Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ilyen terhes has nincs fórum

Ilyen terhes has nincs (beszélgetős fórum)


1 2 3
62. 585a7aa9ec (válaszként erre: 60. - Lapbarna)
2019. febr. 3. 22:27
Már alig várom, hogy mindenki lássa, és gratuláljon.
61. Channa* (válaszként erre: 59. - 585a7aa9ec)
2019. febr. 3. 18:05
Nekem az utolsó hónapban volt igazán nagy hasam.
60. lapbarna (válaszként erre: 59. - 585a7aa9ec)
2019. febr. 3. 18:02

Nekem nagy hasam volt mind a három fiammal, de nem vagyunk egyformák. Az elsővel alig vártam, hogy terhesruhát hordhassak, hagy lássa mindenki, hogy babát várok.

A másodikkal 6 hónapig a szokásos farmeremet hordtam. A harmadikkal 18. hetes terhesen megjegyezték, hogy hamarosan szülök, igaz? A végén, nst-n pedig, hogy a geminit készítsék elő? (azt hitték ránézésre, hogy ikreket várok.

59. 585a7aa9ec (válaszként erre: 58. - Lapbarna)
2019. febr. 3. 17:35

Mert akik ismerőseim látták a fotókat mindd egyetértett velem.

Egyébként mikor lessz az az igazi óriási pocak? Amikor már teljesen egyértelmű?

58. lapbarna (válaszként erre: 51. - 585a7aa9ec)
2019. febr. 3. 16:04
Nem tudom,miért jobb neked, hogy megkérdőjelezed bárki terhességét, de azért az epédre vigyázz!
57. vecus (válaszként erre: 54. - 585a7aa9ec)
2019. febr. 3. 15:58

Mindenkinek tágul a méhe csak nem mindenkinek kifelé.


Ha valakinek túlságosan is kötött a hasizma annak nem fog kidudorodni úgy a hasa, de hidd el ettől függetlenül elég helye van a babának.


De függ attól is hogy milyen a méh helyzete, mert ez is befolyásolja hogy merre tágul így a pocak nagyságát is befolyásolja.

56. Channa* (válaszként erre: 54. - 585a7aa9ec)
2019. febr. 3. 15:18

Hát nem tudom. Amikor én voltam terhes, akkor még nem igen volt net és nem is érdekelt mások hasa.

Tehát, 4,5 hónapos koromig semmi nem látszott levetkőzve sem. Én nem is értem ezt a tágul a méhem fogalmat.

Én egy aránylag keskeny csípőjű, kockás hasú lány voltam, és úgy tűnik, hogy genetikailag ilyen típus, hogy sokáig nem látszott rajtam a terhesség. 2 hét alatt számomra rengeteget nőtt a hasam, ugyan is az addig hordott farmerjaimat nem tudtam begombolni, azaz nem akartam, hogy a gyerekemet szorongassam, így nem gomboltam be, de cipzárt felhúztam. Eltelt még 2 hét, azaz 5,5 hónapos voltam, amikor vettem kismama farmert, és abban is csak akkor vették észre, hogy terhes vagyok, ha oldalról néztek meg, mert hátulról és szemből nem szélesedtem.


És igen, már 5 hónapos terhes voltam, amikor ruha nélkül egy kicsit nagyobb volt a hasam, azaz már látszott.

Persze, innentől számomra rohamosan nőtt, de igazán nagy az utolsó hónapban lett.

55. 585a7aa9ec (válaszként erre: 53. - Globus)
2019. febr. 3. 14:54
De nem tudom ki mennyi idős, csak látom, a neten oda is van írva hogy hány hetes a pocak
54. 585a7aa9ec (válaszként erre: 52. - Channa*)
2019. febr. 3. 14:53

Nekem sincs még olyan húúúú de mekkora, de tágul a méhem .

Ha fel vagyok öltözve nem is látszik, ha nem akarom el tudom rejteni, de ha levetkőzöm, akkor ott aztán egyértelműen látszik ahogy dudorodik szépen a méh.

Tehát aki izmos az nem tágul ugye?

Vagy hol van a méh, nem türemkedik ki? Egy icike picikét sem?

Nekem pl első baba, azt mondják az később látszik, de akkor is látszik ruha nélkül, ha csak kicsit is, de azt már látni kell, most nem akarok id 20 hetes pocakokat betenni, de még a legvékonabbnak is dudorodik iciripicirit a méhe.

53. globus (válaszként erre: 50. - 585a7aa9ec)
2019. febr. 3. 14:51
Majdnem 6 hónapos terhességemig nem híztam egy dekát sem, nem akarták elhinni. Kismamaruhát félidőben kezdtünk keresgélni :) Különbségek ma is vannak, ha jársz terhesgondozásra, találkozol kismamikkal.
52. Channa* (válaszként erre: 42. - 585a7aa9ec)
2019. febr. 3. 14:47

Azért nézhetnéd egy kicsit reálisabban ezt az egészet. Különbözőek vagyunk, így a terhességünk is különböző.

Az sem mindegy, hogy sportolgat valaki, vagy tényleg sportol.

Írtam, hogy 4,5 hónapos koromig nem is volt hasam, utána meg olyan lett, mint amire azt mondod, hogy oda van ragasztva. Én versenysportoló voltam, elég izmos, gondolom azért is lett ilyen a hasam. Gondolom, ha csak lötyögök egy kis aerobicon, akkor nem ilyen, mert teljesen másmilyen izomzatom lett volna....

51. 585a7aa9ec (válaszként erre: 50. - 585a7aa9ec)
2019. febr. 3. 14:46

Ezek a fitnessmodellek akik ilyen képeken pózolnak, kamu fotókkal, azok ezzel is pénzt keresnek, instagram, meg ilyesmi oldalak.

Reklámfogás csupán, mindegy aki akarja higyje el, de ezek kamu képek, meg fotoshop.

Csak elmondtam a véleményem azt lehet nem?

50. 585a7aa9ec (válaszként erre: 47. - Globus)
2019. febr. 3. 14:43

Más elrejteni, és más az hogy bikinibe sem látszik semmi, még csak egy icipici dudorodás sem. Ismertem én is olyan csajokat akik 40 kg volt vaságyastól, világéletébe,de akkora pocakja volt hogy majdnem felborult, de nem hízott sehova de a hasa nő. de a méh tágul, máskülönben a magzat sem tud fejlődni, hogy nől a magzat ha a méh nem tágul, a 20 hét körül eléri a köldök vonalát, minden terhes oldalon ezt írják.

Akkor most a hozzám hasonlóak hülyék, mert nem értik hogy az ilyen kamu képeken hol az istenbe van a nő méhe???

Vagy valami ufók azók a nők?

Csak az a bosszantó, hogy ilyen álhírekkel van teli a net, reklámfogás céljából, és ezt sokan még el is hiszik, és ne agyj isten arra akar hasonlítani, ami ugye lehetetlen, és ezért baja lehet a magzatnak.

49. lapbarna (válaszként erre: 46. - 585a7aa9ec)
2019. febr. 3. 14:31
Végülis mindenkinek a magánügye, mit gondol. Én láttam már olyan 20. hetes terhest, akinek szinte lapos volt a hasa. A csaj igazi körte alkat. Vékony derék, széles csípő. Azt mondta, biztos a csípője miatt fér el úgy benne a gyerek. Második terhessége volt. Dec. 2-án szült, 3,5 kg-os 50 cm-es egészséges kislányt.
48. Guruljka (válaszként erre: 46. - 585a7aa9ec)
2019. febr. 3. 14:25

A méh helyzete sem azonos minden nőnél. Mondhatni, alkati dolog, mennyire látszik meg a terhesség félidő előtt.

Ezen kiakadni viszont energiapazarlás.

47. globus (válaszként erre: 46. - 585a7aa9ec)
2019. febr. 3. 14:23

Nem néztem meg most a képeket, korábban láttam már.

Bizonyára hallottál már olyasmit, hogy kihordta a gyereket, otthon megszülte és nem vették észre rajta. Ezt én sem akartam elhinni, de többen megerősítették már, hogy van ilyen. A kismama testalkatától függően, főleg ha nem is nagy a baba + ruházattal el tudja rejteni.

46. 585a7aa9ec (válaszként erre: 45. - Lapbarna)
2019. febr. 3. 14:19

Nem arról van szó.

Csak itt azt mondják, hogy normális ha valaki 20 hetesen full lapos mint egy topmodell.

Hmmmm érdekes, akkor ezek szerint ezek a nők nem tágulnak ugye?

Hol a méhük, naaaaaaaaaa neeeeeeeeeeeee

Fotoshop az egyik, a másik meg nem is terhes.

45. lapbarna (válaszként erre: 44. - 585a7aa9ec)
2019. febr. 3. 09:41
Még mindig nem értem, mit érdekel téged, másnak milyen/mekkora hasa van?!
44. 585a7aa9ec (válaszként erre: 43. - Pavlov)
2019. febr. 3. 09:16

Ebben teljesen igazad van, egyetértek.

De hogy itt pocakok nem normálisak az biztos. És azért van, mert egyesek mindent elkövetnek, hogy ne legyen nagy pocijuk, meg ne menjen rájuk súlyfelesleg.

Mondhat nekem bárki bármit, a képen látható pocak nem megfelelő.

Olvasom mindenhol, hol tart most a méh, mekkorát tágul, stb, az enyém pont ott van ahol kell, köldök alatt, és gyönyörűen kerekedik, kell is, ez a normális, ennek így kell lennie, akinek nem így van, az francokat genetika,

Mellesleg aki terhesen is azzal van elfoglalva, hogy tökéletes legyen az húzza le magát a klotyóba,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

43. Pavlov
2018. dec. 24. 06:10

Ja, igen. Manapság

- a nő tömege ne gyarapodjon annyit se a 9 hónap alatt, amekkora a baba

- gátvédelemmel, háborítatlanul, orvosokat kiosztva szüljön hüvelyi úton. Ha igazi ősasszony, mindezt otthon egy kis sámlin tegye.

- szoptasson érettségiig

- sportoljon szülés napján is munka után.

- sportoljon szülés utáni héttől már - különben elhagyja magát.

- ne hordjon otthon macinacit, sminkeljen az újszülött mellett, különben "nem ad magára".

- és természetesen mindig valami szürreális agyament idea, kép legyen a mérce.


Hova tart a világ...

Elszomorított némely hsz.

Ez van.

Egyetek bambuszrügyeket meg fűmagcsírát......

42. 585a7aa9ec (válaszként erre: 40. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 22. 11:35
Persze hogy nem az. Én is járok sportolni,most is onnan jöttem, csak mértékkel, és nem kell koplalni mellé
41. 585a7aa9ec (válaszként erre: 39. - Epervirág)
2018. dec. 22. 11:34
ezt ragadtam ki mert a babapocak volt a téma.A dohány alkohol, azt most miért írjam ide? Nem ide vág
40. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 39. - Epervirág)
2018. dec. 21. 22:01
Szerintem a sport terhesség alatt, nem is elítélendő. Ha orvos engedi, tök simán belefér. :)
39. epervirág (válaszként erre: 38. - 585a7aa9ec)
2018. dec. 21. 20:41
De ez igy van.De vannak sajnos drogos,alkoholista vagy terhessèg alatt cigizik ez mind elitèlendő csak te egy dolgot ragadtál ki,hogy terhessèg alatt sportolnak.Holott annyi elitèlendő dolog van amit terhes nők csinálnak.
38. 585a7aa9ec (válaszként erre: 37. - Epervirág)
2018. dec. 21. 20:03

semennyiben, de vannak dolgok az életben amik közfelháborodást keltenek, nem csak én vagyok ezen felháborodva, nézz utána neten mennyien mások is. Szóval ez is egy olyan dolog ami közfelháborodást kelt az emberekben.

Miért ha egy anya megöli a született gyermekét, azon is felháborodunk, pedig személyesen nem érint minket a dolog nem?

37. epervirág (válaszként erre: 36. - 585a7aa9ec)
2018. dec. 21. 19:26
Okè abba èn is egyet èrtek veked,hogy ahogy te írod szèt sportolják az agyukat èn is azt mondom,hogy terhesen nem kène.De az ő èletükről ès a gyerekeikről van szó.Tèged ez mennyiben èrint?
36. 585a7aa9ec (válaszként erre: 35. - Epervirág)
2018. dec. 21. 19:17

hát ennyire azért nem...............drasztikus a helyzet

De nem is rólam van itt szó, hanem azokról akik szétsportolják az agyukat, hogy izmosak legyenek terhesen is

35. epervirág (válaszként erre: 32. - 585a7aa9ec)
2018. dec. 21. 19:13
Látom nagyon nem vagy megelègedve magaddal igy a figyelmedbe ajánlok egy tv müsort.A TLC- n szokott lenni du 2- től 4-ig.ha nincs ez az adod a neten is van rajta ez a műsor.A neve 250 kg felett.
34. epervirág (válaszként erre: 32. - 585a7aa9ec)
2018. dec. 21. 19:00
Èn voltam tavaly 60 kg is.( nem voltam terhes)
33. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 3. - 585a7aa9ec)
2018. dec. 21. 18:36

Ez teljesen egészséges. Mindenkinek másképp nő. Az az ismerősöm akiről írtam, mondom 20 hetesen olyan lapos volt, mint a deszka. A csajszi is alapból nagyon vékony. Már azóta három gyereke van és mindegyiknél csak félidő után kezdett látszani a hasa. Másik ismerősöm meg görögdinnye hassal volt, nem értem, hogy bírta el. :D

Ez nagyon változó. Nem mindenkinek van nagy hasa, van akinek meg az van és hatalmas.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook