Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Immunrendszer erősítő 7 hónapos babának. fórum

Immunrendszer erősítő 7 hónapos babának. (beszélgetős fórum)


2009. okt. 1. 19:28
Én is csatlakozom ahhoz a véleményhez,hogy c-vitamint kell adni a gyereknek de nem ezeket a mű c vitaminokat hanem a sima aszkorbin savat.A gyógyszertárban kimérve árulják mi mindannyian ezt használjuk nállunk bevált.
15. Anettke:) (válaszként erre: 1. - Jimmy79)
2009. okt. 1. 12:05
Én gránátalma teát főzök neki(nagyon jó, török szokás) valamint van az a lekvár, de fogalmam sincs mi a neve. Lilás pirosas a doboza, kb 200ml és 5-6000 az ára.
2009. okt. 1. 12:05
Szerintem,ha a korának megfelelően táplálod nem kell immunerősítő.Ne tedd tönkre az egészségét vacak mű vitaminokkal.
2009. okt. 1. 12:00

szerintem téves az elmélet, hogy sok zöldség, gyümölcs, oszt annyi. eleve egy 7,5 hónapos baba mennyi zöldséget és gyümölcsöt eszik, amiben valóban van vitamin????

èn adok a lányomnak kezdetektöl fogva, eleinte magamon keresztül (én szedtem), aztán folyékony formában, amióta vannak fogacskái, azóta rágótablettát kap. 21 hónapos. A nagyok majdnem 8 és 10 évesek, ök is szednek vitaminokat, amellett, hogy mi tényleg rengeteg zöldséget és gyümit fogyasztunk, napi 2-3 kg gyümi elfogy. amikor mi voltunk gyerekek még volt a zöldségeknek, gyümölcsöknek vitamintartalma, ma a bolti áruknak nem hiszem, hogy sok lenne, de még a saját kertben termelt bio cuccok sem olyanok, mint régen, gondoljatok a környezetszennyezésre, a levegöszennyezésre.

az már más kérdés, hogy mit szedjünk, mert drogériákban kapható mindenféle szemetet én sem ajánlanék. :-)

a megfázás vajon mi? nem baci? vagy vírus? dehogynem, és éppen ezek ellen lehet erösíteni. pl C vitaminnal. vagy homeopátiával.

ja, nagyon ritkán vagyunk betegek, a járványokat ha el is kapjuk 1-2 nap alatt kikúráljuk, amivel más 1 hétig hiányzik a suliból, oviból. (skarlát, bárány- ill rózsahimlö nem volt nálunk.


de mindenki úgy csinálja, ahogy akarja.

12. jimmy79 (válaszként erre: 9. - Dzsulajla)
2009. okt. 1. 11:58
A gyümölcsöt,zöldséget imádja.Szopni már sajnos csak reggel és este tud.
11. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 7. - Jimmy79)
2009. okt. 1. 11:43
Ha szoptatod, nem kell, csak arra vigyázz meg ne fázzon!
10. koppanya (válaszként erre: 9. - Dzsulajla)
2009. okt. 1. 11:41
én is ezt szerettem volna leírni, ha csak elővigyázatosságból adnád
2009. okt. 1. 11:40

Szerintem egy ilyen korú gyereknek nincs szüksége elővigyázatosságból plusz immunerősítőre. Ezzel csak azt fogod elérni, hogy gyengíted, ugyanis nem engeded, hogy a saját kis szervezete megküzdjön bizonyos betegségekkel.

Egyen sok gyümölcsöt és zöldséget. meg igyon sok anyatejet.

2009. okt. 1. 11:36
Sok-sok gyümölcs és zöldség. Egyéb csodaszerekre nincs szükség, se gyereknek se felnőttnek.
7. jimmy79 (válaszként erre: 6. - Koppanya)
2009. okt. 1. 11:34
Nem beteges.Csak elővigyázatosságból szeretnénk a téli időszakban adni vmit a kislányunknak.
2009. okt. 1. 11:29
beteges vagy csak elővigyázatosságból?
5. 3b41f6053f (válaszként erre: 3. - Angyal 79)
2009. okt. 1. 11:28

Sziasztok!


A Béres cseppel az a baj,hogy a betegtájékoztató szerint 10 kg alatti babának nem adható ,az én lányom 7,5 hónapos és 8,5 kg.


Egy másik fórumon a grapefruit-mag kivonatot olvastam,annak akarok utánanézni

2009. okt. 1. 11:23
Anyatejet! Anyuka meg szedhet immunerősítőt...
2009. okt. 1. 11:22
Béres cseppet javasolt a gyerekorvos, de míg szopik sztem nincs rá szükség
2009. okt. 1. 11:21

c vitamint csak

sok gyümölcs és zöldség

2009. okt. 1. 11:21

Sziasztok!

Ti milyen immunerősítőt adtok(adtatok) babátoknak,gyermeketeknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook