Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Így született meg erre a világra Marcika fórum

Így született meg erre a világra Marcika (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Így született meg erre a világra Marcika

2013. jan. 24. 15:40
Köszönöm :)
2013. jan. 24. 13:34
Gratulálok a nagyfiúhoz! :)
2012. nov. 26. 08:58
Gratulálok a szép nagy babátokhoz! Sok boldogságot nektek!
2012. nov. 25. 22:48
:)Mikor megláttam a cikknek a címét tudtam,hogy ez a tiétek lesz.Csak ismételten dícsérni tudom és tudlak.Nagyon szépen megirtad.Örülök,hogy minden jól alakult.Gratulálok nektek.Marcika csoda szép erős és nagy baba.Puszi!Angéla
2012. nov. 25. 21:08
Gratulálok nektek, és kívánom, hogy sok-sok boldog percet éljetek meg közösen! :)
2012. nov. 25. 18:36

Szívből gratulálok a kisbabádhoz:-)


Gyönyörü nagy baba:-)))

2012. nov. 25. 16:58

Szívből gratulálok!

Egy-két momentumot eltekintve, akár én is írhattam volna ezt a történetet…11 órás vajúdás után császárral megszületetett az én pici fiacskám; 4700 gr-al és 59 cm-el ;-) …nálunk is mindenkit megleptek a méretek ... végül is én örültem, hogy császár lett és nem vártuk meg míg "elindul"...

még egyszer gratula :-)

2012. nov. 25. 14:36
Hajni! Gratulálok itt is a babához! :)
2012. nov. 25. 13:03
Köszönöm a kedves szavakat:) Nagyon boldog babázást nektek is!
2012. nov. 25. 12:21
Gratulálok a nagy babához ! Sok boldog percet !
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Szilvaaa)
2012. nov. 25. 11:35

Ugye? Örülök, hogy nem egyedül én érzékenyültem el.

Jó ilyen történeteket olvasni ebben a gonosz, rohanó, kegyetlen világban.

2012. nov. 25. 11:18
Nekem is gombóc nőtt a torkomba ahogy olvastam:) gtratulálok a fiatalúrhoz:)))
2012. nov. 25. 10:49

Nagyon szépen megírtad a szüléstörténeted, jó volt olvasni! :) Hát, mit is mondjak, szerencsés vagy, hogy végül császárra került a sor, ekkora babával! :D Nekem 4500 grammos volt a fiam születéskor, 53 centis, úgyhogy kis kerek labdára hasonlított inkább - én simán szültem, nálunk sem gondolták volna, hogy végül ekkora lesz, de annyira megviselte a szülés, hogy alig akart felsírni, ott pofozgatták rémülten először a dokik,mondták is, hogy nagyon megviselte a szülés, és nekem is lett belőle nőgyógyászati problémám (szerencsére semmiben nem zavar, de műteni kéne).

Boldog babás éveket kívánok nektek! :))

2012. nov. 25. 09:46
Remek cikk, bizony megkönnyeztem ahogy olvastam, csodálatos ahogy leírod, hogy miként adtál életet egy gyönyörű kisfiúnak.
2012. nov. 25. 09:08
Míg az ember nem szül fogalma sincsen mire kell számítson, elképzelni sem tudja, vajon mit fog átélni. Az itt olvasott történetek segítettek felkészülni az ismeretlenre, erőt és bíztatást adtak. Remélem a mi történetünket olvasva kaptok egy szeletkét abból a csodából, amit átéltünk és talán erőt is ad azoknak, akik még a szülés előtt állnak.

Ugrás a teljes írásra: Így született meg erre a világra Marcika

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook