Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ilyen hőségben miben mennétek állásinterjúra? Miben illik? fórum

Ilyen hőségben miben mennétek állásinterjúra? Miben illik? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 14. 14:34
Vegyél combfixet, az nem olyan meleg, mint a harisnyadadtág, és egyszerűbb is levenni, ha végeztél! Egy kalappal :)
14. V10R1C4 (válaszként erre: 13. - Ágibaba1982)
2010. júl. 13. 17:22

Van egy varrás nélküli vagy nagyon vékony típus, amivel nem gáz az se.

De állásinterjúra én úgy gondolom, hogy rövidujjú blúz, kosztümszoknya, ez a bizonyos varrásnélküli vagy nagyon vékony harisnya, meg egy zárt orrú cipő talál. Ha van elegánsabb textil cipő, az a legjobb, mert zárt ugyan, de nem melegszik bele teljesen a láb. És esetleg ha nagyon patent akar lenni az ember, visz egy kardigánt vagy a kosztüm tetejét, attól függően, melyik mennyire megy bele egy közepes méretű kézitáskába.

13. Ágibaba1982 (válaszként erre: 7. - 448f1a930a)
2010. júl. 12. 19:18
Na igen,börtönnel kellene büntetni a szandált, harisnyával,zoknival viselőket!!:))))))))
2010. júl. 12. 11:12
ja amúgy nekem ugyan már régóta megvan a munkahelyem, de a mai napig harisnya-blúz-kosztümzakóban járok dolgozni, szóval lehet, hogy tényleg be kell újíts majd ruhatárilag :)
11. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - Johannia)
2010. júl. 12. 11:11

én kék blúzban szoktam menni, állítólag a bizalom színe, és az őszinte, megbízható ember benyomását kelti. a harisnyás-zárt cipős dologgal egyetértek.


ez a típusú kék a kedvencem: [link]


de jó a fehér is, csak nekem kicsit olyan iskolás-ünneplős a fekete-fehér.

2010. júl. 12. 10:58
bikiniben :D
2010. júl. 12. 10:07
ezzel sztem nem csak te vagy így:D mármint hogy magassarkú+ szoknya bár ezek tipusai is változnak a cipőhőz és a szoknyához mérten
8. Johannia (válaszként erre: 7. - 448f1a930a)
2010. júl. 12. 09:15

Fekete magassarkúra gondoltam. Lehet kicsit meleg lesz, de a cél érdekében kibírom. Semmi esetre sem szandált vagy amolyan nyitottas cipőre gondoltam. A harisnyához nekem csakis a zárt orrú cipők passzolnak (legalábbis a harisnya plusz szandál vagy egyéb nyitott cipő hülyén hat a lábamon, nem is érezném kényelemsnek) és szoknyához nekem a magassarkú illik.

Köszi neked is :)

7. 448f1a930a (válaszként erre: 1. - Johannia)
2010. júl. 12. 08:59
Nyugodtan elmehetsz abba amit írtál,de harisnyához cipőt vegyél fel!
2010. júl. 12. 08:51

Köszi nektek. Akkor túlélem valahogy a harisnyát, és igazatok van (arra nem is gondoltam), hogy valószínűleg lesz légkondi.

Sajna nincs pénzem kosztümre, de majd az első fizetésemből veszek elegáns ruhákat :) Ezt már eldöntöttem :)

2010. júl. 12. 08:43

Én amikor bankba mentem interjúra, akkor kosztümöt vettem fel harisnyával, alá pedig egy fehér blúzt.

Ha nem ilyen helyre mész, akkor mindegy csak elegáns legyél.

Sok sikert!

2010. júl. 12. 08:38
nekem ilyen esetre van egy fehér len nadrágom egy hozzá való rövid ujjú kosztumkabátom és persze egy fehér pólóm spagettipántos ami eltünik a felsők alatt. ebben a hőségen még ezek az anyagok a legjobbak. amúgy meg sztem ha diszkréten de divatos vagy és mégis elegáns akkor mind1 hogy mit veszel fel
2010. júl. 12. 08:31

harisnya mindenképpen:)))

én a helyedben kosztümkabátot is vinnék.

nem muszáj az utcán is abban menned, elég ha ott felveszed (irodában úgyis 20 fok lesz)

2010. júl. 12. 08:29
Harisnya. Aztán ha vége az interjúnak leveszed. VAlszeg, ha komoly a cég, akkor van légkondi, szóval nem lesz gáz. Vagy esetleg vigyél egy kicsit nagyobb táskát amibe bele tudsz rakni egy pólót, és az interjúvégén "átöltözöl". Ha kocsival tudsz menni, akkor azt a kis időt át lehet vészelni előtte.
2010. júl. 12. 08:24

Sziasztok. Muszáj harisnyába menni, jól sejtem, ugye, ha azt akarom, hogy komolyan vegyenek? Első körös interjú lesz szituációs feladatokkal (is). Ennyit sikerült megtudnom róla.


Fekete szoknya fehér inget gondoltam, mivel másom nincs, vagyis van, csak nem tartom kellően elegánsnak és komolynak egy interjúhoz, és fontos a megjelenés, benyomskeltés szerintem. Etikett és protokoll órán is azt tanultuk, hogy tágyalásra mindig kötelező a harisnya, na de ez igaz interjúra is? Ti hogy mennétek, hogy mentek ilyen hőségben interjúra? Nemzetközi vállalatról van szó. Köszi a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook