Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Így vigyázok a testemre-lelkemre fórum

Így vigyázok a testemre-lelkemre (beszélgetős fórum)


25. Lávli (válaszként erre: 23. - Channa*)
2019. nov. 13. 07:52
😂 kitartás 😂
24. Bless the child (válaszként erre: 21. - Lávli)
2019. nov. 12. 19:33
Én csak a csp-t ismerem😂
23. Channa* (válaszként erre: 21. - Lávli)
2019. nov. 12. 19:06
Nekem fogalmam sincs. Ez annyi baromságot hord össze, hogy az összes hajam égnek áll.:D
22. Channa* (válaszként erre: 20. - Kzoll)
2019. nov. 12. 19:05

Ezeket honnan veszed?

Ki mondta, hogy becsapnak? Honnan veszed, hogy be vagyok zárkózva? Mi maradt kint?


Na, keres magadnak mást a hülyeségek terjesztéséhez.

21. Lávli
2019. nov. 12. 08:33
Áruljátok már el légyszi, mi az a cp?
20. kzoll (válaszként erre: 19. - Channa*)
2019. nov. 12. 08:15

Értem, mindenki be akar csapni , el akar adni valami mérget .

Bezárkózól , és azt gondolod , hogy így meg vagy védve . Jól vigyáztál magadra , és közben valami kinnt maradt . Valami ismeretről megismerés nélkül ítéletet hoztál .

19. Channa* (válaszként erre: 18. - Kzoll)
2019. nov. 11. 22:14

Mert ismerek azokat, akikről írtam és nem szednek semmit.


Te miért gondolod, hogy szedni kellene valamit? Árulod? Nekem felesleges, mert vigyázok annyira magamra, hogy ne szedjek be ilyen csodaszernek kikáltott mérgeket.

18. kzoll (válaszként erre: 17. - Channa*)
2019. nov. 11. 19:17
Miből gondolod azt, hogy tévedek?
17. Channa* (válaszként erre: 15. - Kzoll)
2019. nov. 7. 06:41
Tévedsz!
16. Lávli (válaszként erre: 15. - Kzoll)
2019. nov. 5. 17:12
😳
15. kzoll (válaszként erre: 7. - Channa*)
2019. nov. 5. 16:55

"Mindeezek mellett rádöbbentem nem rég, hogy bár jó a genetikám, így elegendő, amit teszek, de vannak nálam szerencsésebbek"

Ők azok akik Cp-t esznek .

"A cP a normális csontvelői vérképzésben szerepet játszó elemek proliferációjának fokozása, valamint a csontvelői és szervi őssejtek aktiválása mellett, fokozza a T-lim fo citák, az NK-sejtek és a makrofágok működését is (5). A cP adagolás fokozza a sebgyógyulást, valamint direkt és indirekt baktericid és viricid hatása is figyelemre méltó, továbbá...."

14. kzoll (válaszként erre: 4. - Timycat)
2019. nov. 5. 16:51

"az én védekező rendszeremet minőségi élelmiszer és - jelenleg úgy érzem - rombadönthetetlen önbizalom hajtja."

Ez szuper jó .

Mértékkel a testépítést is jónak tartom .

13. kzoll (válaszként erre: 7. - Channa*)
2019. nov. 5. 16:39

"A többit nem írom le, mert nem hiszem, hogy hozzátesz bármihez"

Rendben ne írd le , de ez az egy dolog ami igazán számít . Az összes többi nem számít kávé , tévé bámulás, vasalás....

12. Lávli (válaszként erre: 11. - Semleges)
2019. nov. 3. 09:14

Őket a legfontosabb kizárni! :)

Meg vannak a hisztériások és állandó hőbörgők, boltban, tömegközlekedésben, mindenhol. Megtanultam becsukni a fülem. Tuti, hogy nem rántanak magukkal.

11. semleges (válaszként erre: 10. - Lávli)
2019. nov. 3. 09:07
Na az utolsót én is és már tudatosan. Vannak energiavámpírok akik lehúznak. Velük már nem beszélek ha csak nagyon nem muszáj, de akkor is röviden.
10. Lávli
2019. nov. 3. 09:03

A test hosszú lenne, és alapvető dolgok sokak életében szintúgy, nem sorolom.

Lélek:

-a napi sok kis apró örömteli töltekezés (finom ízek, illatok, zene, érintés, természet szépségei, könyv)

-a Család

-és ami még fontos: kizárok minden olyan embert az életemből, aki taszít.

2019. nov. 3. 08:55
Igazán semmi különös, teszem ami jól esik.
8. kisj
2019. nov. 3. 08:02

Reggelenként bottal kitotyogok a konyhába, a kávéval bedobok egy fájdalomcsillapítót. Utána csak várok, várok, hogy valamennyire mozgásképes állapotba kerüljek és be tudjak menni dolgozni.

Már nagyjából csak az éltet, hogy decemberben megműtenek.

2019. nov. 2. 22:54

Én, ahogy vigyázok a testemre:

Sokat mozgok (torna, bicaj, séta), nem eszek sokat, de mindent, nem kenek magamra mindent, csak azt, amit szükségesnek érzek(nívea krém az arcomra), naponta tusolok, minden nap sokáig, de nem túl sokáig, tiszta ruha naponta, kézmosás naponta többször, fogorvos negyed évente, hajmosás hetente (szerintem így szép a haj), kéz ápolás minimum hetente egyszer manikűr és pedikűr is.


Mindeezek mellett rádöbbentem nem rég, hogy bár jó a genetikám, így elegendő, amit teszek, de vannak nálam szerencsésebbek ebben a korban is. Szebb bőr, haj, stb. Ki fogom faggatni, hogy mit tesz ezért:D


Napi rituálé:

Reggel: Az indulás előtt kb. 2 órával fent vagyok (kávé, tv bámulás, netezés, tusolás, vasalás).

Este: vacsi, tusolás, net, kedvenc sorozatok.


A többit nem írom le, mert nem hiszem, hogy hozzátesz bármihez, bár az, hogy a férjem minden nap felhív minimum egyszer, biztos számít:DDD


Ennyi év alatt sem sikerült rájönnöm, hogy mennyi alvás kell. Ha túl sokat alszok, akkor karikásak a szemeim, ha túl keveset, akkor esik le a fejem egész nap;)

2019. nov. 2. 21:03
Ezek nem olyan komoly rituálék, inkább szokások amik már benne vannak a szervezetben, az agyban. Nekem reggel 8 kor a kávé és reggeli. Este pedig ha van valami el nem mosott edény, vagy tányér. Úgy nem megyek aludni, hogy van el nem rakott eszköz a konyhában.
5. 508cfd3589 (válaszként erre: 4. - Timycat)
2019. nov. 2. 20:40
Szerintem egyfajta rituálé is befektetett munka,csak nem abban az értelemben ahogy egy edzés pl. De ugyanúgy van jótékony hatása mindkettőnek.:)
2019. nov. 2. 20:06

Nincsenek rituáléim, az én védekező rendszeremet minőségi élelmiszer és - jelenleg úgy érzem - rombadönthetetlen önbizalom hajtja.

Tervezem újra nekiállni a sportnak is. Most fizikálisan gyenge vagyok, strapabíró, nagyon jó állóképességgel, de a fizikai erőm szerintem kevés. A testépítésben pont azt szerettem, hogy erős voltam, elpusztíthatatlannak éreztem magam. Nyilván túlzás, de az érzet ez volt, alapvetően a külsőm is előnyösen változott, egy ideig. Nő létemre picit túltoltam és birkozó karjaim, hátam, vállam lett. Emiatt hagytam abba, átmenetileg.


Én nem hiszek a rituálékban, én magamban, a befektett munkámban hiszek.

2019. nov. 2. 17:43
csak a 2 kávé és az energiaital. És búcsúpuszi a fiamtól és a macskámtól, mert elég korán kelek.
2019. nov. 2. 17:15

A címnek kicsit ellentmond az én "rituálém", nem annyira vigyázás :) Reggelente kb fél óra, mire bebootolok. Ehhez szükséges egy csomó kávé, 2-3 szál cigi, és kimondottan ingerszegény környezet. Ha nagy ritkán valami miatt ez nem valósul meg, akkor el van cseszve az egész nap.

Este pedig mindig olvasok az ágyban. El sem tudom képzelni, hogy csak úgy lefeküdjek, leoltsam a lámpát és kész.

2019. nov. 2. 17:02

Nektek vannak olyan pillanatok vagy rituálék,amik rendszeresen meg kell hogy legyenek, akár naponta vagy hetente X alkalommal ahhoz,hogy jól érezzétek magatokat a bőrötökben? Mik a fontosak? Mivel töltődtök testileg lelkileg?


Nekem fontosak a reggelek,mindig korábban kelek,jóval azelőtt,hogy indulnom kell. Kell egy két óra,amit nyugalomban,lehetőleg egyedül, kávéval és hírolvasással töltök. Testileg pedig kell heti egy olyan alkalomal,amikor sokáig állok a zuhany alatt, hajatmosok,festek, körmöt lakkozok, jó illatú testàpolòt teszek. Olyankor olyan volt egy-másfél órát elvagyok a fürdőszobában


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook