Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Illik-e adni valamit, vagy valamennyit a hitelügyintézőnek, ha a banktól kapja a jutalékot? fórum

Illik-e adni valamit, vagy valamennyit a hitelügyintézőnek, ha a banktól kapja a jutalékot? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 26. 13:36
köszi mindenkinek a hozzászólást!
6. 35491a860f (válaszként erre: 5. - Jucus70)
2010. máj. 26. 10:07
Bor és virág is felesleges! Aki banki szférában dolgozik, annak nagy pénzek esnek le a tarsolyába. Ne gazdagítsátok mégjobban őket. Költsétek inkább a családotokra. Bort vegyetek a férjeteknek, párotoknak, virágot meg vegyen a férj a feleségének. Jobban megérdemli, mint a hitelügyintéző.
2010. máj. 23. 16:31

Soha !

Horror össszegket kapnak a hiteled után, van aki ha vele kötöd az üzletet, neked ad vissza a jutalékából !!

Ha nagyon meg vagy elégedve esetleg egy csokor virág vagy egy üveg bor jelképesen. De jutalék mellé jatt soha !!!

2010. máj. 23. 12:22

NEM!

Sőt, ha szerződést köttök, ő hívjon meg kávéra, üdítőre, mivel ezt ők elszámolják!!!

3. 35491a860f (válaszként erre: 2. - Lili74)
2010. máj. 23. 12:06

Erről van szó! És ne rontsuk már el mégjobban ezt az országot, ilyen "hála ajándékozási dolgokkal", mert akkor előbb-utóbb már nem lesz olyan szakma, ahol majd ne kellene adni hálapénzt vagy ajándékot azért, hogy az illető egyáltalán a kisujját is mozdítsa!


Gondolni kellene azokra az emberekre és családokra is, akiknek nincs miből ajándékozni, meg hálapénzt adni!!!!


De amíg lesznek emberek, akik mindenért, ami egyébként a világ legtermészetesebb dolga ajándékot akarnak adni, meg hálapénzt, addig ne csodálkozzunk azon, hogy az ország ott tart, ahol most!

2. Lili74 (válaszként erre: 2. - Veroosh81)
2010. máj. 23. 11:38
Az a munkája, ezért kapja a banktól a jutalékot. Nem keveset. Eleinte anno én is tipródtam rajta, majd nem adtam neki. Volt hová tenni a pénzt.
1. 35491a860f (válaszként erre: 9. - Mandulaszem)
2010. máj. 23. 08:52
Felesleges. Banki körökben ha nem érné meg az ügyintézőnek, nem igyekezne annyira azon, hogy mindent, de mindent az égvilágon megtegyen annak érdekében, hogy az ügyfél elégedett legyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook