Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » IKEA-s bababútorok, babatermékek fórum

IKEA-s bababútorok, babatermékek (beszélgetős fórum)


22. pritta (válaszként erre: 21. - Moncsicsi83)
2011. dec. 18. 10:15

amit mi vettünk az azért jó, emrt ha már nem kell mint pelenkázó a kilógó részt leszerelve van egy polcos szekrény. direkt így van kialakítva :)


nálunk most ott vannak a gyerek könyvei, néhány játék, feljebb meg a pelenkák, krémek stb.

21. moncsicsi83 (válaszként erre: 19. - Pritta)
2011. dec. 18. 05:24

A műanyag étkészletet mi is néztük, de az odébb van még. Most a pelenkázón agyalunk, hogy érdemes e ott venni, vagy csináljon párom?


Tényleg sok minden jó dolog van IKEA-ban.

20. pritta
2011. nov. 19. 12:18
amúgy elárulom mi akkor költöztünk mikor oylan 32 hetes lehettem. amikro berendezkedtünk semmink nem volt ruhán kívül, így egy nap bementünk és mindent megvettünk ott. hatalmas csomag volt :)))))
19. pritta (válaszként erre: 17. - Moncsicsi83)
2011. nov. 19. 12:14

ami még eszembe jutott h a lámpája ami aplafonon van is ikea-s. olyan kis kék felhőcskés. szereti :)

de mikor enni kezd nagyon jók a műanyag előkék, kiskanalak, poharak, tányérok


van a játékokhoz meg ilyen kis falra tehető több részes tartó. nekük bejött


van még nagyon jó törölközők cukik, vastagok és többféle fazonban


a plédjeik is jók

18. pritta (válaszként erre: 17. - Moncsicsi83)
2011. nov. 19. 09:25

szerintem szopisparna nincs. mi nem ott vettunk.

mi a sima gyerekszőnyegeket vetttük ott. nagyon jók azok is.

17. moncsicsi83 (válaszként erre: 16. - Homern)
2011. nov. 19. 08:24

Szia! tegnap voltunk a budaörsi IKEA-ban, tényleg sok szuper dolog van. A hálózsákok is nagyon jók, szerintem tuti fogunk venni :)Amit én kerestem volna, az még szopi párna volt, de nem találtam. EGyáltalán lehet ott kapni?

A játszószőnyegek is jónak tűnnek, olyan van nektek?

A pelenkázók annyira nem tetszettek, azt majd csinál párom, viszont kiságyat vettünk, hogy tudjunk tervezni a hálóval, mert oda fog bekerülni a pici.

Azt hiszem jó sok dolog fog IKEA-ból a lakásba kerülni babatermékek terén :)


Ha van olyan, amit csak ajánlani tudsz/tudtok, ne tartsátok vissza, mondjátok :)

16. homern (válaszként erre: 9. - Moncsicsi83)
2011. nov. 18. 22:00
bizony,nem csak hálózsák,hanem más 1000 dolog is van :) jó sok időbe telik minden apróságot végignézegetni,de megéri,tényleg jók.mi örököltünk is ikeás hálózsákot,a fiam a 3. gyerek aki hordja (és nem keveset hordták a többiek sem,6 hótól 2 éves korukig jó volt rájuk) olyan mint ha sosem lett volna gyereken.
15. moncsicsi83 (válaszként erre: 14. - Pritta)
2011. nov. 17. 17:07
Jaj, nagyon köszi :)
14. pritta (válaszként erre: 13. - Moncsicsi83)
2011. nov. 17. 16:48
nagyon jól vannak kifejlesztve a drágábbak nem kell tőle félni. kitűnő a tartásuk. a most 13 kg-os fiam alatt sem hajlik be
13. moncsicsi83 (válaszként erre: 12. - Pritta)
2011. nov. 17. 16:40
Első tervek szerint olyan matracot szerettünk volna venni a picinek is, amiben kókusz van, az nagyon jó a gerincnek, de ezek szerint, IKEA-ban a sima matracok is jól funkcionálnak.. :)
12. pritta (válaszként erre: 11. - Moncsicsi83)
2011. nov. 17. 16:33

igen ott vettem. olyat ami elég vastag, nem a legolcsóbbakat. és igen jól :) le nem cserélném.

nem deformálódott el. nem nyomódott be, semmi. pedig 1,5 éve használjuk folyamatosan

11. moncsicsi83 (válaszként erre: 10. - Pritta)
2011. nov. 17. 16:29

Köszike :)


És rácsos ágyba te ott vettél matracot? Ha igen, azzal mennyire vagy elégedett?

10. pritta (válaszként erre: 9. - Moncsicsi83)
2011. nov. 17. 15:40

szánj rá egy pár órát ha mindent meg akarsz alaposan nézni :))))


de nyugodtan vegyél bármit én még nem vettem olyan amivel nem lettem volna megelégedve.

2011. nov. 17. 15:38

Jajj köszönöm ezt a sok hozzászólást. Most konkrétan babaágyat megyünk nézni, muszáj lesz időben megvenni, mert az ágyhoz mérten tudjuk majd a hálót alakítani. Nézegettem neten a többi dolgot is, ezek szerint az etetőszékek, pelenkázók, játékok, mind mind megbízhaóak?


Homern: Wow, hálózsák is van ott? Húha, szerintem ha felmegyünk, sok időt fogok ott eltölteni. Eddig csak neten nézegettük...

2011. nov. 17. 15:33
:):) nálunk is minden IKEA-s, a bútor a rózsaszín-piros mammut sorozat, ezen kívül függönyrúd, képkeretek, kaspók, éjjeli kislámpa, plüssjátékok, fajátékok, ágynemű, gumislepedő, alvózsák (CSÚCSSZUPER), kisebb tárolók... sztem szuper jó minőségű dolgok, elfogadható árakon.
2011. nov. 17. 15:20
Nekünk ikeás a kicsi ruhásszekrénye,a mi gardróbunk,könyvesszekrények,gyerek evőeszközt is ott vettük,fejvédőt,hálózsákot..A bútorok költözéskor teljesen szét lettek szerelve,majd megint összerakva,olyanok mint új korukban.A játékokat is szeretem,minőségi fa játékaik vannak jó áron :)
6. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 4. - Kisszsuzska83)
2011. nov. 17. 15:13
szériát bocsi elírtam.
5. pritta (válaszként erre: 3. - Pritta)
2011. nov. 17. 15:13
nálunk IKEÁs még a babaétkészlet, ivópohara is volt, hálózsák, kispárna, huzatok, lepedők, még plüssállata is az
4. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 1. - Moncsicsi83)
2011. nov. 17. 15:12

Szia!

Nekünk sok ikeás bútorunk van, többek között a bababútor is. Keress rá a honlapukon: Hensvik széiát vettük meg. Szerintem nagyon szép és nem foglal nagy helyet. Stabilnak is stabil, eddig nem volt rá panaszunk. Igaz még csak két hónapja van meg kb, de én imádom. Ja és árban nagyon megéri.

A nappaliban is ikeás bútor van. Azt is nagyon szeretem.

2011. nov. 17. 15:12

én csak ajánlhatom. van onnan kiságy, pelenkázó de textilek is minden.

és a köv. gyerekágyat is ott néztem ki. a közepes űruak szerintem megbízhatóak. nekünk soha nem volt gond vele.

Igaz minden egyéb bútorunk is onnan van :)

2011. nov. 17. 15:11
Nekünk minden bútora ikea-s, és tökéletesek... Csak a falhoz kell rögziteni őket, de ez mindegyikre igaz!!!
2011. nov. 17. 15:07

Sziasztok! Azon anyukákat szeretném elsősorban kérdezni, akik bababútorokat és egyéb termékeket vettek már IKEA-ban. Érdemes ott vásárolni? Mennyire megbízhatóak?

Első babánkat várjuk és elég sok mindent vásároltunk már IKEA-ban, de a baba termékek terén még nem vagyunk jártasak, nem ismerjük az áruház termékeit, nincs velük tapasztalatunk. Segítenétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook