Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Immunerősítő, vitamin ovikezdés előtt? Ellene, mellette. fórum

Immunerősítő, vitamin ovikezdés előtt? Ellene, mellette. (beszélgetős fórum)


2010. aug. 30. 16:36
Én a Lenkei C-vitaminját adom a gyerekeimnek eddig nagyon bevált.
13. Bri*
2010. aug. 30. 14:21
Az a lényeg, hogy ne szedjen a gyerek túl sok antibiotikumot, mert az teljesen tönkreteszi az immunrendszerét. Vannak dokik, akik egy kis megfázásra is írják az antibiotikumokat, aztán csodálkoznak, hogy egy valódi betegség esetén már nem hat.
12. Bri*
2010. aug. 30. 14:19
Tök mindegy mit csinálsz. Amíg meg nem erősödik az immunrendszere, úgyis sokat lesz beteg. Csodaszerek ide vag yoda. Ezen túl kell esniük, sajna. :(
11. Szilvamama (válaszként erre: 9. - Ritkó)
2010. aug. 30. 13:04
Majdkiderül :)
2010. aug. 30. 12:51
Azt mondják, első évben úgy is beteges lesz, aztán a következő időszak már kevesebbet. De nem tudom van e összefüggés a vitaminozás és a betegség között, illetve mi a jó a szervezetnek? És még azt sem tudom eldönteni én adjak neki valamit vagy sem...
9. Ritkó (válaszként erre: 8. - Szilvamama)
2010. aug. 30. 12:39
Mindenesetre adom én is a fiamnak a vitamint, aztán majd meglátjuk, mi a helyzet :)
8. Szilvamama (válaszként erre: 5. - Ritkó)
2010. aug. 30. 12:18
Az első évet a bölcsiben úgy húztuk ki, hogy egy hét bölcsi-egy hét betegség, két hét bölcsi-egy hét betegség. Tavasszal javult a helyzet, hat hetet is ment egyben! :) Aztán eljutottam egy elhúzódó betegség alapján egy olyan orr-fül-gégészhez, aki foglalkozik az Aloe termékekkel, elkezdtem adni neki a Kids-et, és a második bölcsis évében egyszer volt 3 napog beteg, egy olyan hányós - hasmenős vírusban, ami engem is ledöntött a lábamról. Szóval szerintem nem mindegy, hogy a gyerek mit kap, vagy kap-e valamit.
7. babi1206 (válaszként erre: 1. - Rebecca33)
2010. aug. 30. 11:37

Én nem adtam semmilyen vitamint a lányomnak, ellenben volt egy anyuka aki tömte a gyermekeit mindenféle csodaszerrel.

Úgyanúgy betegek voltak az övéi is, mint az enyém.

Úgyhogy szerintem felesleges.

Persze ha egyébként is gyengébb a szerveze, akkor ajánlatos.(Azt hiszem vannak kimondottan orvos által felírható immunerősítő készítmények.) Más esetben szerintem csak a betegség jelentekzésekkor ajánlott szedni multivitamint, stb.-t.(Nekünk az orvos mindig mondja, hogy vegyünk valamilyet)

6. RLindi (válaszként erre: 4. - Szilvamama)
2010. aug. 30. 11:34

Mi is ezt, nagyon szereti, ez sem mellékes.

Amúgy meg igen lehet elkapja mindenképp az első időkben de nem mindegy,hogy mennyire, hány alkalommal.

2010. aug. 30. 11:33
Egy-két hónappal már el kellett volna kezdeni szedni? Hú akkor mi jól levagyunk maradva.
2010. aug. 30. 11:31
Igen, kezdés előtt már egy - két hónappal érdemes rákészülni. Mi Forever Kids-et szedünk, és nagyon bevált ezidáig.
2010. aug. 30. 11:30
Én vettem a fiamnak multi-tabs immuno kid-et, jövőhéten megy oviba, ma kezdjük el szedni.
2010. aug. 30. 11:29

Activial kid és Echinencia szirup!

Én erre esküszöm!:)

2010. aug. 30. 11:27
Ovikezdés előtt adtok vitamint, vagy immunerősítőt? Van értelme, vagy úgy is elkapja a betegségeket az első időkben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook