Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Imádott kis Hercegnőm, Amira Alma világrajöttének története fórum

Imádott kis Hercegnőm, Amira Alma világrajöttének története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Imádott kis Hercegnőm, Amira Alma világrajöttének története

2011. júl. 26. 14:30
Nagyon szép történet, gratulálok. Jó részletesen leírtad! Nagyon tetszett. :))
2010. júl. 20. 14:13

Nagyon szép a történetetek!:)

Szorítok, hogy a mostani szülésed is ilyen szép emlékként maradjon majd meg benned!

2010. júl. 20. 08:08
Gratulálok a kislányodhoz gyönyörű!:-)Kivánom,hogy a mostani szülésed is könnyű és gyors legyen!!Sok boldogságot,örömöt és egészséget neketek!!!:-)(Barátnőm is 31-re van kiirva:-)
2010. júl. 19. 21:13

Gratulálok a Kislányodhoz, gyönyörű!

Én is Oh-n szültem :)))

2010. júl. 19. 21:07

Gratulálok a lányodhoz!!!Várjuk a következő cikkedet!Nekem is meconiumos volt a magzatvizem,én aug.4re voltam kiírva de 2án megindították a szülést emiatt..tényleg túlhordtam???


Nem lett akkor nálatok sem gond ebből??

2010. júl. 19. 19:22
Gratulálok a pici lányhoz! Tudom a naplódból, hogy a napokban vagy bent a második picivel, akivel nem volt egyszerű a terhesség. Már alig várom, hogy írj, remélem minden rendben van!
2010. júl. 19. 19:16
Gratula hozza szepen leirtad, es varjuk hugica szulestortenetet is majd :-DDD
2010. júl. 19. 16:42
Gratulálok a cikkedhez és a gyönyörű lánykádhoz, következő szülésed is ilyen legyen :)
2010. júl. 19. 16:39
Nagyon szépen leírtad, látod sosem késő! Gratula a gyönyörű hercegnődnek!
2010. júl. 19. 16:09
Gratulálok a kis Szépséghez és szurkolok Hugicáért is!!
2010. júl. 19. 16:08
Amikor először megpillantottam Őt és rám fektették, furcsa érzések kerítettek hatalmukba.
Elméletben ugye tudtam, hogy Anyává válni csodálatos dolog, de abban a pillanatban éreztem is ezt a gyönyörű és szóval le nem írható érzést.
Azóta már arra is rájöttem, hogy csak Vele váltam teljessé: sok dolog, amit Ő Előtte fontosnak hittem mára értelmét vesztette, életem minden percének középpontjában Ő áll! Imádom az én Gyönyörűségemet!

Ugrás a teljes írásra: Imádott kis Hercegnőm, Amira Alma világrajöttének története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook