Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikermanóim születése fórum

Ikermanóim születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ikermanóim születése

2010. máj. 21. 20:18

gratulálok Fannihoz és Vikihez én is..csoda szépek,és csoda ügyesek is...:)))

sajnos engem nem lep meg,hogy nem figyeltek oda,tudom miről beszélsz,szerintem te is....:/

14. jolie
2010. máj. 16. 22:38

Gratulálok, gyönyörű babák.

Mellesleg én is aug.01-jén születtem. :-)

2010. máj. 16. 19:25
De jó, hogy megszülettek! Gyönyörűek a lányok! Gratulálok a szép kis Családodhoz! Minden jót Nektek!
2010. máj. 16. 18:54
Gratulálok a babákhoz sok boldogságot egészséget örömet az egész családnak!
2010. máj. 16. 15:14

Gratulálok a babákhoz! Sok egészséget!!

Viszont a kórházak nagyon sokat bénáznak, nálam is volt gubanc egy nyugtatót adtak szülés elején..a nem normálisak, én meg nem tudtam..szerencse hogy nem történt nagyobb baj nálatok!! ÉS az a szomorú,hogy ezekért nem vállalnak felelősséget! Na mindegy...

Szóval szép gyereknevelést :) olvasnék még szívesen milyen lehet ikrekkel élni a mindennapokban,mikor szopiznak,mikor éjszaka alszanak vagy nem :P :)))

Üdv.: Ivi

2010. máj. 16. 14:28

gratulálok!

Egyébként ikreknél általában csak a szülés alatt fordulnak be a bébik :D öcséim is így voltak és természetesen születtek 22 éve a kórházban.

Sajnálom ami történt, de túl vagytok rajta és legyetek nagyon boldogok!

2010. máj. 16. 13:12
Köszönöm szépen :D Sajnos megtörténhetnek ilyen dolgok, de hál istennek túl vagyok a történteken. A lényeg hogy nem jött nekik össze hogy kicsináljanak, és van 2 gyönyörű lánykám :D:D
2010. máj. 16. 13:01

Szia látom megjelent a cikked:-)Nagyon jól és szépen leírtad!Hát sajnálom hogy ilyen is megtörténik manapság!


De szépek voltak a lányok újszülöttnek is:-))))

2010. máj. 16. 11:33

Szia!

Gratulálok az ikreidhez!Néztem a képeidet és gyönyörűek a lánykák.És mennyire egyformák.

Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!!

Nekem is ikreim vannak(kétpetéjűek,fiú-lány).

Sok erőt és kitartást kívánok még!

6. Zezi
2010. máj. 16. 11:30
Gratula a babákhoz és a cikkhez is. Remélem hamarosan személyesen is megismerhetlek benneteket :)
2010. máj. 16. 11:26

Gratulálok a csodaszép babáidhoz és a cikkhez is! :) Próbálj túllépni azon, ami az altatásnál történt, hogy ne ez a keserű emlék maradjon meg legerősebben a szülésről. :) Régen én sem gondoltam, hogy lesz gyerekem, bár még most sincs, de leginkább azért "szorítok", hogy ikrek legyenek. (Még úgyis, hogy az ikerterhesség veszélyeztetett is egyben.)

Sok örömet, nagyon jó egészséget és hosszú, boldog életet kívánok a családodnak! :)

2010. máj. 16. 11:10
Gratulálok a cikkedhez!! :))) Pusza!
2010. máj. 16. 10:27
Gratulálok nektek és jó egészséget kívánok:-))
2010. máj. 16. 10:24

Gratulálok!!

Én mindig sok gyerekre és ikrekre vágytam ,de egy fiam lett. Imádjuk egymást!

Nem volt ez korán ,még lehet tesó melléjük :)

Sok sok örömet és nagyon jó egészséget nektek!!!

2010. máj. 16. 10:08
Régen sosem gondoltam volna, hogy gyerekem lesz. Azt pláne, hogy ikreim. A kezdeti bizonytalanságok után, félelem után mégis a legbüszkébb voltam, hogy engem 2 angyalka is választott. Nem volt teljesen problémamentes szülés, de van két gyönyörű lányom, akikért összetehetem a két kezem. Igaz, 22 éves fejjel lettem kétszeres anyuka, de nem bánom!

Ugrás a teljes írásra: Ikermanóim születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook