Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ilyen mézet hogyan adagoljunk torokfájásra? fórum

Ilyen mézet hogyan adagoljunk torokfájásra? (tudásbázis kérdés)


13. syria (válaszként erre: 12. - Zséka198)
2014. szept. 11. 17:37
De tisztességes vagyok; csak a mondat első felével nem értettem egyet. :)
12. Zséka198 (válaszként erre: 11. - Syria)
2014. szept. 10. 12:59

Miért, nem vagy tisztességes?:(


Hát épp ezért mondtam!:)

11. syria (válaszként erre: 10. - Zséka198)
2014. szept. 10. 11:36

„Tudom, szerinted az egész világ egy csalás, csak te vagy heliko... izé tisztességes:) „

Ezt melyik hozzászólásomból szűrted le? Ilyet nem mondtam, mert nem így gondolom.


Amúgy tényleg ügyes vagyok. :D

10. Zséka198 (válaszként erre: 9. - Syria)
2014. szept. 9. 18:48
Meglovagolja az egészséget és a kinézetet bizony, az egész szépségipar! Mert ugye most itt magunk közt vagyunk bevallhatjuk, hogy az égadta világon semmi jó hatása az egészségre nincs se a rúzsoknak, se az alapozóknak, se a szemceruzának, se a hajlakknak, se a hajfestéknek, se a műszempillának, se a szájfénynek, a kinézetre meg semmiképp se olyan sok mint hisszük! Ez mind-mind placebo, amitől 40 évesen azt hisszük, 20 évesnek nézünk ki, pedig hát! Látszunk mi alatta! Szóval mondjuk semmiféle egészségkúrának ezt az összes kacatot nem lehetne nevezni, haszontalan hiúság az egész! Ráadásul a költségalapú árképzés kb. 100 éve kiment a divatból, manapság már a piaci viszonyok szabják az árakat, így simán lehet, hogy egy parfüm előállítása 1000 ft, és a Dior-ház 30 ezerért adja el! Azonfelül oké, hogy a lenti termék árában kisebb a méz részaránya, de honnan tudod, hogy az eukaliptusz benne, az se éri meg? Tudom, szerinted az egész világ egy csalás, csak te vagy heliko... izé tisztességes:) Ez mindenesetre szép dolog, ügyes vagy!:)
9. syria (válaszként erre: 7. - Zséka198)
2014. szept. 9. 16:51

5 dkg mézet adnak 520 Ft-ért. Ekkora összeg a legtöbb nagyinak nem pénz, ha az unokájáról van szó. Az 5 dkg viszont pont nem elég semmire. Ám ha mondjuk fél kg-os (amiből már kijöhetne valamilyen kúra) kiszerelésben próbálnák meg eladni, valószínűleg alig találnának rá vevőt ötezer Ft-ért. Ezért csalás.


Az általad felsoroltakat nem keverném ide, mert nem róluk van szó.

De ha már itt tartunk: engem nem húz le bank, mert én húzom le őket. :D

Igen, sok területen vannak hasonló csalások, mert meglovagolják azt, hogy az emberek az egészségükért, a kinézetükért minden pénzt megadnak. Sokszor ész nélkül.

8. grizus (válaszként erre: 7. - Zséka198)
2014. szept. 8. 17:50
Hát... szerintem a felsoroltak csalók. Ami a mézet illeti, szerintem is elég a sima akácméz. De ha már ezt megvetted, add neki töményen. Szerintem házilag is lehet ilyet csinálni illóolajból, bár nem tudom, hogy azt le lehet-e nyelni.
7. Zséka198 (válaszként erre: 6. - Syria)
2014. szept. 8. 17:28
Csalás? Milyen csalás? Kapitalizmusban mindenki annyiért ad el amennyiért tud. Vagy csalók az összes bankok, a provident, a bérescsepp, a multivitamin, hajnövesztő és a homeopátiás szerek is?
6. syria (válaszként erre: 2. - Georgina319)
2014. szept. 8. 16:56

Pont úgy, ahogy bármilyen mézet.


Kiszámoltad, hogy menyiért vetted? Elárulom: bő tízezer forint/kg az ára az általad vásárolt cuccnak. Tuti, hogy a többi méznél nem ér többet. Őstermelőtől garantált minőségű akácmézet lehet venni 1900 Ft/kg-ért. Az tényleg mindenre jó. Attól tartok, csalás áldozata lettél. :(

5. Zséka198 (válaszként erre: 2. - Georgina319)
2014. szept. 7. 21:54
Kiskanállal vegye be. Meleg csak ront a hatásán, a higítás is, bár langyos teában fel lehet oldani. De akkor nem annyira hatásos mint töményen. Legjobb tehát így, változatlan formájában fogyasztani. Fintorogni fog rá mert túl tömény? Hát persze. De nem is azért eszi mert finom.
2014. szept. 7. 17:26

Én meg megkérdezném, ott ahol vettem, hogyan kell

használni!

(nem minden méznek tesz jót a meleg)


(bizonyára e-mailben is lehet érdeklődni!)

3. b4b1d52444 (válaszként erre: 2. - Georgina319)
2014. szept. 7. 14:51
Én teába tenném
2014. szept. 7. 13:34

[link]


A kérdésem az lenne, hogy hogyan adagoljam neki, torokfájás esetén.(5 éves)

2014. szept. 7. 13:33
Ilyen mézet vettem az unokámnak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook