne. Leguemgìti a szervezetèt. Konkrètan nekem ez a vèlemènyem. Bocsànat,ha valakit megsèrtek ezzel,de ettôl jobban betegebb lesz,mintha simàn elkapta volna. Ugyanúgy el kellett vinni orvoshoz,mintha meg sem kapta volna.
6. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 4. - Funky_b)
2009. jan. 1. 19:04

"valószínűleg dolgozik benne a védőanyag. Mivel azok is baktériumok, azt érzi."


Na ezt sürgősen felejtsd el! Az ellenanyag nem baktérium, az influenzát meg vírus okozza.

2008. okt. 29. 11:08
SENKI NINCS AKI BEADATTA A GYERKÖCÉNEK A SZURÍT?MELLÉKHATÁS?
2008. okt. 29. 08:37

Szia!

Nekem a Nagyim beadatta magának, mint minden évben. Most egy kicsit rossz a közérzete és úgy érzi mintha kezdene beteg lenni, de nem jön ki rajta semmi betegség, valószínűleg dolgozik benne a védőanyag. Mivel azok is baktériumok, azt érzi. Ő ezt mondta nekem.

3. reni8018 (válaszként erre: 2. - Skate77)
2008. okt. 29. 08:36
Az én 10 és 3 éves lányom tegnap kapta meg,a dokink azt mondta hogy láz fejfájás,izomfájdalom,felléphetnek mint a többi végőoltásnál is.Eddig nem volt semmi ezek közül remélem nem is lesz.Itt csak tegnap amíg én ott voltam az orvosi rendelőbe rajtunk kivül kb 22 gyerek kapta még meg a szurit.
2008. okt. 29. 08:32

Szia!

Én nem tudom vannak e mellékhatások, de kíváncsi leszek a hozzászólásokra, mert én is nagyon előítélettel vagyok, és a doki meg javasolná, de nálunk, aki megkapta a családban (felnőtt) utána mindenki piszok beteg lett. Úgyhogy nem igazán tudom eldönteni hogy mi is legyen!

2008. okt. 29. 08:29
Influenza elleni védőoltás beadása után tapasztaltatok valami mellékhatást gyerekeknél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook