Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Illatok ott lent.. fórum

Illatok ott lent.. (beszélgetős fórum)


2011. febr. 7. 13:33
mit tudtok az intim zuhanyról? próbáltátok már?
2011. febr. 7. 09:27
Orvos kell mindenképp, de szerintem is gomba, vagy gyulladás lesz, ami viszont kezelhető.
8. Szuszy (válaszként erre: 7. - Honeywald)
2011. febr. 5. 20:24
Na ugye, hogy ugye :)) A váladék lehet gyulladás miatt, lehet gombás fertőzés miatt, lehet gonorrea, bla-bla-bla. Menj el orvoshoz, mert a váladék egy bizonyos mennyiségben (kis) - normális, de ha sűrű, sok van, vagy lökés szerűen távozik, vagy "túrós" , habos, sárga vagy barna.... akkor ott bizony bibi van. Okozhatja fogamzásgátló tabi is, de nagyon egyszerűen lehet gyógyítani, pár nap alatt.
2011. febr. 5. 20:13
uhhh...durva dolgokat mondotok.. vettem kéztörlőt...popsitörlőt :D azzal szoktam WC után törölni magam.. nem az, hogy gyorsan lesz szagos... csak a váladék..ami mindig van.
6. Szilvamama (válaszként erre: 4. - 745c235007)
2011. febr. 5. 19:42
Hát igen, ha valaki érzékeny rá, az illatosított tisztasági betét is bekavarhat akár ...
5. a14deb9047 (válaszként erre: 4. - 745c235007)
2011. febr. 5. 19:37
Ne legyen fehérített, illatosított.
4. 745c235007 (válaszként erre: 3. - Szilvamama)
2011. febr. 5. 19:33
Tapasztalat: nagyon nem mindegy hogy WC papírt vagy törlőkendőt használsz!!!
3. Szilvamama (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2011. febr. 5. 19:28
Valószínűleg van valami problémád, ha ilyen "gyorsan" szagos lesz fürdés után. Bár nem írtad, hogy meyik részről jönnek, de esetleg egy alapos szőrtelenítés, valamint a nedves WC papír használata sokat dobna a komfortérzeteden. Az sem mindegy, hogy mivel mosasdzil, mindenképpen intim mosakodógélt javsolnék ...
2. Szuszy (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2011. febr. 5. 17:41
Véleményem szerint meg kell szüntetni az okot. Hiába mosakszol rendesen, az nem elég. Ha a heveskedés előtt fürdesz közvetlenül, akkor is lesz "szaga" ha gyulladásban van belül valami. Általában ez az ok, vagy hasonló. Irrigálni lehet, de attól nem lesz illata. Orvos kell minél előbb és rendbe fog jönni. Mondd el hogy előzőleg csak átmeneti volt a javulás. Lehet a partnered okozza.
2011. febr. 5. 17:32

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy kinek voltak már olyan gondjai, hogy például lefürdött, 4-5 órára rá heves vetkőzés...és mégis jött a kellemetlen szag..csak picit, de mégis... voltam vele orvosnál, adott gyógyszert, 3db-osat... hatása volt kb 2hónap.. de hallottam ám másfajta gyógyszerekről is, belső tisztitásról stb...ezek érdekelnének engem, hogy kinek mi vált be ugy igazán? természetesen orvoshoz is fogok menni egy héten belül, de folyamatos védelemre is szükségem van, ami elérhető, és nem csak vegyszeres gyógyszer.


köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook