Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ikrek "betegség"? fórum

Ikrek "betegség"? (beszélgetős fórum)


2010. dec. 10. 08:56

Azért kicsit megcáfolnám ezt a kitartás dolgot....ha már valami nem érdekli az embert,ha nincs meg a motiváció,vagy ha nem "muszáj" kategória,minek is kitartani?:))

Szép dolog persze,ha valaki valamit elhatároz ,és akkor foggal-körömmel véghez is viszi,de egy ikreknél ez nem mindig tűnik jó tulajdonságnak,némely esetben rugalmatlanságnak ítélné,amit viszont nagyon nem szeret........


már,mint magamról írtam,lehet ,hogy ez csak az én ikrekségem ismérve:))

14. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 13. - Elszabadult hold)
2010. dec. 10. 06:40
nem csak az ikrekre vall a kettősség, a vízöntőkre is, mivel 2 bolygó is hat rá.
13. elszabadult hold (válaszként erre: 1. - Ronybaby)
2010. dec. 8. 09:17
Így van, én is így vagyok ezzel, illetve jellemző rám az esetek nagy részében. Viszont előfordul a másik eset is, amiről itt már írt valaki: ha nagyon fontos és érdekes a dolog amit véghez kell vinni, akkor azt tűzön-vízen át! Ebben is megnyilatkozik például az Ikrek jegy kettőssége.
2010. dec. 7. 21:40
A levegő jegyűekre általában igaz. Én vízöntő vagyok, s hamar elunom a dolgokat.
2010. dec. 7. 21:35

Örülök, hogy nektek ez a legrosszabb tulajdonságotok az Ikrek jegyben.:D:D:D


Én nagyon sok mást rühellek...régebben én is türelmetlen voltam, hamar meguntam dolgokat, de ma már nem annyira. Vannak dolgok, amikkel órákat el tudok ütni, de ami nem érdekel, nem ülök addig ott, míg meg nem csinálom...

De ez szerintem akarat kérdése.

10. Zizisicc (válaszként erre: 9. - Sunshine24)
2010. dec. 7. 20:53
Akkor Te bizonyára kivétel vagy ..... ;o))
9. sunshine24 (válaszként erre: 5. - Zizisicc)
2010. dec. 7. 20:41
Én nyilas vagyok, az aszcendensem viszont oroszlán. Mégsem illenek rám egyik jegy tulajdonságai sem. Szóval én nem hiszek az ilyesmiben.
8. Bri* (válaszként erre: 1. - Ronybaby)
2010. dec. 7. 16:50
Nem is tudom... Én Ikrek vagyok, de nem tudnám így egyértelműen kijelenteni, hogy hamar megunom. Inkább azt, hogy azonnal akarok mindent. Ha meg sokáig várok rá, mire megkapom, már nem is örülön neki annyira.
7. Bucóka20 (válaszként erre: 1. - Ronybaby)
2010. dec. 7. 14:48
Ikrek vagyok.:) És pontosan ilyen tulajdonságokkal is meg vagyok "áldva".:)
6. 91c956613e (válaszként erre: 1. - Ronybaby)
2010. dec. 7. 14:30

Amit leírtál nagyon sok emberre jellemző.Nem kell

ikrek jegyűnek lenni.Ne más ítélje meg,hogy mi ér-

dekes számodra.A kitartás rajtad múlik.

5. Zizisicc (válaszként erre: 4. - Sunshine24)
2010. dec. 7. 14:18

Az embereket nem lehet beskatulyázni, de a tulajdonságokat viszont igen ..... amiről a fórumindító mesél, az bizony ikrek analógia ..... de ez nem jelenti azt, hogy minden ikreknél megnyilvánul vagy ugyanúgy nyilvánul meg ..... azokra is jellemző lehet, akik napjegy szerint nem ikrek, de az aszcendensük vagy a holdjuk viszont az ......

Apukád az "ikrekségnek" valószínű más aspektusát éli meg ..... :o))

2010. dec. 7. 14:13
Apukám ikrek, de nála kitartóbb embert nem sokat ismerek. Mindenki más, rohadt nagy marhaság beskatulyázni embereket csillagjegy alapján.
3. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Ronybaby)
2010. dec. 7. 14:04

Ez így van.

Sajnos...nem sajnos....:)))

2010. dec. 7. 14:02
Igen, ez általában ikrek vonás ....
2010. dec. 7. 13:52

Ikrek jegyűeket kérdezném, hogy ők is hamar megunnak e dolgokat és hamar elvesztik az érdeklődésüket valami iránt?

Rossz, hogy nincs kitartásom csak addig amíg valami érdekel. Míg más szerint rengeteg dolog történik velem azt én unalmasnak élem meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook