IMPLANON (beszélgetős fórum)


2009. márc. 21. 18:38

Sziasztok,


Tudja valaki, hogy hol ki foglalkozik az implanon behelyezésével?

Ugyanis azok az orvosok akiket eddig kérdeztem, tagadták létezését, vagy azt mondták, nem foglalkoznak vele.

sürgős lenne. Köszönöm.

6. agica35 (válaszként erre: 5. - 995261fe57)
2009. febr. 14. 11:21

Szia!

Én a neten láttam, Organon gyártásában 30000 Ft-ért, de még nem vettem, majd decemberben lesz aktuális.

5. 995261fe57 (válaszként erre: 4. - MelisUK)
2009. febr. 5. 21:25
milyen árban van ez az implanon?
4. MelisUK (válaszként erre: 3. - Unax)
2008. nov. 30. 13:22

Szia! Állítólag nincs ilyen jellegű hatása, mint a hízás, hisz még alacsonyabb a hormon szintje, mint a legalacsonyabb hormonszintű tablettáknak. Én eddig egyébként tablettát szedtem, de attól se volt semmi panaszom, nem híztam tőle, a melleim talán picit nőttek, de lehet, hogy nem attól.

Én most fogok váltani erre a módszerre, majd megírom a tapasztalataim, ha érdekel. Már itthon is van az Implanon, már csak az időpontomra várok, amikor beteszi a doki.

3. unax
2008. nov. 30. 08:08

Sziasztok!

A téma engem is érdekelne, és szívesen venném, ha írna róla valaki, aki használta, vagy használja.

Amikor megláttam a szavazást, egyből rákerestem a gúglin, és ezt a linket tartom a legjobbnak (ami a legbővebb tájékoztatót adja):

[link]

A leírás alapján nekem sokkal szimpatikusabb, mint a fogamzásgátló tabletta, mert én sajnos abba a bizonyos "szétszórt" kategóriába tartozom, aki néha-néha elfelejti időben bevenni. De tényleg szívesen meghallgatnám valaki "bennfentes" véleményét! Elsősorban az érdekelne, hogy hízott-e tőle valaki, nőttek-e a mellei, tehát csupa olyan dolog, ami a normál hormonális fogamzásgátló tablettákra jellemző.

Előre is köszönöm a véleményeket!

2008. szept. 2. 16:00

Engem is érdekelne, h Magyarországon bevezetik-e ezt a fajta fogamzásgátlási szert, mivel eddig egyik fórumban sem olvastam ilyen lehetőségről. Rengetegen még olyan általános dologról se hallottak, mint pl. a gyűrű.

Ez az Implanon pedig egy fantasztikus megoldás, ezt tuti nem felejti el az ember bevenni, nem szakad el, stb. :P

De figyelem: az évenkénti nőgyógyászati vizsgálatot ne felejtsük el!!! És aki gyakran váltogatja a partnereit, annak ez önmagában nem elég a betegségek ellen, ilyen esetekben fontos az óvszer használata.

2008. aug. 21. 22:42
Ha már fogamzásgátlásról van szó, nem tudom mennyire ismerôs az uj bôr alá helyezett kis kapszula, amit implanon-nak hivnak és 3 éves folyamatos fogamzásgátlást biztosit.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook