Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ígéret szép szó? fórum

Ígéret szép szó? (beszélgetős fórum)


1 2
2007. máj. 18. 00:51

IGÉRET SZÉP SZÓ HA MEGTARTJÁK ÚGY JÓ ,-IGY SZÓL A KÖZMONDÁS

,NAGYON JOGOSAN HA IGÉREK ÉS VALAMIÉRT NEM TUDOM BETARTANI AKKOR NAGYON KELLEMETLENŰL ÉRZEM MAGAMAT ÉS BEPOTOLOM A LEHETŐ LEGHAMARABB AZ IGÉRETEMET.

11. rocker
2007. ápr. 19. 15:57
Nem igerek.Ezert elek az egyhaz szemeben "bunben"
10. tibike
2007. febr. 28. 22:54
Én mindent megígérek, még a lehetetlent is, mert olyan önfeláldozó és segítőkész vagyok, csak hát a teljesítés néha ugye kudarcba fulladhat; de akik ismernek, azok ezt elnézik. (A bankok, szolgáltatók nem.)
2006. okt. 16. 12:37
Én mindig tartom magam ahhoz amit ígérek, amiben meg nem vagyok biztos azt nem ígérem meg...
2006. okt. 6. 20:54
Csak olyat ígérj, amit biztosan tudod, hogy be fogod tartani. A felesleges ígéret rosszabb, mintha csendben maradtál volna.
2006. okt. 6. 20:52
Az én életelvem:Mindig azt tedd ami neked is tetszene! Én mindig olyat ígérek,amit tudom,hogy be tudok tartani ezért szomorú vagyok,ha ez visszafelé nem így működik!! ez van.
2006. okt. 6. 20:42
ahha nekem is mindig ígérnek de nem tartják be
2006. okt. 6. 20:08

Van egy életelvem! Ne várj mástól többet, mint amennyit Te tudsz adni! Általában én adom a többet s ezt ki is használják!

S csak olyat próbálok igérni, amit teljesíteni is tudok!

2006. okt. 6. 17:44

Nos, általában csak olyat ígérek, amit meg tudok tartani.

Sajnos olyan a munkám, hogy ez nem mindig jön össze, legtöbbször rajtam kívülálló okok miatt. Viszont a magánéletben arra törekszem, hogy amit mondtam,ígértem az úgy is legyen.

Természetesen visszafelé is elvárom ezt, de szomorúan tapasztaltam, hogy ez nem mindig valósul meg.

A legrosszabb az, hogy ha pont Ő szegi meg a szavát, akiért az ember az életét is odaadná.

2006. okt. 6. 11:29

De volt már olyan is, hogy megígértem valamit és úgy ment ki a fejemből, hogy csak na. Régen nem ez volt, kínosan ügyeltem arra, hogyha ígérek valamit azt teljesítsem is.

Most meg olyan felfokozott életet élek, hogy örülök, ha a munkámban helyt állok, nem felejtem el levinni a kutyát, és egyéb apróságok. Utálom, hogy ez van, és szeretnék már nyugit. Remélem visszaáll a dolog a rendes kerékvágásba.


Én nem ítélem el azt, aki nem teljesíti az ígéretét, ha ilyen nyomós oka van rá. Perzse nekem ég a pofám rendesen, ha kimegy valami a fejemből. Ne tudjátok meg, ennyi üzenet és cetlihegy nem volt még mindenütt körülöttem. Fix, hogy már a telefonomba is beírok mindent, csak ki ne menjen a fejemből...

2006. okt. 6. 11:26
Ha rajtam múlik, akkor igen, de ha munka jön közbe, akkor nem tudom betartani és ismét csak ég a pofám, hogy nem tartottam be. Egyenlőre a másodállásom és a harmad is olyan, hogy nem mondhatok nemet egy ígéret miatt, mert akkor aztán vége a másod- harmad állásnak... Utálom is rendesen, hogy a munka és a fránya pénz mindig közbeszól. Ezért általában nem ígérek meg semmit, ha sejtem, ha közbejöhet valami.
2006. okt. 6. 09:05
Van olyan eset, amikor lehetetlen betartani az igéreteket. De, ha valaki ezt sorozatban csinálja, azt elítélem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook