Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Indul a Bakterház fórum

Indul a Bakterház (beszélgetős fórum)


2011. okt. 19. 19:09
Se a film, se a színdarab nem tudja visszaadni a könyvben leírtakat! Nem tudom hányszor olvastam rongyosra a könyvet, de a mai napig is tudok rajta nevetni:))
2011. okt. 19. 16:14
A legnagyobb film a Macskajaj mellett az Indul a bakterház. Oda vissza kívülről tudom az egészet. (nézzétek meg a maggi-s omlósz reklámot bendegúzos jelenettel. Nagyon király!)
8. cel
2011. okt. 19. 13:49
Ritka eset, amikor egy regénynél jobb az adaptáció, legyen szó filmről vagy színrevitelről. Mivel én bakterház rajongó vagyok, nem látom a hibákat sem, élvezem mindenkor:)
2011. okt. 19. 13:41
Köszönöm a válaszokat, remélem azért annyira nem rontották el mint az Abigélt...
6. bnedora (válaszként erre: 3. - Bujuli)
2011. okt. 19. 13:24
A filmnél a könyv is jobb, ajánlom olvasd el:-)
2011. okt. 19. 13:23
Én a Turay Ida Színház előadásában láttam. Ötletesen oldották meg a jeleneteket, a szereplők is jók voltak, de aki filmen látta, vagy könyvben olvasta, az egy kicsit csalódik. A lényeges poénokat nem tudták jól átadni.
2011. okt. 19. 12:50

Ez jó :) :) 1-1

Hát akkor majd meglátjuk :)

Nekem a könyv azért tetszett jobban, mert sokkal többről szól mint a film....

A színpadi melyikre építkezik jobban?

3. bujuli (válaszként erre: 1. - Zorg27)
2011. okt. 19. 12:48
Én Erdélyben láttam színházban, de szerintem nem volt jó. Engem a film nyűgözött le a legjobban
2. cel
2011. okt. 19. 12:43
TV-ben láttam színházi közvetítést, nem tudom melyik társulat adta elő, de nekem ugyan olyan élvezetes volt mint a film, illetve a könyv.
2011. okt. 19. 12:40

Sziasztok,


Arra lennék kíváncsi látta-e valaki az Indul a Bakterház színházi feldolgozását?

Most a József Attila színházban játszák, érdeklene véleményetek!

Nekem a könyv tetszett igazán, a színházban novemberben fogom látni.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook