Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Indulatkezelési problémák fórum

Indulatkezelési problémák (beszélgetős fórum)


1 2
9. b81fcd1219 (válaszként erre: 5. - Pakung)
2012. dec. 8. 16:04
Legközelebb majd téged fog ütni?
2012. dec. 8. 16:03
A csöpögős nyalisnak meg nem kéne az üvöltözős, idegbeteg pasid..kerek a világ. :D
2012. dec. 8. 16:01

vajon ezért érdemes elhagyni valakit?

bár a napokban elnéztem a munkatarsnőmet meg a pasiját: a tökéletes páros, még nem hallottam vitatkozni őket, a pasinak menő mérnöki állása van és oda van a lányért, de én azt a nyálalást amit lecsöpögnek nem birnám elviselni. és arra gondoltam hogyha a párom néha ki is borul megetetem és elmulik és után minden a régi , de ez a pasi mindig csöpgős kis nyalis izé lesz :D

2012. dec. 8. 15:59
ha nem kezelteti magát,zátonyra fog futni a kapcsolatotok
2012. dec. 8. 15:58
nemrég rosszalkodott az autó. szóval ment meg minden csak nem volt tökéletes . volt hogy csak úgy bedöglött meg ilyesmi. és nem vitte szervizbe , mert ugye az is pénz hát halogatta , és mikor jöttünk volna haza a városból mar nem akart elindulni , fél óra próbálkozás után egyszer csak úgy elkezdte ütni a kormányt és üvölteni hogy azt hittem szétveri az egészet.
4. pakung (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2012. dec. 8. 15:55

meg sem merem mondani neki hogy az unoka húga mit mondott nem akarok családjukban feszültséget.

vele, is van baj az tény. nagyon ritkán dicsérem meg az emberek. de ha valami nem tökéletes azonnal közlöm. és egyre gyakrabban hallom tőle hogy:

- na tessék már megint bajod van, már mi nem tetszik ?, na isten ments hogy valami jó legyen mert én hülye vagyok ugye

2012. dec. 8. 15:52
az hogy néha kihagyom az ékezetet azért van mert a munkahelyemen angol billentyűzettel dolgozom , és már annyira megszoktam a betűk hiányát hogy gyakran itthon sem használom :P
2. spinneli (válaszként erre: 1. - Pakung)
2012. dec. 8. 15:51
Erősítsd meg abban,hogy segítséget kell kérnie, én a gyógyszerek mellett terápiát is javaslok, meg lehet tanulni kezelni az indulatainkat, konfliktusokat...
2012. dec. 8. 15:50

a paromnak indulatkezelési problémái vannk és ez nagoyn megrémít.

nagyon szeretem őt. baratságbol lett szerelem a miénk. szeretem hogy élaza , vidám és intelligensis, csak az a baj hogy könnyeb felhuzza magat és már kombinal szohoz sem hagy jutni képes 20 percig csak szidni engem , vagy bárkit akivel baja van .az unokahuga elkottyintotta előttem mert azthitte tudok rola , hogy nyugtatokat is kéne szedjen. és igy fogalamazott ő a leg-idegbetegebb a családban. nem tudom mit tegyek

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook