Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ilyen esetben "lehetek" féltékeny? Mit tennétek? fórum

Ilyen esetben "lehetek" féltékeny? Mit tennétek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
23. vacsa (válaszként erre: 10. - Dritaa)
2016. febr. 17. 10:44

Nekem a titkosításos rész nem tetszik. Ha nincs mit titkolni, akkor hirtelen miért is???

Egyébként meg az élet tele van lehetőségekkel. Ha szerinted a csaj el tudja vinni egy körre, akkor ennyi. Mert nők mindig lesznek. Felkínálkozók is.

Ha nem bízol benne - teljesen mindegy hogy miért - akkor nincs tovább.

A csajhoz semmi közöd. Nem hajthatsz el minden nőt a szeretett férfi közeléből. Egy életen át az elég macerás lenne :)

22. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 16. - Vessla)
2016. febr. 17. 10:42

Nem, cseppet sem gondolom úgy, de a tapasztalataim szerint, ha egyik fél szexuális felkéréseket kap a párja tudtával és nem zárja rövidre a dolgot a felkínálkozóval, ott általában bekövetkezik a megcsalás.

Nagyon sok nő mondja, engem ugyan nem csalnak meg, vakon bízom a páromban, hányszor hallottam ismerőstől, kolléganőtől.....miközben tudtam az ellenkezőjét, hogy sajnos tévednek. Ilyenkor én hallgattam, mert Isten tudja mi a jobb ilyenkor. Volt aki rájött, volt aki nem.

Ritka az a kapcsolat, ahol mindkét fél egyformán szereti a másikat, egyik mindig jobban szeret, többet elnéz a másiknak. Nem tudom, mit tennék, úgy gondolom a mostani eszemmel, hogy nálam ez eldöntené a kérdést, mennyire is vagyok a számára fontos. Én úgy gondolom, ha az én nyugalmam számítana neki többet, akkor ezt a mostani randit kihagyná.

21. 1967f14e72 (válaszként erre: 19. - Shanalyl)
2016. febr. 17. 10:37

Így nem lehet élni!Vagy pattintanám rövid úton vagy én pattannék meg!

De az,hogy egy pasin idegeskedjek az kizárt dolog!

20. Hópihe_ (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2016. febr. 17. 10:37
Így igaz!
19. Shanalyl (válaszként erre: 18. - 1967f14e72)
2016. febr. 17. 10:36

Akkor vigyék, nem?


Hogy lehet úgy élni, h állandóan azon rágódik az ember, h Ödönöm vajon otthon van, vagy lepattant valakivel, mert most aztán végképp nem tudott ellenállni? :(

18. 1967f14e72 (válaszként erre: 15. - Shanalyl)
2016. febr. 17. 10:32

Már pedig a srác belement a találkába is!!


Ezt a srácot könnyen lehet vinni szerintem!


De az a mondat,hogy nem akarom elveszíteni..nem is tudom.Nem tulajdon és ha menni akar,menni is fog.

17. Vessla (válaszként erre: 15. - Shanalyl)
2016. febr. 17. 10:31

"Ha az én páromat ostromolná valami nő, egy pillanatra sem merülne fel bennem, h veszélyben lehet a kapcsolatunk.


Ez nem a lány hibája, hiszen csak azt tudják elvinni, akit lehet...az egy dolog, h nem szép, h ő el akarja csábítani, de ehhez mindig ketten kellenek."



Ennyi a lényeg. Pont.

16. Vessla
2016. febr. 17. 10:31

Most komolyan itt mindenki úgy gondolja, hogy ha valaki párkapcsolatban van, akkor nem tud kezelni egy ilyen helyzetet??? hogy rögtön kongatni kell a vészharangot? és a másik nemmel már szóba se álljon senki ezek után?

Ha egy nő kap egy bókot, akkor a pasija már rögtön legyen féltékeny, az asszonyka meg rögtön pofozza meg az illetőt???

mert itt is ennyi van kb. csak itt a pasinak bókok kissé rámenősen a csitri. És???? akkor mi van? pont semmi.

2016. febr. 17. 10:28

A vőlegényemmel nekünk is elég ritka hobbink van és szoktak neki lenni néha tanítványai, kivétel nélkül mindig lányok. Soha eszembe sem jutott, h bármi lenne, de ha valamelyik lány bepróbálkozna, biztos, h ő küldené el, h keressen mást, akivel ezentúl tanulja a dolgot. Oké, h ritka dolgot űz hobbiból (ugyan mi az, már kezd nagyon érdekelni, amihez az egész országban csak ezt az 1 embert találta amúgy?), de amiket leírsz, az már kicsit erős. A bizalom nagyon nem oké köztetek. Ha az én páromat ostromolná valami nő, egy pillanatra sem merülne fel bennem, h veszélyben lehet a kapcsolatunk.


Ez nem a lány hibája, hiszen csak azt tudják elvinni, akit lehet...az egy dolog, h nem szép, h ő el akarja csábítani, de ehhez mindig ketten kellenek.

14. Dritaa
2016. febr. 17. 10:28
Szörnyen kellemetlen és bántó ez a helyzet, tényleg nem tudok már tenni teljesen tanácstalan vagyok. Milliószor próbáltam már beszélni vele erről, de mindig vita és sértődés lett a vége. Nem szeretnék egyből szakítani, mivel én annak a híve vagyok, hogy ha valami elromlik, nem egyből kidobni kell, hanem megjavítani! Viszont most úgy érzem, hogy patt-helyzet alakult ki, és már egyre jobban kezdem azt hinni, hogy tényleg csak én dramatizálom túl a helyzetet, bár a szívem mélyén érzem, hogy ez nem így van.
13. Dritaa (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2016. febr. 17. 10:22
Mindig azt az indokot kapom, hogy ha már talált egy embert akivel teljesen elmélyülten tud beszélni a hobbiról akkor ne vegyem már el tőle ezt az apró örömöt. Úgy veszem észre, hogy ezen a téren előrébb helyezi a saját érdekeit/érzelmeit pedig más téren mindig azt nézi, hogy nekem a legjobb legyen.
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Dritaa)
2016. febr. 17. 10:16

Teljesen igazad van, hogy nem állsz le a nővel.

Viszont nem értem a párod, ha látja, hogy ez Neked fáj, miért nem dobja ezt a nőt a levesbe? Most ki, mi a fontosabb a számára?

Egy jól működő kapcsolat, eddig féltékenység nélkül, vagy egy rámenős, magát tálcán kínálgató liba?

2016. febr. 17. 10:12
Egyébként sajnos ilyen "csitrik" mindig lesznek! :(
10. Dritaa (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2016. febr. 17. 10:11

Megtörtént már a kérdés, viccnek vette az egészet mert tudja, hogy én ilyet még elméleti szinten se csinálnék.

Eddig tényleg minden tökéletes volt, már a babát terveztük, de így most nem merek belevágni. Nagyon félek attól, hogy leveszítem egy ilyen kis csitri miatt. Legszívesebben megmondanám a csajnak, hogy keressen magának más palit, de egyrészt tudom jól, hogy akkor abból óriási vita lenne, másrészt nem az én stílusom ismeretlenül ilyet tenni.

9. Tavirózsa :) (válaszként erre: 1. - Dritaa)
2016. febr. 17. 10:10

Én nem akarok benned még nagyobb pánikot kelteni, meg lehet alapja sincs valóban!

De én azért azt a lehetőséget sem vetném el, hogy a párod esetleg azért nem írt olyan tartalmú szöveget neki, mert tisztában volt vele, hogy bármikor kérheted, hogy mutassa meg! Ha én nem akarok valakivel találkozni, akkor nem a számat húzom és elmegyek, hanem elküldöm a francba!

De ez saját vélemény.

8. Vessla (válaszként erre: 5. - Dritaa)
2016. febr. 17. 10:08
Te ne foglalkozz a csajjal. Nincs hozzá közöd. Nem is kell bízni benne.
2016. febr. 17. 10:07

Hagyd, találkozzanak.


Kísértés mindig lesz. Már most ezen agyalsz? mikor párod szemmel láthatóan nem akart semmit. Nem zárhatsz ki mindenkit az életéből, azokat se, akik ráhajtanak.

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Dritaa)
2016. febr. 17. 10:07

Igen lehetsz. Tetszik a párodnak ez a játék, ha nem tetszene, akkor nem levelezne a lánnyal. Itt azért, mint írod nem a hobbiról van csak szó,a lány rézéről többről...és ne vegyél mérget arra, hogy nem tudná elcsábítani egy kóbor légyottra az a nő.


Kérdezd meg a párod, neki, hogy esne, ha valakivel leveleznél, a hobbidról beszélve, majd az szexuális témákról írogatva, meghívna egy személyes találkozóra? Gondolom nem tapsikolna az örömtől, hogy hajrá siess beszéld át a hobbidat egy túlfűtött pasival.

5. Dritaa (válaszként erre: 3. - 07da045965)
2016. febr. 17. 10:05
Benne bízok, de a csajban nem. Láttam amit láttam, nagyon kitartó és látszik, hogy szeretné őt megszerezni. Soha senki másra nem voltam féltékeny, ezért nekem ez egy teljesen új helyzet még nem tudom, hogy kezelni.
4. 1967f14e72 (válaszként erre: 3. - 07da045965)
2016. febr. 17. 10:05

A bizalmat ki kell érdemelni és nem eljátszani!

Márpedig a srác eljátszotta!

Én összecuccoltam volna a helyébe,ha a srác szereti talán bizonyít!Ha nem még aznap megdönti a másikat!

3. 07da045965 (válaszként erre: 1. - Dritaa)
2016. febr. 17. 10:02
Nem értem én ezt az egészet. Ha már most nem bízol meg abban a férfiban, akihez hozzá szeretnéd kötni az életed, akkor mi lesz később?
2016. febr. 17. 09:59
4 év után ezt csinálja pár év múlva félre is megy!
2016. febr. 17. 09:56

Sziasztok!

Szeretném kikérni mások véleményét/tanácsát az alábbi helyzetben.

Párommal 4 éve együtt vagyunk, fél éve megtörtént a lánykérés, közös házban élünk, eddig minden jó volt.

Viszont feltűnt egy csaj 2-3 hónapja aki nagyon feltűnően szeretne valamit a páromtól és ez miatt sajnos mostanában egyre több a veszekedés :( Leírom nagy vonalakban a történetet, remélem lesz valaki aki tud adni valami tanácsot.

Tehát, a páromnak viszonylag ritka hobbija van, amit én maximálisan támogatok is, mivel látszik rajta, hogy örömmel tölti el, ha azzal foglalkozhat, kikapcsolódhat egy kicsit. Már én is egyre jobban érdeklődöm ez iránt a hobbi iránt, próbálok benne fejlődni, mindent megtudni róla. 2-3 hónappal ezelőtt feltűnt a neten (ott szokott újdonságokat keresni hozzá) egy csaj, aki eleinte csak néha írt neki, aztán egyre sűrűbben. A párom egyre többször "pattintott le" azzal az indokkal, hogy most nem ér rá, mert XY-nal (tehát a csajjal) beszél és nagyon benne vannak a témában. Már ekkor nem tetszett a dolog, de próbáltam vele örülni annak, hogy talált egy olyan személyt, akivel jobban elbeszélgethet erről. Aztán kezdett kicsit furcsán viselkedni a párom pl előtte nem volt kódolva semmije, majd hirtelen mindene, vagy épp elfordította a számítógép asztalt, hogy semmi rálátásom se legyen (nem mintha nézegettem volna a dolgait..) Mikor elmondtam neki többször is először szépen, majd már viták keretein belül, hogy ez így nem mehet tovább, mert félek, hogy elveszítem akkor megmutatta, hogy miről szoktak beszélni. Ő semmi olyat nem írt ami miatt okom lenne veszekedni vele, de a csajnak minden második mondata azt sugallja, hogy mennyire szeretne testi kontaktust a párommal. Elmagyaráztam neki, hogy ez így nagyon nem jó szerintem és megkértem arra is, (habár távol áll tőlem az ilyen) hogy szakítson meg minden kapcsolatot vele. Erre nagyon kiborult, hogy hogy képzelek én ilyet, mikor ő semmit nem csinált és, hogy ezt verjem ki nagyon gyorsan a fejemből. Próbáltam ezek után nem foglalkozni azzal, hogy ő még mindig napi szinten beszélget vele, sokszor úgy tűnt/tűnik mintha vele jobban kijönne mint velem. Aztán egyszer véletlenül megláttam, hogy a csaj azt írta neki, hogy találkozzanak titokban. Párom erre eléggé húzta a száját, de azt írta neki, hogy rendben, viszont csak egy alkalommal akar vele találkozni, mert fél, hogy én nem tudnék neki megbocsájtani. Erre a csaj nagyon megörült és eléggé szexuális tartalmú szöveget küldött neki. Mikor kérdőre vontam, hogy ugyan mikor akarta elmondani a találkozót, nekem is csak azt mondta amit írt. Látszott rajta, hogy nagyon sajnálja a dolgot, és tudom, hogy nem feküdt volna le vele, sőt még csók se lett volna, de azóta mindig görcsbe rándul a gyomrom, ha a párom 'csak úgy' leugrik a boltba, vagy valahová megy.


Nem tudom, hogy hogyan kéne kezelnem a helyzetet, mert már félek felhozni a témát annyit veszekedtünk miatta. Egyáltalán szerintetek, így külső szemlélőként van okom arra, hogy féltékeny legyek, vagy csak egy butaság ez az egész? Mit kéne csinálnom?


Bocsi, hogy a végére kicsit hosszú lett!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook