Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ilyenkor mi a B terv? fórum

Ilyenkor mi a B terv? (beszélgetős fórum)

1 2
10. spinneli (válaszként erre: 5. - Katinkaboszi)
2018. febr. 6. 21:47
a szkizofrénia nem gyógyítható.
9. spinneli (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2018. febr. 6. 21:46
kezd meg a gyógyszeres kezelést, és rendszeresen konzultálj a pszichiáterrel, többet egyelőre nem tehetsz, sajnálom.
2018. febr. 6. 21:33

B terv?

Ebben az esetben nincs.

Határozd el az A tervet és tarts ki mellette.

Vagyis: van egy betegségem (vagy kettő), amit ha rendszeresen járok orvoshoz, és betartom az utasításait, szépen kordában lehet tartani, amellett becsülni magam annyira, hogy jót akarok magamnak, és azért teszek is. Nem csak kétségbeesetten panaszkodok, aztán csak lhesek, hogy így telik el az életem.

Nincs B terv.

2018. febr. 6. 21:31
Azzal nincs gond. Azzal vsn szerintem, hogy feladom..
2018. febr. 6. 21:30
A gyógyszereket szedem már 22eve. A pajzsmirigy még nem diagnosztizált... Azz
2018. febr. 6. 21:27
Mindeen betegség karban tartható, ha legalább a gyógyszert rendesen szeded, megfogadod az orvos tanácsát és mivel ez a gyógyulás egyik fele, a másikat te add hozzá, hogy akarod, az életed jobb legyen, meg akarsz gyógyulni, de nagyon ám.
2018. febr. 6. 21:21
Köszönöm, nagyon
3. 2b9e50b884 (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2018. febr. 6. 21:19

Sok sikert

Szerencsét

2018. febr. 6. 21:18
A B terv az lehet,hogy azt mondod:Csakazért sem fogom feladni,a végére járok,és lehet,hogy mások nem,de én azértis kigyógyulok belőle!És pl. elmész egy agykontroll tanfolyamra!
2018. febr. 6. 21:15
Mindig azt mondtam, ne add fel, van b terv. Azt nem tudom, hogy mit csináltam rosszul. Diagnosztizált skizofreniam van. Plusz lehet pajzsmirigy. Holnap megyek a laborba. Minél több idő telik el, annál több tunet jelentkezik. Először csak híztam, most már ott tartok, hogy oöngyilkossági gondolatom van... Nem tudok aludni sem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook