Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Indukciós főzőalátét fórum

Indukciós főzőalátét (tudásbázis kérdés)


12. andi6020 (válaszként erre: 11. - Mkriszti81)
2012. júl. 31. 10:08

Indukciós főzőalátétről van tapasztalatod?

Erre irányult a kérdés, te nagyokos!

11. mkriszti81 (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2012. júl. 31. 09:58

Ne tahózz le, nem ismersz, és én sem tettem ilyet...


Ha egyedül is megy, akkor minek a kérdésfeltevés?

Medve anyám... hogy téged idézzelek :D

10. andi6020 (válaszként erre: 9. - Mkriszti81)
2012. júl. 31. 09:48

Jó nagy tahó vagy. A segítő szándék? Inkább cinikus hozzászólás.

Francnak kell neked olyan témához írogatni, amihez saját bevallásod szerint lövésed sincs.

De megoldjuk hidd el, a te értékes segítséged nélkül is.

2012. júl. 31. 09:36

bocs, nem kioktatásnak szántam egyáltalán... ha a férjed volt az elkövető, már értem, hogy nem ért hozzá - de mivel mindenki csak magából tud kiindulni, mi a férjemmel az ilyen nagy értékű dolgokat megbeszélés után együtt szoktuk megvenni, pláne ha konyhai dologról van szó, amihez ő kevésbé ért, nem tudja, mire kell figyelni


az eladást egy lehetőségnek írtam, szintén segítő szándékkal... de akkor oldjátok meg, ahogy tudjátok, így jártatok...

8. andi6020 (válaszként erre: 4. - Mkriszti81)
2012. júl. 31. 09:27
Mondjuk az első sor után be is fejezetted volna a hozzászólást, bár az is tök felesleges volt, ha a kérdéshez érdemben nem tudsz hozzászólni.
7. andi6020 (válaszként erre: 4. - Mkriszti81)
2012. júl. 31. 09:25

Köszi a kioktatást, majd tolmácsolom a férjemnek, így is sík ideg. :P


16 éves Zepter készletet nem lehet annyiért eladni, hogy meg is érje.

Vannak olcsóbb teflon serpenyőim is, de egyik sem jó.

6. Daphnee (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2012. júl. 31. 09:21
Köszi! :)
5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Daphnee)
2012. júl. 31. 09:20
2012. júl. 31. 09:19

az alátétről még nem is hallottam, bocs, ebben nem tudok segíteni

csak azt nem értem, aki ajándékba ilyen százezres nagyságrendű dolgot vesz (gondolom elég közeli rokonnak kéne lennie), az hogy nincs tisztában vele, milyen edényeid vannak, ergo milyen főzőlap a legideálisabb... vagy vegyen hozzá edényeket is akkor már


tény, hogy az indukciós a legjobb, a kerámia legnagyobb baja, hogy lassan reagál a szabályozásra (lassan hűl ki, kifuthat az étel, hiába halkítod le), szóval ha teheted, inkább az edényeken próbálj túladni, s az árából simákat venni (nekem nem voltak ilyen drága edényeim, minden sima teflon és zománcos edényem jó lett az indukcióshoz)

2012. júl. 31. 09:19

Nem is tudtam hogy létezik ilyen alátét, jó tudni. Nekem is hamarosan ilyen főzőlapom lesz, én is érdekelt vagyok a témában :)

Szerencsére a lábosaim 90%a jó lesz, már megnézegettem őket mágnessel, csak egy párat kell kidobnom.

2012. júl. 31. 09:14

Kaptam egy indukciós főzőlapot, de a meglévő lábosaimmal nem működik. Mivel ezek jó minőségűek (Zepter és Tefal), ezekből nem szeretnék újat venni.

Láttam, hogy van főzőalátét, de csak 23 cm-es méretben találtam, ami ugye marha nagy.

Van valakinek ilyen?

Hogy működik ez a gyakorlatban?

Nem veszíti el a lap a költségtakarékon funkcióját azzal, hogy az egész bazi nagy alátétet átmelegíti?

Vagy jobban járok, ha kicserélem a főzőlapot egy kerámia lapra?

Ma még megtehetem, bár így is bukok, mert az akció a boltban tegnap lejárt.

2012. júl. 31. 09:13
Indukciós főzőalátét

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook