Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igérgetések fórum

Igérgetések (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 13. 16:27

Csatlakozom az előttem szólóhoz,én is lazára veszem,de miért van az hogy mi nők,kevesebbet igérgetünk tudva azt hogy eszünk ágában sincs be tartani!

Például én ritkán ígérek, de be tartom, szeretem ha azt mondják,bízni lehet bennem.

2009. jan. 23. 14:59

Én már annyi ígéretet halottam,hogy húhúúúúúú

Lazára veszem a figurát és nem érhet csak kellemes meglepetés)))))

2009. jan. 23. 14:41
csak egy személy létezik, akinek hiszek az ígéretében
2009. jan. 19. 19:01
Én is állandóan megjártam, (és megjárom,mert a barátom,igyekszik,de nem mindig sikerül betartania a szavát),de evvel is úgy vagyok, mint a fogyókúrával egyszer hátha sikerül és bejön:)
6. Csipkerózsika (válaszként erre: 5. - Mokus17a)
2009. jan. 18. 14:58

Nem tudom, én 1x jártam meg, de nagyon, azóta semmit nem veszek készpénznek. Még egy nagyon kedves és nagyon megbízható fickótól sem. Ígérhet nekem akármit, vagy beszélhet közös jövőbeli programról vagy tervről, egyszerűen elengedem a fülem mellett. Legtöbbször szándékosan terelek is, más témára váltok, ha valaki elkezdi...

Legtöbbször el is felejtem, ki mit magyarázott a jövőre nézve (közös utazás, vagy hogy vacsit főz nekem).

5. mokus17a (válaszként erre: 4. - Csipkerózsika)
2009. jan. 18. 12:25
Nem,sosem fogunk tanulni belőle,mert azért van egyszer kétszer,mikor betartják a szavuk és akkor újra bizunk,majd kezdődik minden előről.
4. Csipkerózsika (válaszként erre: 3. - Mokus17a)
2009. jan. 18. 12:22

Ez így van. De azért mi nők is kellünk hozzá, akik elhisszük... Pedig tudjuk hogy nincs semmi alapunk rá.

Legalább egyszer minden nő bedől szerintem, kérdés, hogy tanul-e belőle.

3. mokus17a (válaszként erre: 2. - Csipkerózsika)
2009. jan. 18. 12:17

Teljesen igy van,mert bennünk,nőkben az igérgetések reményt keltenek,aztán nagyot esünk. De hova lett az igérgtések ereje. Régen,ha valaki megigért valamit azt be is tarotta:pl ilyen volt az uriemberek szerződése is szóban.Megbeszélték,tartoták hozzá maguk(persze papirra vetették később,de akkor is betartották)

Elég gáz,hogy a férfiak ezt a csábitás fegyverének használják,hisz valjuk be a férfiak igérgetnek (szerintem) a legtöbet.

2. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Mokus17a)
2009. jan. 18. 12:02

Szép dolog, én is így gondolkodom.

De a férfiak többsége általában nem, az ígérgetés remek eszköz a csábításhoz. Ha a pasi közös tervekről vagy jövőbeni közös programokról beszél, azt a benyomást kelti a nőben, hogy komolyan érdeklődik. Pedig gyakran nem így van.

Én a magam védelmében ezért semmit nem veszek készpénznek. Jó hallgatni, de aztán megy is ki a másik fülemen, és csak amit már láttam, azt hiszem el...

Ígérni mindenki tud.

2009. jan. 18. 11:53

Nem szeretem az igérgetéseket. Csak akkor igérek meg valamit,ha tudom is ahhoz tartani magam. Utálom,ha valaki állandóan igérget és nem tartja be a szavát. Úgymond Pi... csinál a szájából.Jó,persze,elhiszem,hogy vannok olyan tényező,amelyek nem befolyásólhatók és ennek következtében nem tudjuk betartani,amit megigértünk.Velem is előfordult már ilyen és (rosszúl is éreztem magm.)No,de állandóan,az már sok.Inkább gondolja át valaki 20 szor mit akar.

"Az igéret szép szó......"


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook