Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ikrek férfi, ismeri valaki?tulajdonságai? fórum

Ikrek férfi, ismeri valaki?tulajdonságai? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
89. Zizisicc (válaszként erre: 87. - A14deb9047)
2010. jún. 7. 10:04
Whow! :o)))))))))
2010. jún. 7. 10:02

Ellentétes karakter. Folyton nyugtalan és ideges lévén, az Ikrek férfi mindig eltitkolja valódi szándékát. Látszólagos kimértsége ellenére az Ikrek meglehetősen állhatatlan és hanyag, sosem tudja mit hova tesz, s ha valamibe belefog, hamar elfelejti mit is akart. Ezzel együtt sosem hajlandó elfogadni valamely szigorúan előírt programot s még kevésbé azt, hogy az idő rabszolgája legyen.


Sokoldalúsága révén mégis elbűvölő még akkor is ha sok mindenbe belekezd de türelmetlenségében semmit sem fejez be. Esetleges kudarcai nagyon lehangolják és önváddal telítik. Bizonytalankodásai ellenére, szereti ha ellentmondanak neki. Ragyogó ötletei révén hamar érvényesül, de mert nem kitartó és hamar elunja magát, gyakran változtatja a munkahelyét.


Az Ikrek férfi a gyors és helyes megoldások embere, övé a jelen és a jövő. Kiváló stratéga, szellemes és nagyon szórakoztató. Mondanivalóját könnyedén megfogalmazza, nem vesz pompázatos mondatokba. Nagyszerű szónak és valódi értelmiségi. Sajnos, mindezen jó tulajdonságok olykor elhalványulnak pillanatnyi állhatatlansága miatt. Az Ikrek férfi szervezete sokat elbír s annak ellenére, hogy tervei néha meghaladják fizikai erejét, szellemileg képes felülkerekedni a nehézségeken. Az Ikrek szülöttei közt gyakori a géniusz. általában mindenhez értenek: matematika, filozófia, művészetek, kereskedelem. Akad is sok kiváló szellem köztük, nagy tudós, művész, irodalmár. Az Ikrek férfi bölcs, büszke és éber - igazi vezető. E mellett felettébb szórakoztató, csak ne dühítsék fel, mert akkor megfékezhetetlen. Egyes források szerint az Ikrek férfi valódi kincslelő - gyakran rátalál az altalajban rejlő ezüstre, drágakövekre.


Az Ikrek férfi temperamentuma


Az Ikrek szülötte afféle örökmozgó. Hirtelen cikázik egyik embertől a másikig, áttér egyik tevékenységről a másikra, mintha egyetlen nap alatt egész életet akarna leélni. S mindezt könnyedén teszi, ahogy a kalandok és az utazások sem jelentenek gondot neki. De épp mert túl sokat dolgozik, hamar kifárad. Szüksége van a gyakori, hosszú szünetekre.


Az Ikrek férfi érzelmi élete


Az örök szerelmes típusa. Nem veti meg az új kalandokat. De mert a szentimentalizmus nem kenyere, nem a nők jelentik számára a legfontosabbat. Annak ellenére, hogy rámenős, közelsége sosem fárasztó. Az intimitásban mesterien képes megteremteni a jó hangulatot és partnernőjében fellobbantani a kéjt. Mert nem rabja az érzékeinek, képes kívülállóként szemlélni mindent és megteremteni a legalkalmasabb, csillogó környezetet, a legjobb hangulatot. Rafinált szerető, aki sosem esik a rutin áldozatául.


Az Ikrek férfi családi élete


Az Ikrek férfi sosem hajlandó elfogadni egy nő hatalmát, még kevésbé egy feleség uralmát. Különben jó férj. De jó, ha az asszony vigyáz a családi kasszára, mert az Ikrek férfi hajlamos hirtelen ötletei alapján költeni a pénzt.

2010. jún. 7. 09:58

Az Ikrek jellemzése


(Gemini, május 21 - június 21)

Az Ikrek nő jellemvonásai


Az Ikrek csillagjegy női szülötte igen szórakoztató teremtés, aki mellett sosem unatkoznak a barátai. Látszólagos hidegsége ellenére rejtélyessége vonzóvá teszi. Az Ikrek nőnél az ész uralja a szívet.


Szellemessége révén mindig érdekes irányba tereli a társalgás folyamát. Mindig együttérzéssel meghallgatja a másikat és érdeklődik embertársai gondjai iránt s szükség esetén szívesen segít. Barátságos, mindenre megoldást akar találni, szívesen ad tanácsot, csakhogy mindenki elégedett legyen. Barátaiért bármilyen áldozatra képes.


Sosem feledkezik meg szerettei évfordulójáról, szeret meglepetést szerezni. Bár önmagában folyton nyugtalan és nem mindenkit kedvel, azt szeretné, hogy őt mindenki szeresse. Közeli barátaival nyílt, de eléggé csapodár, mert soha senki sem képes birtokolni őt. Az Ikrek nő sosem lesz valaki beosztottja. Sokoldalúsága és összpontosító ereje révén gyakran két-három dolgot is végez egyszerre. Ez vonatkozik a szerelemre, a gondolataira is. Mindig saját reflexeire támaszkodik és képes gyors döntéseket hozni. Csakhogy bármennyire is érdekes lenne, semmit sem képes befejezni. Persze, ismeri saját gyengéjét, szeretné is kijavítani, de amint meglát valami újat, máris elveszti megfontoltságát és az új felfedezésért lelkesedik. De idővel azt is megunja és megint újabb ás újabb dolgok, érdekesebb feladatok vonzzák, anélkül, hogy az előzőt bevégezné. Ezért sok veszteség érheti. Az Ikrek nő hol vidám, hol szomorú, örökös elégedetlen.


A legbecsesebb számára a függetlenség. Ritka kezdeményezőkészsége és nagyszerű éleslátásra eredményeként szakmailag és az üzleti életben is sikeres. Csakhogy folyton kétségek marják, ezért csakis sok-sok türelemmel oldhatja meg a gondjait.


Az Ikrek nő temperamentuma


A családi gondokban az Ikrek nő sosem pazarolja idejét valamely már eldöntött, megoldott dolog újbóli felvetésére. A folytonos változás híve, akit csakis az új felkutatása érdekel. De ehhez szüksége van mind erkölcsi, mind fizikai támaszra.


Az Ikrek nő érzelmi élete


Az Ikrek szülötte a tökéletes nő. A párkapcsolatban előforduló vitákból mindig győztesként kerül ki, mely épp nőiességének köszönhető. Ha netán félrelép, sosem érhető tetten. Ilyen asszonnyal élni nem könnyű, sőt fárasztó, de ugyanakkor elragadó ez a lángoló nőiesség. Az Ikrek nő egyszerű és közvetlen, nem sokat lelkizik. Mindig a kedve szerint cselekszik, nem szereti, ha sürgetik. Valódi univerzuma a romantikus szerelem. A párkapcsolatban általában ő a kezdeményező, nagyon kíváncsi és lelkesedő, aki sosem restelkedik a magatartása miatt.


Az Ikrek nő családi élete


Az Ikrek nő kiváló élettárs, mindig komoly támaszt jelent a férjének. Racionalitása ellenére, a férje kedvéért képes türelmes és érzéki lenni. Egyetlen hibája, hogy nem kitartó.

2010. ápr. 11. 19:58

Az én volt férjem vízöntő de a mostani párom ikrek!

az elején volt elég harc de ma már minden okés!csak tudni kell kezelni a dolgait!:)Ja és én kos vagyok:)))tehát velem sem egyszerű!

85. lilluska25 (válaszként erre: 84. - 9242a6388c)
2010. ápr. 11. 14:36
HÁÁÁt érdekel a horoszkóp :)
84. 9242a6388c (válaszként erre: 83. - Lilluska25)
2010. ápr. 11. 14:26
No, én vagyok ilyen felkészült...:o)!!!
83. lilluska25 (válaszként erre: 81. - 9242a6388c)
2010. ápr. 11. 14:24

persze meg azért Jól is néznek ki,de ami nekem volt velük tapasztalat az az h nagyon iszonyat karrierista (asszem a vizöntö is) pénz érdekli semmi más és iszonyat racionális.nem az érzelmeire hallgat.


apropó.


kos,bak ,mérleg mi nem volt még ?akikrol nem beszéltünk?azokrol mit tudtok?én röviden:


bak azt mondják nem jó.



kos az van egy ismim,elmegy,voltam vele is,nem nagy szám


nyilas,nah mivel énis az vok valszeg kurvára nem jönnénk ki,több ismim is van,és valoban,eröszakos rámenös stb, nem kéne.



mérleg az jóó még,szerelmes voltam egybe,mai napig irogat, nem idevalosi még angliában ismertem meg,de ez a nemtudja mit akar tipus.össze viszsa variál,filozofálés persze igérget ö is.de föleg hogy agyal és nemtudja mi legyen,olyan határozatlan,de jó jegy.


bika :asszem az is jó jegy,akiket ismertem segitökészek voltak nagyon,család fontos neki.

82. lilluska25 (válaszként erre: 65. - Db00f9d23d)
2010. ápr. 11. 14:20

mondassz valamit :) sosem akartam rákkal mert nemtudom,mint mondtam hozzám képest papucsok,tüzjegy vagyok,Ök nem,olyan langyosak.


de egy rák sráccal keverek egy ideje,itt lakik,néha összejövünk,csak igy sex,de az jó vele,tényleg.


kikkel jó még ?

81. 9242a6388c (válaszként erre: 77. - Lilluska25)
2010. ápr. 11. 14:18
Szerintem nem lehet ezt ennyire kategórikusan kijelenteni....:o). Ismerek olyan szűzet akit nem annyira... de van nagyon jó fej szűz is!!!!
80. lilluska25 (válaszként erre: 60. - Db00f9d23d)
2010. ápr. 11. 14:17
Milyen ikrek???nem azt mondtad h nem kell több ? vagy csak kihasználni akarod ?:)
79. lilluska25 (válaszként erre: 57. - 04e95f637a)
2010. ápr. 11. 14:17
nagyon erös egy jellem.maműm 85 évesen mai napig kioszt bárkit stb:)
2010. ápr. 11. 14:16
:o)))...
77. lilluska25 (válaszként erre: 65. - Db00f9d23d)
2010. ápr. 11. 14:16
ja bocs nem olvastam,a halak nö az jó ! amugy a jegyek férfiakban és nökben mások,de pl nem minden azért.a szüz nö sem jó,skorpió nö sem,mamám az,iszonyat.....
76. lilluska25 (válaszként erre: 74. - 9242a6388c)
2010. ápr. 11. 14:14
akihez passzol a szűz biztos jó,nekem volt,anyámnak is az van,nem kellene még egyszer.
75. lilluska25 (válaszként erre: 68. - Db00f9d23d)
2010. ápr. 11. 14:14

:9

te milyen jegy vagy ?

2010. ápr. 11. 13:59
És milyen a rák pasi? :o)... Szerintem semmi baj a szűzekkel...
73. a1baa7edcc (válaszként erre: 66. - Db00f9d23d)
2010. ápr. 11. 13:57
Mi a baj a szuzekkel? O.O
2010. ápr. 11. 13:55
A régi énedhez képest súlyosbodott az állapotod. Nem kértél segítséget? Pedig nagyon sokan ajánlották. Ne halogasd, mert csak rosszabb lesz.
2010. ápr. 11. 13:18
Van egy árnyékom, aki topikról,topikra követ :)))!! Szívesen segítek neki mentális kérdésekben...:), mint azon akkorát mosolygott, láttam...:).
2010. ápr. 11. 13:17
:)))) ha-ha-ha
69. db00f9d23d (válaszként erre: 57. - 04e95f637a)
2010. ápr. 11. 13:16
Ebben a topikban csak a férfiakat elemztem idáig!!A nök mások..., róluk nem is tudok sokat, a barátnöm is skorpió, jó barátnök vagyunk!
68. db00f9d23d (válaszként erre: 55. - Lilluska25)
2010. ápr. 11. 13:14
Igen, kicsi és vékony is :)), vagyis nem túl vastag :)))))) !
2010. ápr. 11. 13:13
Látom, már megint gerjedsz!!!!
66. db00f9d23d (válaszként erre: 48. - 62cc0f78ae)
2010. ápr. 11. 13:12
Undorító állatok! Én megfogadtam jó pár éve, hogy ha szüz kerül a közelembe, azt alapból megszivatom. Azóta se volt szerencsém hozzájuk :)))! Szerintem emiatt nagy ívben kerülnek :)) ! De nem adom fel, a szüz megkapja. Elején fanatikusan rajong, akkor kell elhajtani!!
65. db00f9d23d (válaszként erre: 47. - Lilluska25)
2010. ápr. 11. 13:10

Ááá, ikreket nem lehet átverni, nem érdekli öket, nincs lelkük, nem érdekli öket semmi, sajnos nem lehet nekik ártani. Még a kezdetek kezdetén kell velük szemétnek lenni. Azén szemét ikrem az elején mindent bevetett, amikor nekem nem kellett, nagyon kész volt!!! Én már évek óta csak beszólok neki, ha eszembe jut, ó vele veszekedni :)), és a hülye ikrek még ebben is benne van.



Halak vagyok!! Ezért szeretnék halakat :), nagyon különlegesek vagyunk, de ha papucs, akkor nem kell. Rák sértödékeny, de jó az ágyban! A halak is szerintem, be kell egyet szereznem!! Egy próbát megérnek, még ha papucsok is!!

64. homokóra (válaszként erre: 57. - 04e95f637a)
2010. ápr. 11. 13:09
A férjem is skorpió, és a lányom is..meg vagyok velük elégedve:)
63. homokóra (válaszként erre: 52. - 04e95f637a)
2010. ápr. 11. 13:07
Nem vagy egyedül:)
62. db00f9d23d (válaszként erre: 46. - Lilluska25)
2010. ápr. 11. 13:05
Akkor nem kell az oroszlán, maradok a skorpiónál, ök rajonganak értem és hüségesek, de csak addig, amíg én is rajongok értük! :)
2010. ápr. 11. 13:04
ÁÁÁ, most már értem docens miért írt az ikrek közbeni ájulásról :)) !!! Elöször azt hittem ö nö, de megnéztem, férfi, és nagy valószínüséggel ikrek...:))))) Na pont erröl beszéltem :)), nagyot mondani azt tudnak!! Volt nekem egy ikrem, ugyanigy elöadta magát én meg teljesen odavoltam, aztán mint kiderült nem is volt akkora szám, mint a szája..., ezt persze a szemétsége után meg is mondtam neki :)))))))))))), hogy milyen béna volt :)) !
60. db00f9d23d (válaszként erre: 45. - Lilluska25)
2010. ápr. 11. 12:59
Nem csúnyák, de idióták! Amúgy az éjjel épp a kiszemelt ikremmel álmodtam, izgalmas volt!!! Kell! De csak kipróbálni! Ha valaha idöt szakítok rá, majd megirom itt! :))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook