Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ilcsi néni kozmetikumai? Ki mit gondol ezekről a termékekről? fórum

Ilcsi néni kozmetikumai? Ki mit gondol ezekről a termékekről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
7. fc0df808b3 (válaszként erre: 5. - 54988eb416)
2009. ápr. 3. 23:00

Szia!


Én használtam már azt a 2 pakolást, amivel hámlasztanak, nagyon jó és valóban látványosan javul tőle a bőröm. Szerintem próbáld ki valamelyik kozmetikában és utána már tudsz is venni kis mennyiségekben otthonra. Először mindenképp kozmetikában próbáld, mert nagyon meglepődhetsz a hatásán! :)))))

Éget, mint a tűz! :DDDD


Amúgy jobbak az Ilcsi termékek, mint azok a kozmetikumok, melyeket hálózaton keresztül lehet megrendelni! Ez natúr összetevőkből áll, magyar termék és teljesen tiszta!!!!!

Szóval szerintem nyugodtan vegyél belőlük, nem fogsz csalódni! :)

2009. ápr. 2. 22:29
bocsánat elirtam biológiai
2009. ápr. 2. 22:28
én az AHA biolúgia hámlasztókrémetszeretném kipróbálni az 1ik lány azt irta h neki nagyon bevált eltünteti a hegeket, nekem pedig pont erre lenne szükségem mert a homlokom és az állam eléggé heges piros foltos. Mit gondoltok próbáljam ki? csak az a baj h azt se tudom h honnam szerezhetném be :(
2009. ápr. 2. 21:02
Olyan minrt minden más kozmetikum:)Ne jobb,ésnem rosszab ,pénzbevétel a terjesztőknek a használóktól.
3. Sena
2009. ápr. 2. 21:02
Én használtam régebben, de már nem is emlékszem mit. De jó volt. Az a tudat is jó, hogy természetes anyagokat kenek magamra. Sajnos a mostani kozmetikusom nem használ ilyeneket és nem tudom hogy egyébként hol lehet kapni.
2009. ápr. 2. 21:00
Nekem bevált, de a barátnőm allergiás rá:(
2009. ápr. 2. 21:00
Ilcsi néni kozmetikumai? ki mit gondol ezekről termékekről
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook