Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Indukciós sütőlap tapasztalatok fórum

Indukciós sütőlap tapasztalatok (beszélgetős fórum)


10. simple
2021. jún. 3. 15:06

Itt a jelenlegi kínálat, ebben is csak sajátmárkás van.


[link]

9. simple (válaszként erre: 8. - Bichi)
2021. jún. 3. 12:49
Teljesen ki van zárva, hogy az enyém whirlpool lenne. Mint írtam 2008-ban vettem, és valami ikea sajátmárkás termék, erre konkrétan emlékszem.
8. Bichi (válaszként erre: 7. - Simple)
2021. jún. 3. 10:15
Az Ikeában saját márkanevek alatt a Whirlpoolt-árulják...
7. simple (válaszként erre: 5. - Nessa)
2021. jún. 1. 17:01
Hát sajnos a márkáját nem tudom, mert semmi nincsen ráírva, a doboza meg értelemszerűen nincs már meg. Annyit tudok mondani, hogy az ikeában vettem, valami ottani sajátmárkás.
6. Nessa (válaszként erre: 4. - Cc7a88f96d)
2021. jún. 1. 16:04
Köszi. Mit értesz a minőségi alatt? mert van egy 300 ezres kategória és van egy 100 ezres (plusz/mínusz), ha jól látom, na, a 300.000 be nem fogok tudni beruházni, házfelújítás van.
5. Nessa (válaszként erre: 3. - Simple)
2021. jún. 1. 16:00
Főzőlapra gondoltam, köszönöm a tisztázást, észre se vettem. Hát a kerámialapos nagyon a bögyömben van hogy állandóan vakerálni kell, és még így is foltos marad - pont ezért szeretném lecserélni. 2008-ban? Szuper! Megkérdezhetem milyen márka?
4. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Nessa)
2021. jún. 1. 15:50
A miénknek semmi hangja.Simán át lehet törölni és sosem kell kapargatni.Szerintem minőségit vegyél.
3. simple (válaszként erre: 1. - Nessa)
2021. jún. 1. 15:08
Főzőlapra gondolsz? Vagy sütőre? Az én lakásomban van egy indukciós főzőlap, 2008-ban vettem, és azóta is gond nélkül működik. Takarítása ugyanannyi, mint a kerámialaposnak, egy törlés és kész. Semmi hangja nincs és bármit el lehet rajta készíteni, csak ki kell tapasztalni, mert sokkal brutálisabb, mint például egy elektromos tűzhely.
2021. jún. 1. 14:58

Szia!


Bár az enyém csak 2,5 éves, de tökéletesen működik és nagyon egyszerű takarítani. A hangja sem zavaró. Max. annyi bosszant, hogy nagyon érzékeny a lap, így az érintőgombok törléskor is pittyegnek néhányat. Áldom az eszem, hogy ilyet vettem. Sokkal jobb, mint a gáztűzhely.

2021. jún. 1. 14:40

Sziasztok.


korábbi topikokban felmerült, hogy nem hosszú életűek az indukciós sütők - ez mit jelent? Tényleg max négy év és cserélhetem, vagy van akinek 8-10-et kibír? Mennyivel könnyebb takarítani mint a sima kerámialapost? Kell vakarni néha? Tudtok sütni rajta palacsintát? Zavaró a hangja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook