Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » In memoriam.. fórum

In memoriam.. (beszélgetős fórum)


2009. dec. 18. 22:21
sokszor mondtam a férjemnek hogy ha meghalok akkor adja oda a szerveimet másoknak igy bennük tovább élhetek majd,de igen szerintem is megérdemelnének egy pár sort azok a szülök akik e nemes tettet meghozták és odaadták gyermekeik szerveit,micsoda önfegyelem és bátorság,elszántság kell ehhez,le a kalappal elöttük
2009. nov. 4. 18:14

Minden tiszteletem és csodálatom az ővék, bár szerintem most a poklok poklát élik meg....

Ők a köztünk élő hősök!

2009. nov. 4. 17:55
ilyen emberek által válik jobbá az egész világ.hihetetlen mekkora erő kell egy ilyen döntés meghozatalához.minden tiszteletem az Övéké.
3. Khatif (válaszként erre: 1. - 816fca07b8)
2009. nov. 4. 16:26
Teljesen egyetertek. Roluk is meg kell emlekezni.
2009. nov. 4. 16:19
HÚ! Hát nehéz ilyenkor bármit mondani!
2009. nov. 4. 16:15

sok cikk jelenik meg-érthető módon-a szervátültetett gyermekekről. főleg arról a 3ról akik szinte egyszerre kaptak szerveket,Lara szivecskét. fáj h ilyenkor nem említik meg azt a gyermeket,aki odaadta testét,szerveit. az anyát és az apát,akik a világ legszörnyűbb időszakában meghoztak egy ilyen döntést.azt a nemességet,szeretetet,amit ezzel a tettükkel a világ tudtára adtak.

én ismerek egy ilyen családot. egy anyát,egy apát,akiknek kitépték a szívét,amikor eltemették másfél éves kisfiukat.akiknek az sem jelenthetett könnyebséget-sőt!-hogy tudták: a tragédia bármikor bekövetkezhet. és ők mégis,ebben a helyzetben is adtak. segítettek. Larának és a többieknek.

gondoljunk rájuk is,és küldjünk nekik sok erőt és szeretet..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook