Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Iker kocsi fórum

Iker kocsi (beszélgetős fórum)


2016. máj. 5. 18:57
semmiképp ne egymás mellettit vegyél, a legjobb sztem az egymással szembeni, olyanból próbálj meg hasznosat venni, pl. lenn legyen tartó, ahova pakolni tudsz
2016. máj. 5. 15:42

Négy éve Bébé Confort Twin babakocsi után kutattam, mert akkor már éppen leálltak a gyártásával.

Egymás előtti volt. Az ülés részt úgy lehetett tenni, ahogy akartuk, egymással szembe, vagy háttal. Amíg a gyerekek el nem érték a 1/2 évet nagyon jól funkcionált, de amint a súlyuk nőtt, egyre nehezebb lett irányítani a babakocsit, illetve járdaszigetre felemelni.

Utána lett

[link]


Ezt nagyom könnyű volt kezelni, nagyon könnyen fordult, és tényleg könnyű volt nyitni csukni. Kocsiban aránylag kis helyen elfért.


Vedd figyelembe azt is, hol fogsz vele közlekedni, ahol nincs járda, veszélyesebb a széles babakocsi, nehogy elsodorja egy kocsi, ahol a járdán parkolhatnak kerékkel a kocsik ott is sok helyen nem lehet elférni a babakocsival, az úttestre kerülni, meg balesetveszélyes.


Boldog babavárást és válogatást!

2016. máj. 5. 14:36

Jane twin two egymás előtti, matrix mozessal, azért jo nemrt a mózes aga a hordozó tehát hogy értsd, kocsiban hordozóban vannak, kikapod a vázat a csomitartóbol , a babákat a hordozóval a kocsibol , két kattinás máris mozessá alakotod a hordozót a babak geringének legjobb fekvő helyzetbe és már mehet s a séta. Nem kell 6 db cuccott rakni 2hordozo 2 mozes 2 sport rész, mert egybe a vna a hordozó és a mozes.


egy hátránya hogy mivel mozes a hordozo nagyobb mint az átlag hordozó, és ne minden autóba fér be. de cserébe neke praktikusaabb és sokkal továb jo mint egy sima hordozó.


Az én ikreim utálták 1 éves korukben hogy valaki hátul ül, ezért mi csereéltük egy mellettire, sportra,.Peg perego aria twin sose vegyeél, szörnyü szar! Hauch roadster duo szuper jo, vagy ha külföldön jártsz a firstwheels ikerje nagyon jo még!


Az előtti kocsi az elején fasza de mikor nagyok és nehezek padtára feltenni az elejétnem egyszerü, bár függ hogy te mekkora avgy,m én 154 cm 55 kg nekem neház volt, a melletti sokkal jobban bejött és nagyon kevés helyre nem férek csak be vele, igen ritka manapság az olyan régi tipusu keskeny ajtó.

sok sikert

2016. máj. 5. 14:22
Nekem egymás előtti volt, szerettem!
2016. máj. 5. 14:20
Szeptember elejére vàrom iker fiaimat,de nem tudom milyen tipusù babakocsit lenne érdemes venni.Gondoltunk az egymàs elôttire,vagy az ikerkapcsosra.Az a lényeg,hogy legyen autos hordozòja is.Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban?Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook