Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » II. János Pál - az Ember /2.rész/ fórum

II. János Pál - az Ember /2.rész/ (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: II. János Pál - az Ember /2.rész/

2009. dec. 21. 14:50

Véleményem a többiekkel megegyezik.

A könyvet lehet kapni. (Az Egyházi ..)

2009. dec. 21. 11:06
Nagyon szépen megköszönöm mindenkinek a kedves szavakat, a dicséreteket. Ezekért tényleg érdemes írni. További szép napot!
8. katácskák (válaszként erre: 3. - Lady Blakeney)
2009. dec. 20. 20:19

én + köszönöm, hogy reagáltál rá:)))

azt is, hogy fáradtál eme kiváló Művel,(meghatározó Élménnyel lettünk gazdagabbak,) mely az Alkotásod is lehetne!!!

Lehet, hogy Te is tudnál Könyvet írni, az Élményeidről, Akikről Amelyeket,szeretsz kiváló az Egész Stílusod, Naplókádat be is jelőltük szeretettel.


Megírnád, majd valamikor(priviben) hogy melyik Könyvkiadó, esetleg Egyházi adta ki a Művet?

Mi is nagyon szerettünk olvasni


Köszi szépen.

2009. dec. 20. 18:44

Nagyon jó ez a cikk is!!

Már vártam nagyon :)

Köszi, hogy megosztottad velünk!!

2009. dec. 20. 18:25

Rendkívül karizmatikus egyéniség volt, a környezetemben élő fiatalok is kedvelték. Ritkán születik hasonló, világszerte ismert ember.

Jó a cikk, gratulálok!

2009. dec. 20. 18:18
Grtulálok!
2009. dec. 20. 17:15

Nagyszerű lett mindkét cikk, gratulálok és köszönöm neked!

Sosem követtem a pápák sorsát, annyit tudtam róla, amennyi az általános műveltséghez elengedhetetlen. De írásod alapján nagyon megkedveltem.

Imádok olvasni, de soha nem jutott eszembe, hogy életrajzi regényt olvassak.


Mégegyszer köszönöm neked!

3. Lady Blakeney (válaszként erre: 2. - Katácskák)
2009. dec. 20. 17:06

Köszönöm megható szavaidat, nagyon-nagyon jól estek. Köszönöm azt is, hogy időt szakítottál a cikkem elolvasására.

II. János Pált én is hatalmas egyéniségnek tartom. Nem véletlen, hogy belefogtam a cikk írásába. Eredetileg 1 részesre terveztem, de lehetetlen volt 1 cikkbe mindent belesűríteni. Így is maradtak ki dolgok.

Most karácsonyra megvettem egy könyvet, amelyik a csodáiról szól. Már alig várom, hogy elolvashassam. Ez már a hetedik darabja a róla szóló könyveimnek. Soha nem fogom Őt elfelejteni. Szerintem nem is lehet.

2009. dec. 20. 16:51

Szeretnék Neked gratulálni, s megköszönni ehhez a Cikkedhez is és az első részéhez is.

Nekem a Kedvenc Pápám volt-ha ezt szabad igy leírni, becsültem Nagyra Példaértékű Alázatáért is.

A naplómba be is tettem Róla egy képet régebben, egy mondat kíséretében.

Ezt az egyik Kedves mondását soha nem felejtem el.Ha +engeditek leírnám: "...-Tanítsátok meg a Fiatalokat örülni":)))

Sajnos a szövegkörnyezetre már nem emlékszem:(((


Isten Áldjon Érted - és érte: A Cikkért, s Akiről szól Felé is szálljon Áldás.

Áldás HOXA Neked is, hogy belefért a Portál az Élet,Jóságos Arculatába.

2009. dec. 20. 16:03
Folytatódjon a rendhagyó életút egy olyan emberről, aki nagyon sokat tett a világbéke érdekében. Hatalmas kisugárzása volt, élete során a világ példaképévé vált. Mindig örült, ha gyerekek között lehetett. Tanítása nagy igazság: "Csak a szeretet épít. A gyűlölet szétzülleszti a társadalmi életet."
Pio atya /meg nem erősített hírek szerint/ megjövendölte neki: "Egyszer majd pápa leszel, de vért és erőszakot is látok veled kapcsolatban."
Már több ország, köztük Magyarország is szobrot állított emlékének.

Ugrás a teljes írásra: II. János Pál - az Ember /2.rész/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook