Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ilyen esetben "lehetek" féltékeny? Mit tennétek? fórum

Ilyen esetben "lehetek" féltékeny? Mit tennétek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
53. andi6020 (válaszként erre: 16. - Vessla)
2016. febr. 17. 12:58

A titkolózással van gond.

Meg a meghágási igénnyel.

Szóba állni lehet, kérdés mi az a szó.

52. Dritaa (válaszként erre: 49. - Puritan)
2016. febr. 17. 12:57
Természetesen nem fogom vele felvenni a kapcsolatot, nem süllyedek le odáig, valamint nem is érzem magam feljogosítva ahhoz, hogy ilyet csináljak. Ettől függetlenül már pontosan tudom, hogy ő kicsoda, és habár féltékeny vagyok rá, meg is van róla a véleményem azok után amiket a páromnak ír. Undorító az ilyen nő!
2016. febr. 17. 12:57
"Csalás, csalódás és értelmetlen áldozatok sorozata az élet. A boldogság az iszony áramszünete. " (Szabó Magda)
50. andi6020 (válaszként erre: 40. - Dritaa)
2016. febr. 17. 12:56

Van okod.

De az önbizalomhiány is plusz ok. Ami meg is marad. Akkor is, ha ez a nő már nem lesz képben.

49. puritan (válaszként erre: 34. - 408020f45e)
2016. febr. 17. 12:51
Nem is értem ezt, milyen alapon kérhetné számon egy ismeretlen nőtől, hogy van-e párja, az a nő nem igért hüséget a fóruminditónak.
48. 3d787b167a (válaszként erre: 40. - Dritaa)
2016. febr. 17. 12:46

Ugyan már! Szabad emver vagy.


Mi az, hogy megtiltja neked!???


Házat/életet/párkapcsolatot stabil alapra kell építeni.


Ez itt már most inog......



Később fogod bánni, de persze a te életed, a te döntésed.

47. forrest2010 (válaszként erre: 21. - 1967f14e72)
2016. febr. 17. 12:44

...igaz ! nem lehet így élni , mert az embernek felőrli az idegeit ! nem is beszélve arról , mikor az elején hiába nincs is semmi ! aki felhívja a figyelmét a másikra a végén azért veszíthet ! ha az a 3. eléggé kitartó , ha az a pasi elkábul a lehetőségtől ! volt már ilyen a történelemben .

Én nem izgulnék , aki menni akar , menjen , de ne én hívjam fel rá a figyelmet , h aztán kedvet kapjon hozzá ! hiszen az ember nem kötheti a másikat az asztal lábához ! még kíváncsi lesz....

2016. febr. 17. 12:15

Érdekes a téma. Itt nem is arról van szó (még nem olvastam vissza mindet), hogy nem zárhat ki az életéből mindenkit a fórumindító, aki a párjára ráhajt.

Szerintem a lényegi tényező az, hogy a pasi simán benne volt a játékban. Oké, lehet, hogy nem fektette volna meg a nőt, de attól még belement a találkozó lehetőségébe. Nálam itt ez alapokat döngetne.

(Férjemet is k...rogatta egyszer egy nő mobilon 3 hónapig, ő egyszerűen nem reagált rá. 3 hónap után megunta, azóta is együtt kuncogunk, ha látjuk kocsiból a nőt.) Nálam itt kezdődik a Társ.

45. Dritaa (válaszként erre: 43. - Globus)
2016. febr. 17. 12:12

Tudom, gondolom egy igazán nagy és őszinte beszélgetés kéne, de ha felhozom ezt a témát teljesen kifordul magából. Nagyon sokszor próbáltam már vele ezt megbeszélni, voltak már nagy sírások és veszekedések is. Tényleg mindig azt mondogatja ilyenkor, hogy legalább ezt az egy embert "hagyjam meg neki", nem hiszi (érti?) meg, hogy egyedül ő zavar, tőle félek. Eddig soha senkit nem szerettem volna eltiltani sem tőle, sem pedig mástól, de úgy érzem, hogy itt már csak ez a megoldás jöhet szóba. Nagyon megsértődik mindig ha erről a csajról van szó, hogy nem bízok benne csak azt nem érti meg, hogy nem benne nem bízom, hanem a lányban. Ha nem vele tervezném a közös jövőmet, ha nem szeretném őt ennyire akkor már rég elváltak volna útjaink, de eszméletlenül szeretem, tiszta szeretettel.

Már félek felhozni a témát, félek attól, hogy egyszer besokall és vége lesz mindennek, aztán hozzá megy vigasztalódni.

44. 07da045965 (válaszként erre: 18. - 1967f14e72)
2016. febr. 17. 12:04
Ha én szeretek valakit, és az éltemet össze akarom kötni vele, akkor tudomásul veszem, hogy a társam sosem lesz a tulajdonom. Ha irritál, hogy valakivel az interneten chattel - vagy okkal vagy ok nélkül féltékeny leszek - akkor ott már a kapcsolat alapjaival van a baj. Mert ha elfogadom, hogy szerethető vagyok, van önbizalmam és vannak megfelelő emberi értékeim, akkor nem fogok vetélytársnak érezni egy ilyen libát. Ha nem tudok így tenni, akkor az önértékelésemmel van a baj, vagy a párommal. Ha párom hűtlensége fennáll / bizonyítható, akkor meg nem vergődöm kételyek között, hanem becsomagolok neki. Aki menni akar, annak ki kell nyitni az ajtót. Ha meg együtt maradnak, akkor meg nem jó opció, hogy a lány állandóan féltékenykedik, mert a bizalomvesztés jó talaja lehet a félrelépésnek...
43. globus
2016. febr. 17. 12:00
Ahogy leírtad, számomra úgy tűnik, egyéb vonzalom is van közöttük, és inkább a nő nyomul erősen. Ha párod védi, ez akár azt jelentheti, hogy hajlik félrelépésre. Őszinte beszélgetés segíthet.
42. 07da045965 (válaszként erre: 16. - Vessla)
2016. febr. 17. 12:00
Nem hiszem. Beszélgetni kell itt valamiről...
41. 1967f14e72 (válaszként erre: 40. - Dritaa)
2016. febr. 17. 11:58

Mi az hogy még ő dönti el,hogy mihez van jogod és mihez nincs??

Még neki áll feljebb?

Adtam volna akkora pofont,hogy leszáll a feje!

40. Dritaa (válaszként erre: 38. - 3d787b167a)
2016. febr. 17. 11:54

Persze lehetek, csak az egyik ezzel a storyval kapcsolatos vitánál kifakadt a párom, hogy ne merjek féltékeny lenni, mert szerinte ebben az esetben nincs hozzá jogom.

Ez után már elég komolyan elgondolkoztam azon, hogy vajon tényleg csak én fújom fel, vagy tényleg van okom féltékenynek lenni?!

2016. febr. 17. 11:52

Ha egyszer találkoznak, és jól sikerül a dolog, ami valószínű, hisz ott a közös téma, akkor bizony lesz még találkozás. Szerintem.

Az is hihető, hogy csak ez miatt, és csak barátok lesznek. Egy darabig. Ha ez a hobbi ennyire fontos, és vele jól megértik egymást, óhatatlanul is egymásba fognak szeretni.


Ismerek ilyen párt, akik mindketten házasok voltak, fiatalok, boldogok, de egy közös hobbi miatt sokat beszélgettek, közös programok lettek szervezve. Aztán jöttek a válások, most már összeházasodtak egymással.


Nehéz helyzet, biztos én is tanácstalan lennék a helyedben. Totál megértem az aggályaidat, engem is nagyon zavarna ez az egész.

Talán annyit tennék, elmondanám szépen a páromnak, hogy mit érzek, ez engem mennyire bánt, és, hogy a közös életünkbe ez nekem nem fér bele. Pláne a találkozó. Neki kell döntenie, mi a fontosabb az életében. Megtartani a párját, akit szeret, és feleségül akar venni, vagy szerezni egy új barátot, aki nyilvánvalóan hajt is rá. Mérlegelnie kell, mit veszíthet, vagy mit nyerhet a döntésével.

2016. febr. 17. 11:50

Bármikor lehetsz.


Nincsenek szabályok.

37. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 34. - 408020f45e)
2016. febr. 17. 11:44
Phúúú, az annyira megalázó lenne. Szerintem nem szabad lesüllyedni erre a szintre.
2016. febr. 17. 11:37

Itt az a kérdés, hogy neked ő mennyire fontos... ha annyira nem akár dobhatod is ennyiért, s kész.

Viszont sajnos, nem sajnos, ha valaki valakit szeret, megpróbál mindent megtenni, persze hülyét nem kell csinálni magadból.

Kivárhatsz s eldől, hogy mi van. Menj el te is erre a találkára akkor, lehet párod tényleg csak a hobbi érdekli, nem csalna meg, de nyílván jól esett neki, hogy a csaj nyomul is... melyik pasinak nem.... s igen lehet kicsit játszik is a tűzzel, de ez még nem megcsalás. Ez tán flört, tudjátok mennyi ilyen van a munkahelyeken a munkaközben, szóban, csak azt nem látod/hallod, s nincs is jelentősége úgy.

Ha azt látod párod részéről ez több, s némi idő múlva nem látod, hogy a csaj is kopna el, akkor lépj le, hülyét nem kell csinálni magadból, de azonnal sem kell bedobni a türcsit.

35. 1967f14e72 (válaszként erre: 34. - 408020f45e)
2016. febr. 17. 11:35

Szégyenitse meg magát azért,hogy utána csak nevetség tárgya legyen?

Mi értelme?

2016. febr. 17. 11:33

Én már biztosan megtudtam volna ki ez a nő és ráírtam volna. Közölve, hogy én vagyok én, mellékelve pár közös fotónkat, esetleg a kezemről is képet a gyűrűvel. Mindezt azért, hogy még jobban képben legyen kivel is beszélget a közös hobbi kapcsán. Esetleg megpendíteni, hogy te is szívesen látnál róla hasonló képet a párjával!

Ha ezek után a nő felháborodik és utána a te párod számon kér, hogy ezt mégis hogy gondoltad, akkor itt a kapcsolat vége!

Ha nem ez történik akkor a nő lepattan, esetleg ő is feltesz képeket, de ezt kétlem.

33. Dritaa (válaszként erre: 32. - Puritan)
2016. febr. 17. 11:28
Igazad van, erre is gondoltam már, csak félek, hogy ő ezt úgy értelmezné, hogy nem figyelek rá, és szabadon találkozhat vele. Ettől függetlenül megpróbálok ezt is, és nem fogok foglalkozni vele, nyaggatni őt. Hátha beválik!:)
2016. febr. 17. 11:07

Elgondolkodtató, hogy mostanáig semmi nem volt kódolva, hirtelen igen. Az is, hogy úgy fordította hirtelen a monitort, hogy ne láss rá. Ezek az árulkodó jelek, nem az, amit mond. Hiába nem írt semmi olyat, mégis érez valamit, aki nem titkol semmit, az nem kódolja le hirtelen az eszközeit, amit neked mutatott, az valószínűleg már egy kozmetikázott levelezés volt.


Szerintem hagyd békén és figyeld hogy viselkedik, a számonkérés ellenkező viselkedést vált ki, hiszen ő eljátssza hogy ártatlan, ezért felháborodást színlel, ezzel demonstrálva ártatlanságát. Ha békén hagyod, furdalni kezdi a lelkiismeret, lám milyen jó párja vagy és ő mégis álságosan viselkedik. Apró kis jelek ezek, de észre lehet venni őket.

31. Dritaa (válaszként erre: 30. - 9b10f3d7ff)
2016. febr. 17. 11:06

Köszönöm a biztató szavakat!:)


Rendben majd megírom!

30. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 27. - Dritaa)
2016. febr. 17. 10:55

Ne legyél önbizalom hiányos. A párod, ha így fogadott el, ahogy vagy, akkor a belsőd többet jelent neki.


Láttad mosolykát? Tolószékhez kötött, mégis a párjának Ő az ideális társ. Fel a fejjel!!



Ha így reagált a közös beszélgetésre, nagy gond nem lehet. :) Élj egyébként vele, A nő is felméri, akkor merre, hány méter, a párod meg tudni fogja, jó társat talált, a hobbijával együtt szereted, sőt még érdekel is. :)


Majd írd meg azért, mi lett a vége.

29. Dritaa (válaszként erre: 23. - Vacsa)
2016. febr. 17. 10:53
Persze, tisztában vagyok azzal, hogy nem hajthatok el mindenkit :) Nem is vagyok olyan, de ez a csaj nálam már kiverte a biztosítékot. Tényleg nem voltam eddig soha féltékeny egy cseppet se, tőlem aztán találkozhatott bárkivel, mert teljesen megbíztam benne, és még mindig bízok is, csak ahogy ez a csaj ír, félek hogy nem vagyok/leszek elég jó.
28. Gatitaaa (válaszként erre: 26. - Dritaa)
2016. febr. 17. 10:52
Túl sokat nem gondolkodnék a helyedben. Gyakran elkövetett hiba, hogy ilyenkor a becsapott fél akarja menteni a helyzetet, pedig nem neked kell, hanem neki, ezt ugye tudod? Ha nem mutat radikális változást, a helyedben nem maradék vele. Titokban akart találkozni a csajjal, amikor egyértelmű a szándéka. Az én férjem már az első ilyen utalásnál elküldte volna melegebb éghajlatra (fordított esetben én is), nem hogy a másik háta mögött találkát szervezni vele... Ilyet még viccből sem csinál normális ember!
27. Dritaa (válaszként erre: 25. - 9b10f3d7ff)
2016. febr. 17. 10:50

Felmerült már ez is, de úgy érzem, hogy nem menne nekem ez. Tudni kell rólam, hogy egy baleset miatt durván önbizalom hiányos vagyok, róla pedig tudom, hogy ezerszer jobban néz ki mint én. Ha élőben is látnám, megsemmisülnék.


Habár, mikor ezt mondtam a páromnak (mármint, hogy találkozzunk így) ő benne lett volna, azt mondta, hogy ez így megfelel neki, csak azt ne kérjem, hogy teljesen zárja ki őt mindenhonnan.

26. Dritaa
2016. febr. 17. 10:46

Köszönöm szépen a válaszokat!

Végig fogom gondolni azokat amiket írtatok, megpróbálok még vele beszélni erről, újra elmondani neki, hogy mit érzek és, hogy mire megy ki a játék aztán a reakciója függvényében döntök. Nem szeretnék egy "roncs" lenni egy ilyen ember miatt mint ez a csaj.


Természetesen még ha valaki nyugodtan leírhatja a véleményét, válaszolok is a felmerülő kérdésekre.

25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Dritaa)
2016. febr. 17. 10:45
Mi lenne, ha felvetnéd, találkozzatok hármasban, hiszen Téged is egyre inkább érdekel a hobbija és nagyon kíváncsi vagy milyen új dolgokat tud ez a lány megosztani a témában?
24. Gatitaaa (válaszként erre: 1. - Dritaa)
2016. febr. 17. 10:45
Kidobnám. Aki sumákolni készül, az meg is teszi, hidd el. A rossz tulajdonságok egy házasságban, gyerek után felerősödnek. Ahol már ilyen korán felmerül a hazudozás, a másik háta mögött randizgatás, ott meg is fog történni. Most még van hova dobbantanod. Nekem jó a házasságom, pont ezért, így felnőtt fejjel, tapasztalva hogy milyen jó is lehet, egy ilyen után repülne. Akármilyen szépen könyörög. Most gondolj bele: Jó lesz neked úgy élni, hogy görcsben van a gyomrod ha csak a boltba megy le? Be akart csapni, ez érthető. Már most elcseszte a bizalmat, mi lesz később? Mi lesz amikor nehezebb lesz?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook