Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ilyenkor mi van? Kinél lehet elhelyezve a kisgyerek? fórum

Ilyenkor mi van? Kinél lehet elhelyezve a kisgyerek? (tudásbázis kérdés)

15. 625b4da9ec (válaszként erre: 14. - 9c8432d068)
2010. máj. 31. 07:53
Akkor sem lenne könnyű átvészelni az édesanya halálát, ha együtt lenne a család. Így meg aztán... :((
2010. máj. 30. 15:21
Sajnálom szegény kisfiút. Nem lesz könnyű élete,mert úgy érzem,az apa nem nagyon kapkod utána.
13. buzasi1983 (válaszként erre: 12. - Mamcili)
2010. máj. 30. 15:14
osztom az elottem szolo velemenyet.Ha bekovetkezik a legrosszabb akkor is az lenn a legjobb,ha a kisfiu lehetoleg nem kerulne uj kornyezetbe,hisz nagyon nehez lenne igy mindenki helyzete,de bami is lesz azert jo lenne ha mar most elkezdenetek felvenni vele a kapcsolatot,hogy kesobb se erezze magat egyedul
2010. máj. 30. 14:38

Ha apa 4 éve nem foglalkozott vele, akkor most csak azért mert az anya beteg?

Bocsi brutál, de szerintem mindenképp üljetek le anya, mama, apa, te és beszéljétek meg a hogyan továbbot a gyerek érdekeit szem elött tartva.

Mert ugyebár apa csak annyira neki, hogy fizeti a gyerektartást? Nem biztos hogy a halálesettel jó lenne kivenni a megszokott környezetéből.

Inkább elkezdeném az időnkénti láthatást egyenlőre csak egyszer egyszer kis időre a gyerek megszokott környezetében aztán a környéken és nálatok, és ha már megszokott titeket egy rendszeres láthatást kialakítani, mert ugyan nem tudom mennyi idős a nagyi, de vele is történhetnek dolgok...

Sose lehet tudni, a gyerek meg ne maradjon egyedül.

2010. máj. 30. 14:34
Szerintem is legfontosabb a gyermek érdeke!Ő már elég nagy nem tudni,hogy mennyire fogad el Titeket ilyen hamar ennyi idő után.Mennyire ismeri még az édesapját.Szerintem mindenképpen megkeresik a párod,ha bekövetkezik a legrosszabb.Kérjétek ki szakember véleményét.Pl.Gyámügy,gyerek pszichológus.
2010. máj. 30. 14:17
Szerintem anyuka rendelkezhet, hogy halála esetén ki viselje gondját a gyermekének. Én legalábbis ezt tenném :(
2010. máj. 30. 14:17
a kérdés hogy akarjátok e nevelni vagy a gyermek érdeket nézve jobb e neki a nagyinál?
8. lengyelnehajni (válaszként erre: 7. - Starmama)
2010. máj. 30. 14:16

Jajjj,ennél nehezebbet nem is tudtál volna kérdezni.

2 kicsink van,albérletben lakunk..Persze szükség törvényt bont,meg mindent meg lehet oldani...

2010. máj. 30. 14:13
Hűha. Ebben én nem tudok segíteni neked sajnos. Szeretnétek, ha nálatok lenne a kisfiú?
6. Inci79 (válaszként erre: 3. - Lengyelnehajni)
2010. máj. 30. 14:13
Elsősorban a szülőnek szokták ítélni,de ha ő lemond róla,akkor nevelheti a mama tovább én úgy tudom.
5. 99279bb06f (válaszként erre: 3. - Lengyelnehajni)
2010. máj. 30. 14:12
Kérheti a nagyszülő is, hogy nála maradjon.
2010. máj. 30. 14:12
mondjad...
2010. máj. 30. 14:10
Van a páromnak egy 9 éves gyermeke. Nagyon rossz volt a kapcsolat az akkori párjával és szétmentek. 4 éve nem látta a kisfiút,de a gyerektartást azt fizetjük.Most véletlenül megtudtam,hogy a volt párja nyirokmirigy rákos,és nagyon odavan,rettentően el van már fogyva.A kisgyereket a lány anyukája neveli, egy háztartásban laknak.Ha bekövetkezne az anyukával a legrosszabb,akkor kinél lesz elhelyezve a kisgyerek?
2010. máj. 30. 14:07
Igen?
2010. máj. 30. 14:06
Ilyenkor mi van?Írom....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook