Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Indukciós tűzhely fórum

Indukciós tűzhely (beszélgetős fórum)


10. Guruljka (válaszként erre: 9. - P.judit86)
2018. dec. 14. 22:36
Én az enyémet enyhe mosogatószeres, meleg vizes szivaccsal szoktam.
2018. dec. 14. 08:15
Sziasztok!Új a főzőlapom és azt szeretném kérdezni,hogy mivel lehet tisztítani?Előre is köszönöm a válaszokat.
8. fancsalilany (válaszként erre: 3. - Mandulaszem)
2010. júl. 27. 18:53

Hol lehet kapni ezt az átalakítót? Tudnál nekem erről bővebben írni?

Köszönöm.

2010. júl. 27. 18:52
Nekünk T-ka van.Szeretjük. Már megtanulta főzni vele...kivéve palacsinta :(. Nincs normális palacsintasütőm.
2010. júl. 21. 22:28

Sziasztok!

Nekem Bosch tűzhelyem van, nagyon jó. Tefal edényeket használok,van olyan ami jó indukciósra is. Vettem pontért az Intersparban is edényt, az is jó rá.

2010. júl. 21. 21:54

Szia,


Nekünk is van ilyen tűzhelyünk (Gorenje).Nagyon megvagyok vele elégedve.

Csak az edényekkel vigyázni kell, mert attól hogy mágnesezhető, nem biztos hogy lehet használni az indukciós tűzhelyen.

2010. júl. 21. 18:40
Azokat az edényeket is lehet (állítólag!) használni hozzá, amit most a Tes....-ban lehet (bélyegekért+pénzért) kapni!!
2010. júl. 21. 18:27

Szia,


Anyósoméknál ilyen tűzhely van, de nem tudom milyen márkájú.

A lényeg. Volt egy csomó régebbi rozsdamentes edénye (metróból, darabja 10.e fölött) és nem tudta használni a tűzhelyhez....és jupííí, nekem adott egy csomót:)

Nem tudta, hogy létezik "átalakító". Egy lapos korong, amire mindegy milyen edényt teszel, működni fog a dolog.


Végül beszereztem neki, de nem volt szíve visszakérni az edényeket, hiába adtam a kezébe:)

2010. júl. 21. 18:24
Én Fagor edényeket használok hozzá. Amúgy tényleg nem mindegy, hogy milyet használsz, nekem le kellett cserélni a lábaskészletemet.
2010. júl. 21. 18:11

Tapasztalatok vélemények tanácsok. Ki milyen tipusút használ és milyen edényeket használtok hozzá? Tudom hogy mágnesezhetőnek kell lenni de mégis melyik a legjobb?

Minden vélemény és tanács érdekel!

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook