Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ilyen házból hogyan lehet modern külsőt kihozni? fórum

Ilyen házból hogyan lehet modern külsőt kihozni? (beszélgetős fórum)


17. Channa* (válaszként erre: 15. - Bless the child)
2021. szept. 17. 17:50
És 3 szoba maradt? Csak a kocka van és nincs hozzá építve?
16. Channa* (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 17:04

Hát akkor így:

[link]

2021. szept. 17. 16:46
Mi rendes kockát újítottunk fel.
2021. szept. 17. 16:45
Igen, így már stimmel. A mai modern kádárkockák nagyon szépek, de ott a sötét nyeregtető is önmagában egy design elem. Nálunk ez így nem játszik. De cserébe nyertünk egy kis teret, mivel beépíthettük :)
2021. szept. 17. 16:42
Ez egy nyeregtetős kádárkocka szerintem
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Channa*)
2021. szept. 17. 16:31
Igen, csakhogy ez nem kádárkocka :) Nyeregtető van, így utcafronton nem látszik a tető, csak a magas honlokzat
2021. szept. 17. 16:22

Szia!


Szürke, fehér, minimalista színek, geometrikus, letisztult formák.

A kerttel és kerítéssel is fokozhatod a modern hatást. Egyszerű kavicsok, pampafű, ritkás és zöld növények, beépített világítás.

Pinteresten is jó ötleteket találhatsz.


Ezzel sok mindent lehet majd kezdeni, egy jó előtető, bejárat is sokat dobhat a dolgon.


[link]

2021. szept. 17. 16:05
A mi házunk ilyen,szuterénes.
9. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 15:06

Valószínűleg Kádár-kockát vettetek; jó döntés volt; apukám is olyat épített. Nézd meg a naplómban, hogy milyen volt, és milyen lett. 3791. bejegyzés

[link]

2021. szept. 17. 14:49
Én maradnék a 3. hozzászólásbeli szinezésnél.Most felkapott szín a szürke(valamikor meg a barnára festett ajtók, ablakok voltak a divatosak), ezen időszak jellemzője.
7. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 14:38
Amit Babyapocakban a második hozzászólásban, másodikként linkelt ház, szerintem teljesen modern színösszeállítás. Tehát ez a fehér-szűkre kombináció.
2021. szept. 17. 14:16

Itt nézegethetsz fotókat:


[link]

2021. szept. 17. 14:11

A facebookon van egy Lakberendezési inspirációk elnevezésű csoport, ott pont ilyen kérdéseket tesznek fel, és nagyon jó válaszok szoktak születni olyanoktól, akik szintén oldottak meg hasonló dolgokat otthon. Nézz be oda is!

Ja, és jelentkezni kell csoporttagnak, én véletlenül nyomtam meg a jelentkezést, meg is lepődtem, mikor jött az értesítés,hogy elfogadták :) De benne maradtam, mert érdekes kérdések és tanácsok vannak benne.

2021. szept. 17. 13:59

Még színben sem gondolkodtunk igazán :)

Köszi a képet!

2021. szept. 17. 13:54
Ha maradnátok a mostani színeknél: [link]
2021. szept. 17. 13:52

Az ablak melletti stukkót és az esőcsatornát sötétre festeném, háztető színűre, vagy sötét szürkére. A meglévő lábazatra delap burkolatot ragasztanék sk megoldható, így csak az anyagár van. Valamilyen sötét téglás mintával, semmiképp sem tört köveset. A kerítés alapjára detto ugyanezt tenném fel. Illetve felmenne a két ablak közé is dekornak.

A kerítést is szürkére festeném. Ez a világosbarna és drapp adja az öreges hangulatát a háznak.


Ha már barna, akkor sötétbarna:

[link]



Ez is kockaház, mégsem öreges: [link]

Azért nem, mert a szürke modernizálja.

2021. szept. 17. 13:18

Szisztok!


Házátalakításban vagyunk. Egy hetvenes évek végén épült házat vásároltunk, amit teljesen szétbontottunk belül, valamint a tetőtér is beépítésre került. Belülről készül, nagyon modern otthon lesz.

A külsőhöz nem nyúltunk még egyelőre a nyílászárók kicserélésén és a szigetelésen kívül.

A ház ilyen jellegű (illusztráció): [link]


tudnátok képeket mutatni vagy ötleteket írni, hogy a külső (nagyobb átalakítások nélkül) hogyan lehetne modern?

Lettek volna ötletek, de elvetettük, mert csak a tervezés milliókat vitt volna el, plusz rengeteg idő is lett volna...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook