Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Imádok főzni 🤗 fórum

Imádok főzni 🤗 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. júl. 16. 17:34
Papájához hasonlóan én sem szeretek főzni, a magam kedvéért nem kis tenném, de muszáj. Fiam válogatós, 2 m, és loo kg feletti, igy a megfelelő mennyiségű rendelt kaja részére nagyon sokba kerülne, másrészt megszokta még édesanyánm élt, mellette a kizárólag az Ő kedvét kereső házikosztot. Válogatása miatt rengeteg kaja van tiltólistán, de belejöttem. Ilyen stilusu kajákat főzök: tegnap sült hal uborkasalátával, ma rakott babos darált hús, holnap virslis lecsó. Amikor megette, és mondja hogy " isteni volt anyukám, már nem is állok olyan messze ahhoz , hogy talán ha nem is imádok, de megszeretem a főzést.
2022. júl. 16. 14:52
Van mikor szeretem csinálni, máskor pedig nem. Változó.
21. Franc22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 15. 22:42

Én is szeretek.

Bár a 8hósom mellett néha nehéz.

20. ,zumba
2022. jún. 9. 19:31
Szeretek sütni, főzni. Sosem éreztem tehernek a több évtized alatt a konyhai elfoglaltságot.(munkahely mellett) Nem vagyunk válogatósak, így nem nehéz menüt tervezni sem.
19. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 23:03
Én is. Kreatív tevékenységnel tartom, és olyan jó érzés mikor látom, hogy jó étvággyal eszik a főztöm.
18. Egomanyus2 (válaszként erre: 13. - Papája)
2022. jún. 3. 23:01
Nekem csak 35 év adatott meg, hogy főzzek minden nap a páromnak, a családomnak. Mindíg mondtam neki, hogy sose főznék, ha egyedül lennék. De szívesen főznék neki🥴. Hozzá téve, hogy szerettem főzni, csak a "mit főzzekkel" volt a baj.
17. Ramcsika (válaszként erre: 14. - Alinka01)
2022. jún. 3. 20:34
Igazad van, hogy millió ételrecept van a neten. Jah csak azt kell kitalálni, hogy ki mit enne, mit szeret. Főleg, hogy ahányan vagyunk annyi felé. Igen én is szeretek kísérletezni, új dolgokat kipróbálni, természetesen ha időm engedi. Neked továbbra is jó főzést!
2022. jún. 2. 15:29
Aaaahhaaaaa, ahány ház, annyi szokás.
15. globus (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
2022. jún. 2. 15:27

Egy ideig jó, de 30 év után kezd unalmassá válni egy család táplálása. Ex-főnököm csak saját magának szokott valami serpenyőset rittyenteni, egekig magasztalva. Azért család más, főleg ha tagjai változó időpontokban vannak otthon, én pefig dolgozom.

Férfiagy...😁

14. alinka01 (válaszként erre: 12. - Ramcsika)
2022. jún. 2. 15:04
Na, ezt nem értem! Milliónyi jó ételrecept van a neten meg a tv-s főzőműsorokban is! Én inkább a bőség zavarával küzdök, hogy a sok jó közül melyiket főzzem meg.
13. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 14:42

48 éve mentem férjhez. 48 éve főzök, soha nem voltunk befizetve közétkeztetésbe.

48 év alatt úgy megutáltam a főzést, ahogy csak lehet.

a konyhát legszívesebben lakatra zárnám, de nem lehet. Szerencsére van családom, van akinek főzzek, így teszem a dolgom. Remélem még nagyon sokáig.

12. Ramcsika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 11:43
Eddig én is nagyon szerettem. De befáradtam abban, hogy mindig mit találják ki. Az a legnehezebb. Most sütni szeretek nagyon. Sok tortát próbáltam ki. Nagyon szeretem csinálni. A főzést meg muszáj.
2022. jún. 2. 11:07
Az imádok talán túlzás, de szeretek, szeretünk főzni, mert a párom aktív részvevője a konyhászatnak és nagyon ügyes konyhakukta. Vannak nálunk is visszatérő kedvencek, de mindig bővítjük a repertoárt. A kínai kaják már stabilak az étlapunkon, mostanában arabozunk, és azt, na azt az ízvilágot imádjuk! A következő terep a vietnami lesz, ahová kimerészkedünk.
10. Scherlock (válaszként erre: 8. - Vigyefene)
2022. jún. 2. 10:48

Imádom a kínait is! :)

Tegnap pont elvittem magam, és kínait ebédeztem. :)

2022. jún. 2. 10:45
Én is! Kedvenc terepem a konyhám
8. vigyefene (válaszként erre: 7. - Scherlock)
2022. jún. 2. 10:41

Rákaptam a kínai kajára, hogy a fene vigye el az ízlésem.

[link]

7. Scherlock (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
2022. jún. 2. 10:35
Mostanában én se sűrűn, de akkor is imádok alkotni a konyhában.:)
6. vigyefene (válaszként erre: 4. - Scherlock)
2022. jún. 2. 10:30
Én is, de mpstanában egyre ritkábban.
5. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 10:29
Jó neked, nekem már az agyamra megy.
2022. jún. 2. 10:28
Én is:)
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 09:24
Én is, és sütni is :)
2022. jún. 2. 09:23
Irigyellek! Én már a konyha látványától is rosszul vagyok, viszont főzni muszáj :(
2022. jún. 2. 09:23
A vallomás: "Imádok főzni 🤗"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook