Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Immunerősítés fórum

Immunerősítés (beszélgetős fórum)


10. zolo
2016. nov. 22. 11:00
Szerintem a legjobb immunerősítők a természetes alapanyagok, élelmiszerek. Ezeknek nincs mellékhatása sem és annyira nem is drága. Én azt sem tudom mikor voltam utoljára beteg. Nekem nagyon egyszerű a módszerem. Mindennap iszom mézes csipke teát. Eszem lila hagymát és egy almát. Az is lényeges a vitaminok 40 fok felett elkezdenek lebomlani. A mézet iható teába kell beletenni. Nem csak az akácméz jó, viszont az üzletiben érdekes dolgok is lehetnek és nem tudjuk honnan származnak. A hagymát is lehet kicsit mikrózni, ha valakit zavar az íze, de csak kis hőmérsékletig. Az almának a héjában is sok vitamin van. Nem jó meghámozni, viszont jól meg kell mosni mert tartósítószerrel vannak bekenve. Lehet még C vitamint is szedni az nem is drága és nincs mellékhatása sem. Ilyen egyszerű és nagyszerű az én receptem. Sok sikert és jó egészséget kívánok hozzá.
2016. nov. 10. 20:03
gyömbér, csipkebogyó (C), graipfruit (C), cékla (vas)ezek is jók én amióta csipkebogyózom (ha nincs bogyó Herba házban lehet szárítottat venni) nem voltam influenzás
8. fincsi5 (válaszként erre: 7. - 12d083b51b)
2016. nov. 10. 19:41
Néha külön üvegben azt is kap már.:)
7. 12d083b51b (válaszként erre: 6. - Fincsi5)
2016. nov. 10. 16:09

Emlékszem, gyerek korunkban lével együtt lehetett vásárolni, de aki akart, külön levet is vehetett. Azt inni nagyon szerettem. Most már még ha kérem is, azt mondják, hogy leve nincs.

Nem is tudom, hova teszik, mit kezdenek vele.

6. fincsi5 (válaszként erre: 5. - 12d083b51b)
2016. nov. 10. 16:05
Bizony. Férjem évtizedek óta eszi, eddig "sikerrel". :))))
5. 12d083b51b (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2016. nov. 10. 14:39

De jó hogy említed a savanyú káposztát, tömény C-vitamin, téli időszakban megfázás ellen tökéletes!

De nemcsak nyersen, párolva, főzve is jó.

2016. nov. 10. 14:37

Én már többször próbáltam Supradint vagy 1000-es c vitamint szedni, 2 héten belül beteg lettem.

Utálom a savanyú káposztát, de hetente 2-3x leküzdök kicsit.

2016. nov. 10. 14:17
Egyél meg naponta egy evőkanál akácmézet. A magyart! És mellé a kiskertből a zöldség-gyümölcs, és akkor nem kell semmi méregdrága, gyári kapszula, és akármi, amikről azt sem tudni valójában, mi minden van benne.
2016. nov. 10. 12:39
Azért ennél jóval olcsóbb termékek is vannak,amik kiváló immunerősítők.
2016. nov. 10. 12:25
Sziasztok valaki szedett itt immun supreme kapszulát?Ès törtènt változás a szervezetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook