Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ilyen esetben "lehetek" féltékeny? Mit tennétek? fórum

Ilyen esetben "lehetek" féltékeny? Mit tennétek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
83. ina87
2016. febr. 17. 19:59
ne legyèl naiv ha rà adta volna a fejèt a pàrod a talira ugy h neked emlitèst sem tesz rola akk igen törtènt volna valami köztük gondolj csak bele nem szol neked a csajrol ès titkolodzik hàt a kèrdès vajon mièrt ha teljesen bizik bened ès szeret màr alap h meg emlitete volna a csajt mèg mielöt bàrmit is gyanitotàl volna ès leg a vitàkat mellözte volna ès ha forditva let volna a dolog te csinàlod ezt a pàrodal valoszinüleg nem tenèd meg mert neked elèg a pàrod szoval ne hagyd anyiba mert mèg a vègèn huppani fogsz.
82. Böce (válaszként erre: 81. - Böce)
2016. febr. 17. 18:54
Áh, külön akartam írni, de egybe sikerült, szóval: így van, így igaz.
81. Böce (válaszként erre: 79. - Lusza)
2016. febr. 17. 18:53
Ígvan.
80. Böce (válaszként erre: 45. - Dritaa)
2016. febr. 17. 18:53

"Eddig soha senkit nem szerettem volna eltiltani sem tőle, sem pedig mástól, de úgy érzem, hogy itt már csak ez a megoldás jöhet szóba."


Na, egyedül ez a megoldás NEM jöhet szóba! Ha jogos a gyanúd, akkor azért nem, mert csak olaj lenne a tűzre, ha nem jogos, akkor meg azért.


Én biztos, hogy nem tűrném el (ha jogos, ha nem), hogy bárki is "eltiltson" valakitől!


"Nagyon megsértődik mindig ha erről a csajról van szó,.."


Na, ebből is látszik, hogy a kapcsolatotoknak már annyi.

79. lusza (válaszként erre: 34. - 408020f45e)
2016. febr. 17. 18:49
Ez olyan szánalmas... Ebben a helyzetben dobni a pasit és gondolatban sajnálni a csajt, hogy ilyet harcolt ki magának, azt talán.
78. alidamolnar (válaszként erre: 74. - Gatitaaa)
2016. febr. 17. 18:37
Teljesen igaz!
77. Böce (válaszként erre: 1. - Dritaa)
2016. febr. 17. 18:23

Jelszó, titkos beszélgetések, titkos találka... a párod már most kifele tart a kapcsolatotokból.


Jobb, ha tudomásul veszed. És lapátra teszed, mielőtt azt vennéd észre, hogy baromira meg vagy csalva, át vagy verve. (hogy jó magyarul írjam)


Szóval a fickónak lapát!

76. andi6020 (válaszként erre: 72. - 5c54c8b1c1)
2016. febr. 17. 18:19
Szerintem valami netes vagy x-boxos játék
75. andi6020 (válaszként erre: 34. - 408020f45e)
2016. febr. 17. 18:18
Normálisan gondolkodó nő ilyent nem csinál.
2016. febr. 17. 17:03

Szerintem tiszta sor, hogy itt nem neked kell lépned. Oké, oké hogy megoldjuk a gondokat. Mi is megoldjuk a nézeteltéréseinket.


Na de ahol már azon megy a vita, hogy a másik egy vadidegen, rá hajtó nővel chatelget meg titokban találkát akar szervezni, ott nincs mit megoldani! Ez nagyon - nagyon nem normális dolog! A legkevésbé sincs rendben. Ez NEM egy normál konfliktus a kapcsolatban. Az ilyenekből általában félrelépés vagy lapát van - ja, és aki lapátra kerül majd, az te leszel. Ez már nem bizalom kérdése.


Hány ilyen fórumot indítottak már, aztán mindig kiderül, hogy felszarvazták az illetőt. Ahol az ilyen felmerül, ott régen vége mindennek. Lehet nyúzni - húzni, de csak megalázva jöhetsz ki belőle.


Oké, hogy rendbe kell tenni a gondokat. Ahol van mit. Én úgy látom, hogy itt nincs. Kapsz majd pár hazugságot, a hátad mögött eljárogat... Végül is lehet így élni, de szeretnél? Szerintem itt már nem nagyon van mit tenni. Egyértelműen lapát ha egy kis eszed van.


Sosem a harmadik fél tehet arról ha valami tönkre megy. Mindig kizárólag a csaló fél. A hűség tényleg döntés kérdése. A párodban nem kellene megbíznod - ahogy előttem már írták is.

73. vacsa
2016. febr. 17. 16:54
Engem is érdekelme mi a hobbi.
72. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 67. - Ca6d69295a)
2016. febr. 17. 16:52
Sziklamászásra/vitorlázásra (vagy hasonlóra) tippelek.
2016. febr. 17. 16:42
Végigolvastam a fórumot, és azt szűrtem le, hogy tuti én vagyok teljesen idióta. De! Abszolút nem tolerálnék ilyet a páromnak. Mondjuk, biztosan nem is csinálna ilyet vagy más hasonlóan bántó dolgot. Mert ez az. Legyen bármilyen hobbi is a háttérben, kit érdekel? Otthon vagyok, és ahelyett, hogy velem foglalkozik, vagy együtt töltjük az időt, ő egy másik, ultra csinos lánnyal levelezget elfordított monitor mellett, miközben ő szexuális ajánlatokat tesz neki. Az első adandó alkalommal rövidre kellett volna zárni az ügyet. Egy csomó nő sír, rí, hogy megcsalják... ilyen elnéző hozzáállással lehet is. Becsüld többre magad! Esetleg nem főznél neki egy forró csokit, miközben a másik nő az elfordított monitor mögött enyeleg vele? Hova tart a világ? A pasi a bunkó, ha nem veszi észre, hogy téged ez zavar, vagyis azt, hogy amit csinál, az bunkóság, és bármelyik nőt zavarná...
70. gribedli*** (válaszként erre: 16. - Vessla)
2016. febr. 17. 16:01
Pont ez az, hogy szerintem már rég késő, ha neki kell beavatkoznia ebbe a baromságba és a pasija egyedül nem tudja kezelni a dolgot. Mert valószínű, hogy nem is akarja. Hagyta, hogy eljusson idáig az egész.
69. gribedli*** (válaszként erre: 13. - Dritaa)
2016. febr. 17. 15:59

Ez így nagyon hülye indok, lévén, hogy nem a hobbijáról beszéltek elmélyülten, hanem amint olvastad nála, teljesen másról.


Én szépen megmondanám neki, hogy ha magától nem érzi, hogy hol a határ, akkor ne azért ne találkozzon a csajjal, hogy neked ne okozzon csalódást, hanem gondolkozzon el arról, hogy tőled vajon mit akar? Mert automatikus, hogy ilyen szituákban normálisék már jóval korábban úgy terelik a diskurzust, hogy ne is lyukadjon ki a másik fél ilyen célzásokra. A csaj is azért lett tolakodóbb, mert a párod nem szerelte le időben. És azért nem szerelte le időben, mert neki tetszett ez az egész.


Mondanám, hogy kalap-kabát, mert ne kelljen már mindig neked őrködni, hogy ő ne mászkáljon mással. Nagy fiú már, tudjon magára vigyázni, ha meg nem kellesz neki annyira, ne hátráltasson abban, hogy találhass egy jobbat.


Jó sok szabadideje van...Egyébként meg az ilyen hobbik, amikből ki van zárva a társ, azért jelzik, hogy neki szüksége van ennyi időre nélküled. Vagyis, ha fontos lenne, akkor te lennél a legnagyobb hobbija, vagy mindent elkövetne, hogy bevonjon abba, ami már kedvence.

68. lusza (válaszként erre: 1. - Dritaa)
2016. febr. 17. 15:29

Írtad, hogy a párodban megbízol, a csajban nem. A párodban nem kellene megbízni és szakítani vele, keresni mást. Ha ennyire nincs tekintettel rád, lejelszavaz mindent, belemegy találkába egy nővel, aki ráhajtott, egyértelmű a dolog.


Csak azért, mert ő rád támad, hogy te vagy féltékeny, ne hidd el, hogy te állsz rosszul hozzá. Fordított esetben hatalmas balhét csapna.


Ezzel nem tudsz mit tenni, ha valaki így viselkedik. Megteszi máskor is. Keress mást. :(

2016. febr. 17. 15:28

Egyébként publikus mi az a hobbi?

Csak úgy kíváncsiságból érdekelne.

66. Magdalénia (válaszként erre: 27. - Dritaa)
2016. febr. 17. 15:06

Ez ne befolyásoljon! Hidd el, hogy a "legjobb" nőnél is van jobb. Ha "tökéletes" lennél, akkor sem biztosíték az semmire. Ugyan úgy éreznéd magad egy másik jó nővel szemben, ha bizonytalan vagy magaddal.

Ne hiányozzon belőled a büszkeség, akár milyen sérülésed van. Mindig lesz olyan szitu, ahol más csajok forgolódnak körülöttetek. Nyugodtan vállald fel önmagadat.

Ha a párod elhív a találkozóra, miért ne mennél el? Ne magadat nézd, ne a te sérelmeddel foglalkozzál, ne gubózz be. Menj el nyugodtan és érezd jól magad, csak úgy természetesen.

Utána te is jobban fogod magad érezni és nem marad kérdőjel, ami megkeserít.

65. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 45. - Dritaa)
2016. febr. 17. 14:33

Én sosem szerettem azt mondani valakinek, hogy lapát. A konfliktusokat meg kell tudni oldani két egyenlő félnek, mindig nehezebb ez az út.

Viszont nem találom jó jelnek, hogy kifordul magából a párod. Valami nem stimmel. Az értékrendjével gondok vannak.

Próbálj a sarkadra állni és kivívni, amit szeretnél, mert mindig háttérbe fogsz kerülni a kapcsolatban.

Vannak olyan pasik, akik szeretnek elvenni egy olyan nőt, akiben megbízhatnak,akik nem követelőznek, tudják jó feleségek és jó anyák lesznek, de ők maguk ebből a kapcsolatból kikacsintgatnak, mert tudják, biztos a hátterük.

Szeresd Önmagad annyira, hogy igenis féljen a következményektől, ha egy ilyen ribivel akar barátkozni.

Ha a kapcsolatotok egyébként idilli, vedd fel a fapofát és menj el arra a bizonyos találkozóra és ne a féltékenység sugározzon Rólad, hanem a magában biztos NŐ. Ha rámenős lenne a társaságodban is, nézz át rajta megvetően, de ne billenj ki a magabiztosságból, még akkor sem ha baromira nehéz. Ne feledd, a szépség nem minden, a belső sugárzás sokszor sokkal többet nyújt, hosszútávon főleg.

A pároddal sem éreztesd, hogy féltékeny vagy, hanem azt, hogy csalódtál benne, hogy egy ilyen közönséges nővel tud a hobbijáról beszélni. Inkább fellengzős legyél, mint meghunyászkodó.

Tégy úgy, mintha lázasan készülnél a találkozóra, mert szerintem a párod nem is veszi komolyan, hogy Te komolyan gondolod, hogy elmész vele, hiszen ismer, hogy nem akarsz kellemetlenséget magadnak.

Lehet, a párod így vissza is fog lépni ettől a találkozótól.

Szorítok, hogy minden a kedved szerint alakuljon.

64. mosolyka1111 (válaszként erre: 63. - Érdekes73)
2016. febr. 17. 14:17
Igen, mert ilyen alapon bármelyik nő potenciális veszély (lehet), aki szembejön az utcán. A pasi a kulcs.
63. Érdekes73 (válaszként erre: 62. - Mosolyka1111)
2016. febr. 17. 14:11
Így igaz a csaj egyedül nem okozhatna fejfájást ...
62. mosolyka1111 (válaszként erre: 26. - Dritaa)
2016. febr. 17. 14:09

"Nem szeretnék egy "roncs" lenni egy ilyen ember miatt mint ez a csaj. "


Látod, itt a hiba. NEM a csaj miatt lennél "roncs", hanem a pasi miatt. Csajok (libák, luvnyák, rámenős ribik) MINDIG lesznek. A párod milyen jellem, ez a kérdés.

2016. febr. 17. 14:09
Filmajánló : Végzetes vonzerő
60. Érdekes73 (válaszként erre: 46. - Mosolyka1111)
2016. febr. 17. 14:07
Hát igen ...
59. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Dritaa)
2016. febr. 17. 13:55
Hát ez nem egy kocka hobby levelezgetés... Szóval 4 év ide vagy oda több időt szerintem kár erre a hapsira pazarolnod.
2016. febr. 17. 13:42

Lapát...

7év után hozzámentem vkihez, a 7 év alatt soha semmi gond nemvolt, az első házassági évfordulónkat ugyan még együtt töltöttük, DE....az évforduló alkalmából elmentünk étterembe ahol végig egy új nővel facebookozott, Facebookon ismerkedtek meg, állítólag csak beszélgettek....végigbőgtem a házassági évfordulónkat, előtte már 2 hónapot végigbeszélgettek FB-on. 1 hónappal az évforduló után elköltözött..az se zavarta, hogy 5 hónapos terhes voltam ekkor...

2016. febr. 17. 13:27
Elárulom neked; majdnem mindig van, lesz valaki majd az életben, aki kerülgetni fogja akár platói akár baráti szinten is a szerelmedet; akar ô lesz, akar más. hacsak nagyon kategórikusan nem húzza meg a határokat; de benned is mindig ott lesz a kisördög.
56. Dritaa (válaszként erre: 55. - IzaHold)
2016. febr. 17. 13:13

Köszönöm szépen a biztató szavakat!

Nagyon örülök, hogy senki nem kezdett el szapulni, mikor kiírtam a fórumot tartottam ettől, de pozitívan csalódtam. Mérlegelni fogok minden lehetőséget, és majd megírom a fejleményeket!


Továbbra is olvasni fogom a fórumot és válaszolok is, nyugodtan írhat bárki.

2016. febr. 17. 13:08

Ez hidd el minden normális embert zavarna, nő vagy férfi az illető, mindegy... Őt is zavarná, hiába nevetett ki, hogy te úgyse...ez is egy fölényeskedés, ne nevessen ki, hanem gondoljon bele, és érezze át az érzéseidet. Őszintén mondd el, mutasd meg neki az érzéseidet, ha neki fontosabb a hobby, meg hogy beszélgessen egy ilyen kellemetlenkedő nővel, akkor én tudnám mit kell tennem...figy, most várhatsz évekig, hogy mi lesz ebből, ha a babatervezésnél tartottatok és most emiatt (amit meg is lehet érteni abszolút!) elbizonytalanodtál, akkor gátolja a kapcsolatotokat? Igen! Ezt is mondd el neki! Próbáld meg összeszedni a gondolataidat és érd el, hogy vegyen komolyan. Önbizalmad pedig legyen, ne te legyél az, aki elbújik, mert vannak érzései! Na nehogy már, itt neki kellene elgondolkodnia, de komolyan, hogy mi a fontos!

Hajrá!! Becsüld magad, hogy mások is becsüljenek!

54. andi6020 (válaszként erre: 52. - Dritaa)
2016. febr. 17. 12:58
Ha az embered akarná, le tudná állítani. Nyilván nem akarja....
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook