Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikres anyukáktól főleg! Hányadik héten kezdett a méhszáj kinyílni? fórum

Ikres anyukáktól főleg! Hányadik héten kezdett a méhszáj kinyílni? (beszélgetős fórum)


2016. márc. 29. 16:35
Szia! Ikres anyuka vagyok :D Ha nem görcsölsz, nem fáj a hasad, akkor nem hiszem, hogy gond lenne, de oda kell figyelni. Én nem nyíltam egyáltalán, 1 nappal a szülés előtt még zárt voltam. De nem egy ikrest ismerek, akik 18 hetesen is akár nyíltak, kórházban még rengeteget tudnak tenni Ismerek olyat, aki megjárta huszonhetesen a szülőszobát (!!!), de visszatartották neki, és végül rendes időben, prg. császárral szült. Írok privát üzenetet, ajánlok egy ikres csoportot, ahol ezekre a kérdésekre szívesen válaszolnak ikres anyukák/kismamák :D
2016. márc. 16. 19:56
Nem feltétlenül ártott. Én a 31. héten voltam uh-n az ilrekkel semmi panasz nem volt, de kiderült hogy összehúzódások vannak és egy ujjnyira nyitva vagyok. 34+6-ig bírtuk egyben, aztán császár rossz áramlás miatt. De volt egy szobatársam aki nem nyílt , semmi baj nem volt és 38 hétre császározták a babákkal. Akkor az volt a módi hogy 32. héten befektetik az ikreseket panaszmentesen is. Hátha Te megúszod. Szép terhességet és babázást! A legszebb dolog az ikrekkel lenni :)
2016. márc. 16. 19:52
Nekem 4. terhesség volt, így a 18. héten már kezdtem nyílni.
2016. márc. 16. 18:10
24 hetes vagyok, múlt pénteken még zárt voltam, de sok dolgom volt a hosszú hétvégén (szinte csak délután tudtam ledőlni) s félek hogy kinyílok, mert akkor rögtön beküldenek a kórházban. Nem görcsöltem viszont. Árthatott annyira ez a pár nap hogy elkezdjek kinyílni? Pénteken megvizsgálnak megint

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook