Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Immunológiai vizsgálat fórum

Immunológiai vizsgálat (beszélgetős fórum)


12. édesmandula (válaszként erre: 11. - VendrinerPiroska)
2012. aug. 24. 13:18
köszönöm, utánuknézek :)
11. VendrinerPiroska (válaszként erre: 7. - Édesmandula)
2012. aug. 23. 21:16
Labornak éppen meg lehet próbálni a Laboratórium Kft.-t, www.laboratoriumkft.hu oldalon megnézheted. Ott mindent megnéznek beutaló nélkül, de fizetős és tudnod kell mit akarsz.
10. c906e7f5a1 (válaszként erre: 9. - Édesmandula)
2012. aug. 23. 17:26

Hát nem. Évek óta próbálok labort találni, de ahol meg tudnák nézni, ott azt mondják hogy ha nem dolgozom olyan helyen, ahol ezek az anyagok előfordulnak, akkor nem nézik meg.Pedig festékek, higítók, rovarirtók nem kizárólag a munkahelyeken vannak.

Javasolom nézz utána természetgyógyásznál hogy a vesédet mivel tudnád méregteleníteni, mert nagyon fontos lenne.A vese választja ki a vérből a salakanyagokat meg a többi káros dolgot és mint egy szűrőben, egy részük lerakódik. Ettől kellene megszabadulni.

Nekem is alacsony a vérnyomásom, de szerencsére nem vettem észre hogy a csalán még jobban lenyomná.

Vannak homeopátiás szerek is a méregtelenítésre.

9. édesmandula (válaszként erre: 8. - C906e7f5a1)
2012. aug. 23. 08:35

huh, akkor te sem unatkozol :(

a csalánteával az a bajom, hogy csökkenti a vérnyomás :D nekem meg eleve alacsony, tehát inkább kerülöm. a máriatövist kipróbálom viszont...

8. c906e7f5a1 (válaszként erre: 7. - Édesmandula)
2012. aug. 22. 20:42

Addig amíg találsz labort, takarítsd ki a szervezetedet az évek óta lerakódott káros anyagoktól.

Az jó, hogy kerülöd a műanyagot, de van amit nem tudsz kihagyni, pl. hiába ólommentes a benzin, még így is elég sok káros anyag kerül a levegőbe.


A csalán tea tisztítja a vért és a veséket, a máriatövis tea meg a májat.Úgy tudom előbb a májat kell tisztítani, ez kb. 2 hét, napi néhány csésze máriatövis tea, majd ugyanígy a csalán.


Én egy csomó vegyi anyagra vagyok érzékeny(a neve:kémiai túlérzékenység).Nem akarlak elkeseríteni, de eddig én is ugyanígy jártam, az egyik orvos még neurológushoz is elküldött, de vér és vizeletvizsgálatra nem.A neurológus persze nem talált semmit.


Egyedül a biorezonancia vizsgálaton mutatták ki azt, hogy érzékeny vagyok ezekre a dolgokra, meg is nevezték a károsító anyagokat és elvégezték a méregtelenítést is.Három különböző helyen voltam biorezonancián, nagyjából ugyanazt állapították meg.Nem kell a legdrágábbat választani, nekem a legolcsóbb is ugyanolyan hatásos volt.Időnként járok ismételni és közben a tea kúrákat is kell alkalmazni.


Ha találsz labort, engem is érdekelne.

2012. aug. 22. 17:05

tehát mégegyszer: labort keresek, olyat mondjatok ahol lappangó kórokozót illetve immurendszert vizsgálnak ki...


2 hónapja nem eszem cukrot, lisztet, leadtam 6kg-t amivel évek óta küzdöttem, kiderítettem fél éve hogy allergiás vagyok egy vegyi anyagra amit deok, parfümökbe raknak, a körzetimnek többször panaszkodtam hogy fáj a májam, epém, a vesém néha rosszalkodik, szerinte az nem lehet, nem kell vizsgálni...na. és 2 kicsi gyerekem van, ezen kívül quadozom, sportlövök, aki nálam többet mozog az már hivatásos sportoló :D rengeteg zöldet eszem, c-vitamint tiszta formában, amit tudok és lehet "műanyagot" azt kerülöm... nálam megállt a tudomány, azért keresek szakit...

2012. aug. 22. 16:34
a vasszinted sem ártana megnézetni.lehet csak vashiányos vagy!!!
2012. aug. 22. 16:28

lehet valamire érékeny vagy, azaz allergiás, elgondoltad már, hogy mikor jön ki, ne a beteget, port, ételt stb nézd meg,

a sok különféle egyéb szerek sem biztos, hogy jók, egyél egészségesen sok zöldséget, gyümölcsöt, tartózkodj szabadlevegőn, mozogj stb. próbáld ki.

4. édesmandula (válaszként erre: 3. - Horakulum)
2012. aug. 22. 15:53

ha kaptam antibiot mindig szedtem mellé probiotikumot plusz volt hogy kúraszerűen is szedtem magamnak. több gyógyszerésszel beszéltem mit ajánlanak, kombinált, 9féle jóbacit tartalmazó kapszulát legelésztam. kicsi koromban is kaptam a broncho-vaxumot (nem bizt hogy jól írtam), akkor sem használt és most sem, az egyik 2 hetes kúra vége felé kapott el újra a kórság, ezért kérdezem hogy tud-e valaki olyan labort ahol lappangó kórokozókkal és immunrendszeri felméréssel is foglalkoznak...mindig hasonlóak a tünetek, annyi hogy most csak akkor kérek antibiot ha már nagyon elhúzódik a dolog. akkor végigszedem probiotikummal, elmúlik, majd 1-2 hónap múlva újra leesek a lábamról...

30 évesen kicsit sok ez nekem :P :)

3. horakulum (válaszként erre: 2. - Édesmandula)
2012. aug. 22. 15:46

Szia! Mielőtt kivizsgáltatnád magad. Nem gondoltál arra, hogy megpróbáld az immunerősítést? Vagy ezen már túl vagy? Korodat megtudhatjuk?


Szóval én azt javasolnám - mivel az immunitás a belekben lakozik - hogy kezdj el szedni valami jó minőségű probiotikumot - szívesen segítek a választásban, hogy az ne üzleti érdek vezérelt legyen - mert családomban van, akinek már javára vált egy-két típus, de mivel nagyon sok van forgalomban, nehéz választani egy laikusnak. Illetve van egy főszabály, amire figyelni kell és Te magad is tudsz majd választani pénztárcád és szimpátia alapján.


Bizonyos felsőlégúti megbetegedések pont a védő baktériumok hiánya miatt gyakori bizonyos embereknél...Főleg ha már bombáztak antibiotikummal is, és nem állították helyre a bélflórádat. Én ebben hiszek.

2012. aug. 22. 15:35
Havonta-kéthavonta vagyok lázas-náthás beteg. Tud esetleg valaki olyan rendelőt Bp vagy vonzáskörzetében ahol meg tudnám nézetni hogy van-e valami fix kórokozó bennem ami mindig megbetegít ha kicsit legyengül az immunrendszerem vagy esetleg nekem van-e vmi immunrendszeri hiányosságom? Körzeti orvosom nem aggódik, engem viszont zavar hogy egy huzat vagy légkondi után is napokra kidőlök, ha beteg ember közelében vagyok, én is megbetegszem...stb.
2012. aug. 22. 15:33
Immunológiai vizsgálat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook