Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikrekkel a játszótéren fórum

Ikrekkel a játszótéren (beszélgetős fórum)


2011. máj. 16. 17:39
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :-)
14. Lisy50
2011. máj. 15. 08:13

Én ikerunokás nagymama vagyok, egyedül nagyon nehéz, pláne ha kicsik! Én is azt gondolom először menj valakivel, mert ez gyerektől függ, nálunk sosem akartak együtt lenni, a csúszda és a mászóka 1 emberes, és én megmondom őszintén egy másik anyukára biztos nem bíznám ismeretlenül a gyerekem!-Ne haragudj martin, mindenki más!

Viszont láttam olyan ikres anyukát, aki másfél éves fiúkkal egyedül volt, de azok ültek a homokozó közepén és el sem mozdultak onnan!:)

A legjobb tényleg egy kis játszótér!

13. martin3 (válaszként erre: 1. - Ikrekanyukája)
2011. máj. 14. 21:50
nyugi! ki fogod találni, a többi szülő is figyel ám a másik gyerkőcra...nekem 4 van és 4felé szaladok(képletesen:) Meg kell tanulniuk, hogy nagyjából maradjunk 1 helyen. Amíg az egyik hintázik a másik homokozhat(nem kell feltétlen ugyanazt csinálni) de fogod tudni "irányítani" őket, ha az egyik mászókázni, csúszdázni akar, vidd oda a másikat is, felkeltve az érdeklődését. Később ha már kialakul bennük, hogy mi a kedvenc időtöltésük, amelyik pl homokozik arra a másik anyuka tud figyelni, amíg a másikkal mászókázol, csúzdázol.
2011. máj. 14. 20:56
Szia! Te ismered Őket, hogy milyenek, hogy fogsz e tudni boldogulni Velük! Nekem szerencsére mindig a nagy tesót követték, engem pedig mindig szemmel tartottak ott vagyok e még!:) Bár azért volt úgy hogy háromfele rohantak....hát az izgi volt, mivel a nagy tesó és a kicsik között 2,5 év van!
11. Laleh
2011. máj. 14. 20:56

Nekem is ikreim vannak.

Amíg kicsik voltak, az volt a szabály, hogy csak ugyanannál a játéknál lehettek.

Ha ebből hiszti volt, irány haza, még akkor is, ha csak 5 perce voltunk ott. Ebből nem engedtem.

Hamar megtanulják, hogy nem jó móka 2 felé szaladni.

2011. máj. 14. 20:55
A barátnőm akinek ikrei vannak egyedül nem jár pont ezért, mert kétfelé szaladnak. Csak akkor mennek ha valaki még el tudja kísérni. Már gondolkodott rajta, hogy beszerez egy gyerek-pórázt (vagy nemtom mi a neve...) :D
2011. máj. 14. 20:03
Én nem vagyok nagy segítség,mert el sem bírom képzelni!!!!!!!!!!!
2011. máj. 14. 19:37

Szia,ha először mentek,menj a pároddal,ha meg tudjátok oldani(hétvégén vagy amikor Ő is tud menni)és aztán meglátod,hogy bírod-e majd egyedül velük.

Mi először így mentünk,együtt!:-)))

2011. máj. 14. 19:33
Nekem a lányaim borzasztó elevenek, egyik itt másik ott így ilyen helyekre csak együtt megy a család. Az udvaron van játszótér nekik oda egyedül is lemegyek de játszira sose, pedig már lassan 3.5 évesek.
2011. máj. 14. 17:38
Az én srácaimnak teljesen más az érdeklődési köre, ha az egyik a homokozóban van, akkor a másik tuti a csúszdán:D. Az első időszak nagyon rohangálós volt, tökre irigyeltem a homokozóban ülő anyukákat, hát nekem rohangálni kellett. Még most is mondjuk, de már nem érzem annyira fárasztónak.
2011. máj. 14. 17:34
Szia! A nagy játszóterek két emberesek:) a kisebb játszótéren egyedül is elboldogulsz, ha teljesen eltérő az érdeklődése a két lurkódnak. Ne aggódj találsz megfelelő játszót! Én személy szerint a jól belátható kisebb játszókat szeretem, ha zárható az viszont tuti!
2011. máj. 14. 17:29
Ahogy két testvér megmarad egymás közelében, úgy az a tapasztalatom, ahogy látom az ikrek is :) Jön magától minden, csak nyugi.
3. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Ikrekanyukája)
2011. máj. 14. 17:26
hát azthiszem meg fogsz tanulni kétfelészaladni hamarosan:D gratulálok az ikrekhez, de ötletem az nincs, van az a bébipóráz de hát nem tudom mennyire jó ötlet
2011. máj. 14. 17:15
Hogyan lehet két egykorú totyogóval játszóterezni? Ketten kétfelé fognak szaladni, attól tartok? Hamarosan vinni akarom őket, hogy közösségben legyenek, de még mindig csak két kezem van. Más ikresek ezt hogy oldják meg?
2011. máj. 14. 17:13
Ikrekkel a játszótéren

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook